Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda

Luboń

Opinie o Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda

ja 2012-07-01 12:28:11
Jk by było super jak piszesz to byś siedział na [usunięte przez moderatora] i pracował Pajacu !!!
mmm 2013-05-21 13:03:14
jest beznadziejnie jezeli chodzi o zarobki wykorzystywanie pracownika tyranie od rana do nocy
znajoma 2013-07-06 19:55:29
A jak kadra , bo słyszałam że kadra do [usunięte przez moderatora] , może trochę się zmieniło ale ponoć wiecznie są po imprezie
?
A...a 2013-08-24 21:32:32
Panda to jedna wielka tragedia człowiek się stara jak może czasami wcale nie mówi o własnych potrzebach żeby im głowy nie zawracać a oni mają to w [usunięte przez moderatora]zabierają premie jak nie wyrobimy normy i to wszystko co sprzedamy nam zabierają pot nam leci po plecach bo niema klimatyzacji mowa tu o Poznaniu.Żebyśmy chociaż zarabiali 1600zł na rękę to wtedy naprawdę warto ale za 1200zł masakra mobbing i zastraszanie a procedury wewnętrzne są takie że boimy się nawet pie rdnąć brak totalnego zaufania dla pracownika
2013-08-28 12:39:40
A...a - 2013-08-24 21:32:32

