Pierre Fabre Medicament Polska

Opinie o Pierre Fabre Medicament Polska

Abc Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel?

Aplikowałem na stanowosko przedstawiciela w dziale stomatologia. Czy jest ktoś kto może powiedzieć mi coś więcej o charakterze pracy. Wiem po rozmowie że wizyt 12 ( 7 medycznych i 5 aptecznych)- wydaje się sporo. Czekam na kontakt z firmy w sprawie 2 etapu. Jak realnie wychodzi praca w terenie 6-8h, czy więcej? Czy dużo papierologii? Czy może ktoś podać widełki zarobkowe? Jak często wizyty podwójne itp? Z jakich składowych składa się premia? Pierwszy etap rozmowy bardzo pozytywny. Dwie osoby : hr i chyba regionalny. Pytania standardowe. Czekam na informacje zwrotną

Pani Nowy wpis
@Kandydat

Właśnie dzisiaj zadzwonili i zaprosili mnie na drugi etap . Ale odmalowałam 12 wizyt plus dwa razy w miesiacu kierownik . Jak dla mnie brak zaufania i nierealna ilość wizyt . A ściemniać nie będę . Wybrałam GSK szczepionki . 10 wizyt . Powodzenia wszystkim starającym się do PF .

kandydat Nowy wpis
@Pani

a co ma wspólnego wizyta kierownika z brakiem zaufania ? Liczba wizyt to wg moich obserwacji ( szukam teraz pracy ) to jest standard. ja mam znajomych w PF i 90% jest zadowolonych, szczególnie z premii i kierowników właśnie.

PeH

Jestem po rozmowie w firmie. Oczywiście podczas spotkania nie zadałem tego pytania ale ciekaw jestem jakim autami jeżdżą przedstawiciele. Obstawiam francuzy ale może ktoś mnie oświeci.

REp
@PeH

Mogę Cię oświecić. Najnowszy model CEED, diesel, automat, kombi, w bardzo dobrym wyposażeniu. Jeździ się super!

@REp

To całkiem całkiem. Każdy PH dostaje nowe auto czy już takie z po kimś z dużym przebiegiem? Do celów prywatnych też można używać czy to trzeba osobno ustalać z kierownikiem i coś dopłacać?

Kamila
@PeH

A jak wrażenia po rozmowie? O co Cię pytali? To był tylko jeden etap rekrutacji? Po jakim czasie otrzymałeś odpowiedź? Pytam, bo mąż chce tu zaaplikować...

Abe
@Kamila

Pierwszy etap zdalnie, kolejne na miejscu w Warszawie. Standardowe pytania, rozmowa w miłej atmosferze. Odpowiedź praktycznie od razu.

@Abe

Kolejne to znaczy, że jest ich więcej niż dwa? Możesz napisać dokładnie, ile ich jest? Czy na którymś z nich trzeba było wykonać jakieś zadanie rekrutacyjne? A może cały czas jest to rozmowa?

Maja
@Abe

A jak wygląda drugi etap rekrutacji w Warszawie?

odp Nowy wpis

Można, użytkować prywatnie bez problemu, aby zgodnie z zasadami. Auta sa nowe, wszystkie. Całą flota została wymieniona.

Hej, chyba będę aplikował na stanowisko przedstawiciela działu stomatologii, ale może najpierw ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć, jak wyglada w firmie ta ścisłe ustalona ścieżka kariery, no i system premiowy.W moich poprzednich firmach awans dla przedstawiciela nie wchodził w grę, dlatego ciekawi mnie bardzo to przyznawanie awansów tutaj:)

Przedstawiciel medyczny

2 lub 3 etapy. Totalnie bzdurne. Mają ogromne wymagania za smieszne pieniadze. Rekrutacje ciezko przejsc ze wzgledu na te wygorowane swoje wymagania. Rekrutacje odbywaja sie bardzo czesto. na ogoł dwa etapy w wiekszym miescie ostatni w wawie. Pozniej juz tylko gorzej - szkolenie 2 tygodniowe po ktorym wrocisz i nie bedziesz wiedziec jak sie nazywasz

próbuja z człowieka zrobic idiote. Kaza ci sprzedac długopis itp. I odpowiedziec na ich idiotyczne pytania ktore maja niby sprawdzic wiedze ale nie maja kompletnie nic wspolnego z praca.

