Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Pracowałeś w firmie Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-14 23:51:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poleciłbyś innym zatrudnionym własnego pracodawcę? Pracowałeś w spółce Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe (Tarnowskie Góry )? A może bez przerwy tam pracujesz? Co dobrego a co złego wiesz o tej firmie? Inni z chęcią również o tym poczytają. Jakie jest podejście do ludzi wewnątrz spółki ?
zdjecie uzytkownika
Ania - 2012-09-07 12:45:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca w tym zakładzie to porażka,niskie zarobki,podłe traktowanie pracownika,[usunięte przez moderatora] ,wypłaty w częściach lub po terminie.
zdjecie uzytkownika
kkk - 2013-05-20 20:10:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zakład zlikwidowany , wszyscy na bruk.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Twoj email:
Wiadomość: