Perfect Clean Pralnia

Lublin

Opinie o Perfect Clean Pralnia

anonim 2011-09-20 12:30:41
Niestety nie podzielę Twojej opinii. Praca może i ciekawa ale atmosfera chyba juz nie. Sądząc po kierownictwe - to jest franczyzna wiec nie ma wspólnej polityki kadrowej, to są delikatnie to ujmując ludzie na innym poziomie kultury osobistej. Pracownice są raczej wystraszone niż zmotywowane i generalnie to chyba jest jakieś dno w rankingu najlepsi pracodawcy.
Beata 2013-07-12 15:50:25
Zgadzam się z Tobą po 3 latach zatrudnienia podzielam Twoją opinię.
malutka22 2015-04-16 13:08:30
ta firma to jakas pomyłka nie warta tych gównianych zarobków jakie płacą i jeszcze umowa na 40,76zł.BRUTTO hahahahaha składka ubezpieczeniowa no poprostu dramat jakis.Omijajcie tę firme złodzieji z daleka
kazik 2016-04-22 00:09:36
vicks, jak dla mnie branża ma się dobrze. Ja mieszkam na nowodworach na białołece w Warszawie i czesto korzystam z usług pralni Perfect Clean. Zawsze jestem zadowolony, wszystko czyste, uprasowane w ładnych kolorach.
Zostaw swoją opinię o Perfect Clean Pralnia - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Clean Pralnia