Cześć :) Chcę wysłać cv na stanowisko Dermokonsultantki, przybliżycie mi jak wygląda proces rekrutacyjny? Martwi mnie trochę fakt, że oferują jedynie umowę zlecenie. Obecnie jestem studentką ostatniego roku kosmetologii, więc to nie problem, ale tak przyszłościowo, można przejść na uop, gdy pracownik się "sprawdzi"? Co firma ma na myśli pisząc o atrakcyjnych zarobkach? ;)

REP

Cześć, pojawiło się ogłoszenie do stomatologii na woj.łódzkie i cześć mazowieckiego. Podpowie ktoś ile wizyt u stomatologów i w aptekach. To bardziej praca dla medycznego czy aptecznego ? Realne targety? Ile czasu w terenie, czy dużo pracy przy kompie. Wiem że podstawa to bardzo indywidualna sprawa ale może ktoś poda chociaż orientacyjne widełki. Z góry dziękuję za pomoc i do zobaczonka w terenie.

Eludril

Weszłam tu przez przypadek i przecieram oczy ze zdziwienia… nierzetelne, nieprawdziwe informacje, bardzo trudno się to czyta. Pracowałam w tej firmie kilka lat, na dwóch różnych terenach, poznałam wszystkich w tym dziale i z całą pewnością mogę zapewnić, że nie ma tam kolesiostwa, za to jest wsparcie i wzajemna pomoc, wiara w ludzi, szacunek. To prawda, kierownicy regionalni, nie są wyuczeni na pamięć regułek trenerskich, co akurat jest bardzo dużym plusem. Mają ludzkie podejście, przedstawiciel liczy się dla nich tyle samo co wynik albo nawet bardziej. Mam doświadczenie w dwóch innych, stricte korporacyjnych firmach farmaceutycznych . Mimo że tam miałam mniej obowiązków, wracałam wcześniej do domu, to nie zamieniłabym PF na żadną inną firmę. Pracy jest dużo, ale potencjał jest jeszcze większy, tylko trzeba chcieć pracować. Jestem tego żywym przykładem, bo wyciągnęłam dwa tereny, które były grubo pod kreską. Wyciągałam fajne premie i praca sprawiała mi przyjemność. I to wszystko przy pomocy super kierowniczki i cudownych ludzi w zespole. No i produkty da rewelacyjne. Wypróbujcie pastę Elgydium Anti-plaque i sami oceńcie. Nie pracuję tam wyłącznie z przyczyn osobistych. Każdemu ambitnemu przedstawicielowi polecam tę firmę!!!

Wm
@Eludril

Pracuje w linii generalnej i z wieloma negatywnymi wpisami się zgadzam, z innymi nie. Każdy ma inne doświadczenia. Ale nie można tez jednoznacznie stwierdzić ze to okropna firma. Ma swoje plusy ale też masę minusów. Tak jak wszędzie.

@Wm

Szukają teraz przedstawiciela General Line do Katowic i bodajże Częstochowy. Może wymienisz jednak te plusy i minusy? Szczególnie przydałyby się Twoje refleksje o stronie finansowej.

Klara
@Wm

Chciałam zapytać o prace w PF. Nie chodzi tutaj o wynagrodzenie bo tutaj każdy indywidualnie sobie negocjuje. Chciałam zapytać o cele, plany czy są realne. Jak kierownicy czy można w weekend być bez bólu brzucha orzec poniedziałkiem? Zastanawiam się nad podjęciem rękawic.

Elugel
@Eludril

Potwierdzam. Firma solidna, są premie, wyplata na czas. Pełne wsparcie kierownictwa w terenie. Świetnie się pracuje, są minusy, ale gdzie ich nie ma.

Isskkkk
@Wm

Hej ,jakie dokładnie produkty ma linia generał?

@Elugel

No i to pełne wsparcie kierownictwa mnie przekonuje, skoro tak serio jest. Nie często się to zdarza niestety, więc wielki plus! :) Premie są na jakim poziomie? Na jakich zasadach je przyznają? Sama podstawa jak wypada? No i z jakim doświadczeniem tu startowałeś? Bo obawiam się, że ja mogę mieć go za mało.

Megan
@Eludril

To Twoje zdanie. Każdy ma swoje doświadczenia. Dużo jest żali tu jak dziś czytam, ale wpisy stare też.No ja mam inne zadanie że te posty są i takie i takie. Firma zła nie jest ale co do kolesiostwa to ja osobiście uważam że jest tu absolutnie duże. Grono wzajemnej adoracji w biurze to się nie da nie widzieć zobacz na cyklowkach jak to wygląda. Widać że niektórzy muszą być obskakiwani. Ale firma zła nie jest bo Ci ludzie są w miarę ogarniający. Są też lenie niektórzy.

#@$
@Megan

Z całym szacunkiem, ale znajdź Firmę gdzie nie ma sytuacji i rzeczy, o których piszesz. Jasne jest, że wszędzie są takie sytuacje, pisanie na forum takich rzeczy nic kompletnie nie wnosi. Pracuję tu i wiem, że jest ok. Pracuje wiele lat, pracował..m gdzie indziej również i chętnie tu zostanę ;-). Powodzenia. Polecam Firmę PF, szczególnie stomatologię !

Cześć mam rozmowe na PH jakie są widełki zarobków netto żeby nie przestrzelić? Dzieki wielkie

Wojtek

Cześć jakie widełki zarobków jako rep ? Chce aplikować. Dzięki za info

Elżbieta

Znalazłam ofertę pracy jako Przedstawiciel Działu Stomatologii Oral Care (Poznań). Praca jest mobilna więc chciałabym się dowiedzieć czy firma udostępnia samochód i jak rozliczane jest paliwo oraz godziny pracy. Jeżeli chodzi o umowę i wynagrodzenie to czy na początku jest okres próbny oraz czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków.

Rep
@Elżbieta

Warto. warto. Co by Ci napisać- wszystko normalnie, umowa o pracę- okres próbny, czas określony, czas niokreslony. Po kolei. Samochód- normalnie, jeździsz do pracy i po pracy, płacisz za prywatne kilometry jak wszędzie. Rozliczasz się z ilosci wizyt, czas pracy standardowo Ok 8 godz / dzień. Są kongresy i konferencje w weekend- odbierasz wolne. Pensja jest na dobrym poziomie, premie są naprawdę Ok jak uczciwie na nie robisz. Polecam pracuje już kilka lat i będę nadal. Stomatologia to fajny dział.

Mirosław
@Rep

Jaki samochodem jeżdżą przedstawiciele ? Dobrej klasy? Nie płaci się za amortyzacje tylko samą kilometrówkę jak się chce prywatnie? To jest w umowie czy do dogadania ustnie? Dostajesz kartę paliwową na służbowe jazdy czy sam tankujesz a potem zwrot?

@Rep

Okres próbny trwa standardowe 3 miesiące? Premie są wypłacane raz w miesiącu/ roku czy może jakoś kwartalnie?

REp
@Elżbieta

Bardzo polecam, warto, warto i tyle. Fajna grupa przedstawicieli, fajny zespół i dobrze zarządzany. Produkty są dobrej jakości , znane wśród Stomatologów, co więcej potrzeba. Trzeba wstawać do pracy i robić swoje .

Sylwia

Hej, myślę nad aplikacją do nich na Kierownika obszaru eksportu - rejon Europa Południowo - Wschodnia. Ich biuro znajduje się w Sofii w Bułgarii, rozumiem, że tam docelowo musiałabym przebywać? Czy w takim razie pomagają w znalezieniu mieszkania lub dają jakąś kwaterę? No i dobrze by było gdyby ktoś mi napisał jaką stawkę na tym stanowisku oferują.