Panda to jedna wielka tragedia człowiek się stara jak może czasami wcale nie mówi o własnych potrzebach żeby im głowy nie zawracać a oni mają to w [usunięte przez moderatora] zabierają premie jak nie wyrobimy normy i to wszystko co sprzedamy nam zabierają pot nam leci po plecach bo niema klimatyzacji mowa tu o Poznaniu.Żebyśmy chociaż zarabiali 1600zł na rękę to wtedy naprawdę warto ale za 1200zł masakra mobbing i zastraszanie a procedury wewnętrzne są takie że boimy się nawet pie rdnąć brak totalnego zaufania dla pracownika
Potwierdzam w 100%.
Nie wiem jak traktowani są pracownicy biurowi i przedstawiciele regionalni, ale pracownicy pralni są poddawani mobbingowi, zmuszani do wciskania klientom usług, z których korzyści są mocno dyskusyjne. Jeśli nie sprzeda się narzuconej ilości usług, to pieniądze są zabierane. Pensja powinna być wypłacana do 10-go każdego miesiąca ale tak zdarzyło się kilka razy w ciągu kilku lat. Normą jest wypłacanie pensji na dwie raty, z których pierwsza jeśli jest do 15-go to i tak dobrze. W sierpniu 2013 pensja była wypłacana na 4 (cztery) raty, z których ostatnia 26 sierpnia.
Wszystkim osobom, które myślą o podjęciu pracy w pralniach "Panda" z całego serca odradzam.
Wszystkich zmęczonych pracowników "Pandy" zapraszam do pisania opinii o tym pracodawcy.
ja 2013-11-26 01:32:48
To o pensjach[usunięte przez moderatora] to prawda!!!Sprawdziłam na własnej skórze!!!Wciskanie dodatkowych usług i pełno papierkowej roboty,która na koniec i tak idzie do pudła.Dwie teczki z regulaminem pralni dla pracownika co nam wolno a czego nie.Liczenie sztuk i ciągła kontrola czy czasami nie oszukujemy,że nie wspomnę o zabieraniu wypracowanych pieniędzy za sprzedaż dodatkowych usług.Premia jaka premia takiej nie ma i nigdy nie było!!! Kierownik regionalny,który ma sprawować opiekę nad pralniami wpada jak po ogień. Nigdy nie ma czasu aby odpowiedzieć na pytania ale za to zawsze znajdzie czas na sprawdzenie ile zrobiono sztuk i sprzedano dodatkowych usług...i przekazanie informacji,że za mało i trzeba więcej,więcej,więcej.System pracy w szczególności w C.H. To cały dzień w pracy bo ma być minimum 8 godzin dziennie i basta...A jak przypada wolny dzień to można tylko odsypiać po tylu godzinach pracy bez tlenu w zamkniętych molochach. Nikogo z tz. kadry zarządzającej nie interesuje należyte wykonywanie usługi dla klienta bo jak można wydajnie pracować w małych klitach bez okien po 8 /12 godzin.
B 2013-11-26 01:56:44
Jestem pracownikiem pralni PANDA już ponad 10 lat i z roku na rok jest coraz gorzej.Czasami odnoszę wrażenie,że klienci myślą o nas jak o niewyuczonych,tępych analfabetach.I jakie jest ich zdziwienie gdy obsługa pralni zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać.A do tego dochodzą jeszcze klienci,którzy zawsze mają racje.Wredne brudne typy,które łażą miesiącami w ciuchach a potem po wizycie w pralni w 90 minut chcą dostać nowe.Te damulki,do których pasuje powiedzenie "na wierzchu struj pod spodem gnój". Ludzie zamiast mieć pretensje,że nie wszystkie zabrudzenia zeszły... MYJCIE SIĘ I PIERZCIE CZĘŚCIEJ SWOJA ODZIEŻ.
XXX 2014-03-11 18:35:39
Pralnie Panda wszędzie tak samo traktują pracowników szeregowych. A co do wypłat pensji na raty i nie o czasie. Ciekawe czy prezes też wypłaca na raty? Wszystko przyjmowane na odpowiedzialność klienta nawet jeżeli ma przepis prania no cóż jeden wielki cyrk. Drogo i nie skuteczne dodatkowe usługi, wciskanie klientowi za ogromną kwotę , karty klienta niby 15 % zniżki przez rok ale zanim klient skorzysta traci termin taka karta. Pracujesz za min. po 8-11 godz i o tą jałmużn er musisz się prosić. Nie polecam jako pracodawcy w żadnym mieście w Polsce.
xyz 2014-03-11 18:42:41
pralnia panda w stargardzir szczecinskim to porażka nie placom na czas pracownika i nie maja na zaplacenie za prad dwa razy w miesiacu enea odlancza prod bo prezesi najpierw sobie musza porobic wyplaty jednym slowem kolchoz
Dusia 2014-07-10 00:19:54
Witam. Właśnie zakończyłam prace w pralni panda w Poznaniu dokładnie w Plazie. Po pierwszym miesiącu na umowę zlecenie czekam na pieniądze drugi miesiąc. Jeśli chodzi o umowę o prace to czekałam 9 dni i się nie doczekałam. Szacunku dla pracownika zero!!!! Nie polecam pracy w pralniach Panda w Poznaniu chociaż koleżanki w pracy fajne, ale za coś trzeba wykarmić rodzinę. Szukam pracy dalej.
Dusia 2014-07-11 14:06:25
Witam. Chciałam sprostować wypowiedź z dnia 10.07.0214, że liczyłam na wypłatę ok 10-go następnego miesiąca a nie dopiero pod koniec tj. 25-go. Właśnie zostałam poinformowana, że zniesławiłam Firmę.
rooomano 2015-02-03 15:31:34
ja pierwszy raz słyszę, żeby była taka prania o nazwie Panda, gdzie to jest właściwie, w jakimś mieście, czy to jest cień taka komercyjna już pralnia, czy lokalna mniej więcej?? jeśli jest dobra, to sam chętnie ją wyprobuje tak naprawde, bo szukam jakieś dobrej, a chodziłem do takiej w tesco, ale jest masakra z jakoscią
Jovanka27 2015-02-25 18:49:03
praca dla nich to masakra, na kazdym kroku procedury wewnetrzne, wypelnianie stosu "waznych" papierow, ktore gora traktuje z taka powaga jakby mialy niemalze trafic do ministerstwa. poza tym drobiazgowy monitoring, bo przeciez pracownice moga ukrasc 200 g proszku do prania, jesli cos jest nie tak, to jasnie wielmozny kierownik regionalny, ktory nota bene po przyjezdzie na pralnie siedzi caly czas w komputerze, organizuje przesluchania. a niechby ktoras sprobowala nie wciskac klientom apretur!!!!to juz jest powazna niesubordynacja haha. reasumujac, sami maja wygorowane wymagania wzgledem pracownikow, ale od siebie nie daja nic, wyplacaja pensje jak chca, nie dosyc, ze z opoznieniem, to jeszcze na 2,3 a nawet 4 razy, bo przeciez 15 prezesow musi najpierw polozyc lape na kasie. mnie oszukali na premii kwartalnej, ktorej nigdy nie wyplacili, wiec NIE WARTO SIE STARAC, bo i tak g... z tego. nadgodzin oczywiscie nie placa, sa do odciagniecia "kiedys" czyli w praktyce nigdy, poniewaz kierownicy sa zmuszani do sporzadzania "oficjalnej" listy obecnosci, ktora sluzy w razie kontrolu z pipu a faktyczny grafik to juz zupelnie inna historia.oceniam ich jak najgorzej i nie polecam pracy u nich
TRAGDIA! 2015-07-31 09:33:14
Jest 31 Lipica a ja nie mam drugiej części wypłaty!!!! :( bo te chamy wypłacają wypłaty na dwiwe raty !!!!!!!
Jovanka27 2015-08-16 19:41:39
gosiax widze, ze niedokladnie przeczytalas. chodzi o to, ze lista obecnosci rozni sie od grafiku, wiec pracownik nie dostanie wynagrodzenia za nadgodziny, bo oficjalnie ich nie ma. na papierze jest tak jak Bog przykazal a w praktyce wychodzi calkiem cos innego, bo bywalo tak, ze chodzilysmy po 6 dni do pracy. powiedz mi jeszcze, skoro uwazasz, ze Vector nie lamie zadnych zasad- jak jest mozliwe, zeby chodzic przepisowo do pracy, jesli na pralni zatrudnione sa 3 osoby a jedna idzie na dwu a nawet trzytygodniowy urlop?
Jovanka27 2015-09-28 21:15:08
jasne, naucz wszystkich Polakow jak przy najnizszej krajowej organizowac sobie budzet madrusiu z Bozej laski. nic nie wiesz o tej firmie i o warunkach pracy jakie w niej panuja, wiec nie wypowiadaj sie
gość 2015-10-21 22:21:35
Witam, słyszałem o wyzysku w dużych firmach, widzę, że wszystko to prawda, współczuję. otwieram niedużą pralnię w woj. lubuskim. Szukam doświadczonej osoby do pracy. Oferuję uczciwe warunki za uczciwą pracę. Odpowiedzialność będzie owszem, na głowie głównej pracownicy będzie większość obowiązków jak w innych pralniach, ale nie obóz pracy, zatrudnimy kogoś do pomocy. To nie sieć tylko jeden zakład, więc potrzebuję pracowników na stałę. Nie przewiduję dużego ruchu jak w galeriach w dużych miastach, więc praca nie będzie uciążliwa. Może ktoś zainteresowany?
mail: kamil.dnp@gmail.com
fvg 2016-05-15 19:22:00
@makslel no faktycznie rpaca nie ejst lekka..ciekawe jakie wynagrodznie
Zostaw swoją opinię o Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda