Evita Studio Mody

Kraków

Opinie o Evita Studio Mody

Ja 2014-01-13 10:11:06
Kiepska, duża firma co dziwne, właścicielka nie płaci dużo, (usunięte przez administratora)pracowników i ich nie szanuje. W zimę zimno. Nie polecam.
Ja 2014-10-28 15:08:52
Nie polecam nikomu! Większość osób pracuje na czarno, szefowa sama sugeruje żeby zarejestrować się w Urzędzie Pracy ze względu na ubezpieczenie, zero szacunku do pracowników, wymagania nie wiadomo jakie, ciągłe zostawanie po godzinach, czym bliżej 10 każdego miesiąca, ogólna "reprymenda" jacy pracownicy są beznadziejni i wszystko robią źle, żeby tylko nie liczyć na większą wypłatę, która jest i tak po pierwsze marna a po drugie zależna od nastroju szefowej, a nie od sprzedaży. Ciągłe rekrutacje i rotacja nowych pracowników, maksymalnie rok czasu i każdy odchodzi. Szkoda czasu i nerwów.
Jaga 2015-01-15 15:05:47
Bardzo źle oceniam firmę. Na rozmowie kwalifikacyjnej szefostwo informuje, że należy przejść kilka dni testowych. W efekcie testowana jest ogromna ilość osób przez ponad 3 miesiące, a firma w dalszym ciągu nikogo nie zatrudnia. Ponadto pracodawca nie realizuje obietnic - nie oddzwania, nie informuje. Podsumowując - firma ukierunkowana na zysk kosztem pracownika. Bardzo, bardzo nie polecam nikomu.
minera 2016-04-23 10:14:36
a ja tam uważam że mają najlepsze suknie ślubne i garsonki
Zostaw swoją opinię o Evita Studio Mody - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Evita Studio Mody