Konsultant podpowiada

Czemu samochody floty nie są oznaczane logo firmy? Nawet jeśli to flota zarządzana zewnętrznie to przecież większość firm jest na tyle dumna ze swojego logo i z tego co za nim stoi. Taką naklejkę można potem łatwo usunąć w przypadku zmiany przeznaczenia auta. Taka mała inwestycja a zysk nie do przecenienia.

Pasta

Cześć. Po pierwsze primo to jak można firmę dystrybuującą kosmetyki i pasty przedsiębiorstwem farmaceutycznym. Już spotkałem się z handlarzami , którzy nazywali się przedstawicielami farmaceutycznymi żeby dodać sobie trochę splendoru , a sprzedawali pastę. Jak widzę to zwykła firma handlowa z przedstawicielami i kierownikami regionalnymi. Jak w McDonaldsie są handlarze jeden nad drugim i sprzedają robiąc coraz więcej uwijając się w ukropie. Tyle że w Macu tobisz stacjonarnie a tu misisz chodzić od domu do domu gdzie oni to już mają na półkach i nie chcą.

Mysliciek
@Pasta

Maja dział z lekami na receptę i onkologię również

Mieciu
@Mysliciek

Rozumiem ale chyba przedstawiciel nie chodzą od domu do domu jak akwizytorzy, tylko współpracują z aptekami albo gabinetami lekarskimi? Jak to tu wygląda? Dostaje się auto służbowe i bazę klientów czy trzeba samemu szukać rynków zbytu?

Czy Pierre Fabre Medicament Polska organizuje staże dla studentów?

Mysliciek

A czego niby by ich miał nauczyć

Dorota

Czy ktoś z Was brał udział w programie V.I.E. lub innym zagranicznym dla stażystów i praktykantów? Niestety, strona odsyła w kwestii ofert staży do nieczynnej podstrony. Jeśli wiecie, jakie PF daje możliwości wyjazdu dla studentów i absolwentów, to będę wdzięczna za pokierowanie mną :))

...

Bylem tutaj i powiem tak, nie warto. Jest słabo, a ilisc osob na terapii to tylko potwierdza. Smutne, bo dobre produkty, a w PL klika, ktora promuje swoich, a innych niszczy. Nie polecam, nawet na poczatek.

@...

Bzdura. Pierre Fabre to normalna i bardzo pro ludzka Firma. Zajrzyj do prasy, poszukaj info o pracodawcach np w Forbes. A to ze są oczekiwania to chyba normalne w pracy , nie ….

Moje

Na liście Polskich pracodawców forbes PFM nie ma. A inne kraje nas przedstawicieli nie interesują. Kadrowe mogą tu wpisać i bronić do upadłego. Jak jest naprawdę każdy wie. Może czas porozmawiać z polem a nie udawać

Prawda
@...

Absolutnie się zgadzam. Czasem tu zaglądam. Nie wiem jak jest teraz - pracowałam dawno temu, było dokładnie jak piszesz. Poplecznicy i kolesie. Do tego wmawiali że sobie nie poradzę jak odejdę, że to jedyne miejsce. Manipulacja i bzdury wierutne. Błędem było tylko czekać tak długo żeby zmienić. A takie gadanie obniża poziom samooceny i powoduje większy lek przed zmianą. W obecnych czasach odpowiedziałabym inaczej bo jak się zastanowić to skoro przełożony mówi ze gdzieś indziej sobie nie poradzę a w PF radziłam sobie bardzo dobrze to świadczyłoby że firma ma niski poZiom i zatrudnia przedstawicieli których poziom jest niższy niż w innych firmach. Przecież wiemy że tak nie jest. Bzdury bzdury. Więc ta lista FORBES to chyba nie Polska. Pozdrawiam dawnych znajomych!

Tez byłem
@...

Kompletna bzdura. Jaka terapia, po co pisać takie głupoty. W tej firmie jest pensja zawsze na czas, samochod bez większych obostrzeń - normalnie. Ludzie przyjemni i pomocni. Pracować trzeba i tyle

Nie prawda
@Prawda

Bełkot skrzywdzonego. Najważniejsze to ze czasem zaglądasz i piszesz komentarze na bieżąco ????.

Była
@Prawda

Też tu pracowałam ale nie zgadzam się z Tobą, pracowało się dobrze, fajne produkty, dobra strategia bez ciągłych zmian i mało papierologii. Tylko pensja mała i słabe podwyżki dlatego odeszłam.

@Była

A na jakim byłaś stanowisku? Bo ja chciałam aplikować od nowego roku ale teraz to już sama nie wiem, mam straszne wątpliwości. I nie chce zarabiać groszy.

@...

Czekaj, terapia? Przedstawiciele muszą korzystać z takiej pomocy po pracy tam? zszokowałeś mnie teraz. W sumie, to są firmy, które same taką opiekę przewidują w pakiecie medycznym. Ciekawe, czy coś takie mieli, jak tam pracowałeś

Kik

Kompletne bzdury

Zofia
@Kik

A co w tej wypowiedzi uznajesz za bzdurę?

Klient
@Prawda

No tak - mogliby poprawić znacznie jakość obsługi przez tzw. "kierowników sprzedaży" w regionach. Przykładowo na Dolnym Śląsku nie widzę zbyt wielu produktów na pułkach. Brak profesjonalizmu , niski poziom konwersacji , brak czasu ? Czas chyba poprawić wyniki, może wpuścić jakiś nowy powiew , młodą krew . Bazując na obserwacjach to wyciągania wniosków " leassons learned" czy doświadczenia nie widzę .

Helena
@Klient

A kojarzysz ile pracowników jest na sklepie mniej wiecej? Moze faktycznie potrzebują dodatkowych rak do pracy :))

Grzegorz

Co tak bardzo Cię w tej sytuacji dziwi?

Home Office

Czy w Pierre Fabre można pracować w 100% zdalnie bądź hybrydowo?

Pracow
@Home Office

Prosty podział pole w polu, a biuro w domu bo pandemia. Także repem jak chcesz być to raczej nie licz na prace zdalną. Prace z domu oczywiście robisz, ale rzecz jasna po godzinach bo tabelek milion, maili dwa miliony. Dnia biurowego brak. I naczelna zasada za sukcesy odpowiada biuro za porażki pole.

@Pracow

Nie prawda. Przedstawiciele 90% firm pracują w polu. Taka rola. Można zatrudnić się do Marketingu i pracować na innych zasadach. Można pracować w biedronce, w innym sklepie, urzędzie, założyć Firmę jest milion różnych możliwości. Pracujesz jako rep? Ktoś podjął za Ciebie ta decyzje? Chętnie zajmę Twoje miejsce, wezmę samochod i pensje. Szukam pracy jako rep od 14 m-cy. Pomyślcie zanim zaczniecie narzekać.

Kolega pracowa
@Kandydat

Nie dziwie się że szukasz pracy tak długo skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ale inne możliwości wymieniasz to może z nich skorzystaj. Pewnie nawet w 100% firm repy pracują w terenie. Odpowiedź jest na pytanie jakie zadano czyli czy można pracować zdalnie!? Odpowiedź wskazuje, że jako rep nie a inne działy tak i tyle.(widocznie w terenie jest się mniej narażonym na zakażenie niż w biurze). Co w tym wpisie jest do atakowania? Nie widzę związku między wpisem i Twoją odpowiedzią. Z mojego punktu widzenia a pracuje średnio długo jest za dużo pracy po pracy w naszej firmie. Dużo rozmytych sytuacji. I kolega ma racje. Skoro jesteś kandydatem to nie wiesz jaka atmosfera jest czy jakie plusy czy minusy. Pozdrawiam MZ

Tom
@Kolega pracowa

Praca hybrydowa zależnie od sytuacji wcześniej więcej wizyt telefonicznych aktualnie 3 na tydzień, ale jak większość REP nie chcę ich robić wolę pole. Są firmy które zmuszają np do teams ale to problem i dla REP i dla lekarza, nikt tego nie chce. Tutaj tego nie ma.

