logo Lenze Polska

Lenze Polska

Toruń

Opinie o Lenze Polska

pracownik lenze 2014-07-05 20:33:13
plusy: doświadczenie

minusy: zamordyzm, kiepsko płaca, maja cie w "....." jako pracownika jak nie ty to nastepny.
Inż 2014-10-29 21:16:53
Cześć

Jak wszystkie firmy dla pracownika też Lenze Polska ma plusy i minusy a jest to skrajnie uzależnione od tego czy pracujesz w centrali na śląsku czy też nie? Każda firma ma lepsze i gorsze wakaty, mniej i bardziej odpowiedzialne stanowiska pracy itd..

Porada; Najlepiej dotrzeć "prywatnie" do człowieka co wcześniej pracował na właśnie takim stanowisku i go spytać dlaczego już nie pracuje bo firma zawsze powie że poprzedni pracownik był be? Można przecież poszukać na Goldenline itp...

NA PLUS

-Największa zaleta firmy to marka międzynarodowa i rozpoznawalna w branży automatyki i sterowania na całym świecie, firma pozwalająca na działanie z innymi dużymi firmami(koncernami)i w łatwy sposób promuje się na dużą skalę, można wypromować też przy okazji siebie, ma ugruntowaną pozycję i renomę w świecie, jak się powie Lenze to każdy programista wie o co chodzi, jeździ się na szkolenia zagraniczne dotyczące branży automatyki i sterowania itd... Lenze jest też liderem w produktach tz; oprogramowanie fast, sterowniki, monitory, komputery przemysłowe, servo-napędy, napędy do robotów.

NA MINUS

-Największy minus jest taki że jak pracujesz poza śląską centralą to masz prze _ _ _ _ _ e z urzędu!!!, wtedy to nie jest praca w rodzinnej atmosferze!!! Trzeba być "bardzo samodzielnym" oraz "bardzo odpowiedzialnym "!!!

Pozdrawiam inż
olinek 2016-04-24 20:18:29
@lena, gdyby tak nie było, to ludzie by pracy nie podejmowali. Ja uważam, że tak jak w Lenze, jak i w wielu innych firmach- trzeba nastawiać się na negatywy jak i pozytywne cechy. Wypłata na czas, rozwój. Ciekawe tylko jak z wysokością wynagrodzenia. :)
Zostaw swoją opinię o Lenze Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lenze Polska