Oil-Tom Sp. z o.o.

Nowe Chechło

Opinie o Oil-Tom Sp. z o.o.

Lorenz 2014-12-22 11:58:31
Witam parę słów o firmie: szefostwo nowobogackie oferujące najniższą pensję, resztę proponują dorobić z paragonów. za wszystkie braki, za kradzieże i przeterminowane produkty płacą pracownicy. Ogólnie nie polecam /żory
były pracownik 2015-09-06 19:16:57
Omijać szerokim łukiem .
Szefowa zapomniała co to życie .. pieniążków za dużo

Bądź dobry dla innych ludzi gdy wspinasz się do góry, ponieważ spotkasz ich gdy będziesz spadał w dół”

Czekam na te chwile...
Ooo 2015-09-09 19:44:10
Uczciwi i dobrzy ludzie niech omijają tę firmę baaardzo szerokim łukiem. Firma kłamie, oszukuje i wykorzystuje ludzi. Moja sprawa na pewno znajdzie finał w sądzie, bo łatwo nie odpuszczam. A szefowa tak sowicie obdarzana komentarzami na pewno do normalnych ludzi nie należy. Ta kobieta jest idealnym przykładem osoby zepsutej, która myli posiadanie pieniędzy z władzą nad ludźmi.
były pracownik 2015-12-03 21:15:44
Pani Prezes, nie szanuje nikogo. Jest miła tylko wtedy, gdy coś potrzebuje. Jej doradca - szkoda gadać. Ogólnie szefostwo nie szanuje nikogo, bez wyjątków. W danym momencie poważają tylko swoich kapusi, ale oni też mają tam krótki żywot.
Szkoda życia z takimi "ludźmi", szkoda.
xmo 2016-04-18 23:18:49
ehh, a nawet jeśli ? Powinni być świadomi tego co pracownicy czują i jak się czują w firmie. Teraz rekrutacje wstrzymane
Zostaw swoją opinię o Oil-Tom Sp. z o.o. - Nowe Chechło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oil-Tom Sp. z o.o.