Rep
@Kandydat

Brawo. Jedyny normalny i prawdziwy głos. Szukałem pracy i znam rep. Wiem ile niektórzy pracują. Nie narzekajcie.

Była pracownica

Oczywiście widzę, że moje 2 poprzednie komentarze zostały usunięte. Brak szacunku dla pracownika!!!! Że też tacy ludzie chodzą po świecie. Na szczęście z tego co wiem moja ówczesna "przełożona" już nie pracuje.

@Była pracownica

Może zostały usunięte bo łamały regulamin? Pewnie się zdziwisz ale tutaj jest regulamin :) Wiem że nie wolno pisać obelg, przekleństw, no i pisać z imienia i nazwiska.

Teraz
@Joanna

Wątpię że łamały. Raczej komuś nie pasowały bo tu wybitnie często działa cenzura. Wedle mojego odczucia to usuwa się tu komentarze które pokazują niewygodną prawdę a w pierre wmiata się wiele kwestii pod dywan i kasuje niewygodne opinie

AR
@Teraz

Jeśli ktoś ma wykupiony abonament to może usuwać komentarze. Nie tylko te niezgodne z Regulaminem :) Ot taka rzetelność tej strony...

@Teraz

Nie wiem, ja się jeszcze nie spotkałam z usuwaniem komentarzy a regularnie sobie wszystko czytam :)

@AR

skąd te informacje? pierwsze słysze...

Dzisiaj
@Joanna

Regularnie to jak często jest? Codziennie? I joanna nie wszystko czytasz pomimo regularnego wchodzenia bo niby jak masz przeczytać coś czego nie opublikowali. z dwiema koleżankami zweryfikowałyśmy. Opcja nagrania czy zrzut ekranu istnieje. Więc pozostaje Ci zaakceptować że tak jest. Aczkolwiek czytając twoje wpisy podejrzewam że jesteś jednak z HR.

Była pracownica
@Joanna

@Joanna, nie pisałam obelg, przekleństw, a tym bardziej nie użyłam nazwisk. Moje dwie opinie były czyste merytoryczne, ale Wy w tym PFMie nie rozumiecie takich rzeczy bo macie klapki na oczach z napisem „nieomylni”. Wstyd mi się przyznawać, ze tam pracowałam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pierre Fabre Medicament Polska?

WIecej

Nie wiem czy to zaleta, ale jak widzę to np. z perspektywy przedstawicielki na dolnym śląsku floty można używać do czego się chce . Np można sobie jeździć do Chorwacji lub gdziekolwiek. U mnie to już chyba trzecie auto odjechało na lawecie . Amortyzuje się szybko i nikt tego nie kontroluje to z zaleta chyba. Rozbijam sie autem gdzie popadnie.

@WIecej

No jasne że zaleta! Skoro oni nie prowadzą żadnych spisów, nie monitorują tego to nie ma co narzekać. Ich strata :D

Bylejak

Portfolio produktów ciekawe ale kadra zarządzająca zapatrzona w siebie, poklepując się po plecach. Bez pomysłu, bez rozwoju pracownika. Uważają się z pępek świata. Ta firma to tylko pozory, we wszystkim.

@Bylejak

Długo tam pracowałeś? Ja też chciałam ale teraz to nie wiem. Jestem ambitną osobą, nie mogłabym spokojnie patrzeć na to jak firma stoi w miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pierre Fabre Medicament Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Pierre Fabre Medicament Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Pierre Fabre Medicament Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pierre Fabre Medicament Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pierre Fabre Medicament Polska?

Kandydaci do pracy w Pierre Fabre Medicament Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pierre Fabre Medicament Polska