FM Logistic

Chorzów

Opinie o FM Logistic

anonim 2012-04-24 09:32:11
FM logistic to zakłamana firma. Nie polecam tych kłamców. Jak ktoś nie ma ''noża na gardle'' , to niech się tam nawet nie pcha w ten bajzel. Na rozmowie wszystko , dosłownie wszystko inaczej niż w rzeczywistości. Na rozmowie: praktycznie brak pracujących weekendów, wypłacane pieniądze lub dni wolne za nadgodziny, będę operatorem wózka widłowego i będę się na początku uczył nim jeździć pod okiem instruktora, itp. W rzeczywistości: każdy weekend pracujący, jedynie dni wolne za nadgodziny, na początku okazuje się, że jesteś 'pick up-erem' tzn. kompletujesz towar, może za kilka miesięcy dostaniesz się na wózek widłowy , a instruktor który miał mnie uczyć [usunięte przez moderatora] się gdzieś po kątach w biurach i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i głupoty ze wszystkimi, i do wynagrodzenie można dostać premie za osiągnięcie norm , ale okazuje się , że zrobienie tych norm na zmianie jest mało wykonalne. Pani moja była już na szczęście kierowniczka to zadumana w sobie paniusia (przy okazji wydaje się jej, że jest ładna), stosująca mobbing wobec pracowników. Jedynie w porządku byli tam koledzy na zmianie. Fajni , pomocni ludzi. Zakłamana firma, nie polecam.
Zostaw swoją opinię o FM Logistic - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic