Vector S.A. Pralnia Panda

Gdańsk

Opinie o Vector S.A. Pralnia Panda

Nick 2013-07-13 14:43:15
Jeżeli chcesz mięć zniszczone ubranie, bądź chcesz się go pozbyć zwłaszcza gdy jest firmowe i czujesz się w nim cudownie to oddaj swoje pranie do pralni PANDA tam zawsze ci powiedzą że to TWOJA WINA że coś nie wyszło np. materiał jeden z lepszych na rynku jest be. ONI zawsze są uczciwi chociaż dorabiają się na naiwniakach. Pralnia niegodna polecenia w każdym przypadku, no chyba że masz za dużo pieniędzy.
Nick 2013-07-13 14:54:58
Zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Kiedy ukradli mi sukienkę wartą 800,00 zł to oddali mi 270,00 zł i to z wielkim bólem. Myślę że PANDA to firma dla której klient to tylko darczyńca który zawsze zapłaci nawet wtedy gdy coś zepsują. Kto by nie chciał tak pracować byle jak ale i tak nie odpowiada. Jeszcze kiedyś będą czkali.
shake 2016-05-03 23:20:55
Super, że cały czas idą do przodu @tuptup, to doskonały dowód na to, że skoro firma cały czas się rozwija to wzbudza zaufanie nie tylko wśród swoich klientów, ale i pracowników, którzy dceniają to, że atmosfera cały czas opiera się na przyjacielskich stosunkach.
Zostaw swoją opinię o Vector S.A. Pralnia Panda - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector S.A. Pralnia Panda