Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

BYŁY PRACOWNIK - przepracowałem w tej firmie 3 dyrektorów. Ale to co teraz się tam dzieje to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. NADMIAR ludzi z grupy "ALA"KIEROWNICZEJ!!!("ala"kierownik i 2x "ala"koordynator)!!! Za KIEROWNIKA MARCINA na starym magazynie PRACA BYŁA PRZYJEMNOŚCIĄ!!! Każdy wiedział co ma robić, jeden drugiemu pomagał, ludzie byli zżyci i zaangażowani na 100%, a kir. Marcin bym 3/1 (Kir+2koordnatorow- jeden człowiek 3 etaty!!! i zaangażowanie na kolejne 100% = działanie magazynu na 200%!!!! W mojej i nie tylko ocenie kierownik który zaslugiwał na miano/awans Dyrektora FM za zaangażowanie i pracę magazynu na 200%!!!). Do takiej pracy chciało się przychodzić, zostawać po godzinach jak była potrzeba i robota była zrobiona!!!. Teraz jest alakir + 2alakoordy i jest DRAMAT!!!.Połowa towaru i zangazowanie na 20%, alakierownictwo ludzi nie szanuję, i nakreca przeciwko sobie!!! Awans tylko dla swoich i niekompetentnych!!! "Kolesiostwo"!!! - operator wózka pracując może pół roku ma zostać zwolniony za brak zaangażowania, ucieka na zwolnienie lek. po czym wraca na etat koordynatora "CHORE!!!" Człowiek bez wiedzy, bez stażu, bez zaangażowania na rzecz firmy dostaje tak wysokie stanowisko, w oczach długoletnich pracowników, którzy niejednokrotnie zostawili serce w tej firmie daje do zrozumienia że TA ZMIANA na tym magazynie doprowadzi/ła do odejścia długoletnich, profesjonalnych pracowników i w ostateczności do jego upadku. Ogromna szkoda dla tak Profesjonalnej Firmy. Dziękuję za długoletnią pracę i powiem krótko, proszę zacząć szanować i doceniać ludzi tych ktorzy potrafia zostawić serducho w pracy. A tych Nie Kompetentnych, Bez Wiedzy, Szacunku i Kultury po prostu się POZBYĆ!. A i proponuje kontrolę zewnętrzne i niezapowiedziane pod kontem alko., narko., bezpieczeństwa, szanowania mienia i informacji dla dobra firmy bo takich tez po zatrudnialiście, a raczej wasze kierownictwo z Lućmierza. Pozdrawia długoletni pracownik i powodzenia może kiedyś ten magazyn wróci do korzeni i do tych 200%. Tego życzę zarządowi FM..

FM Głogów
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Widzę że to nie tylko problem w Głogowie. Podnoszenie wymagań, nieregularnych godzin pracy, stawianie przed faktem dokonanym -masz przyjść w sobotę do pracy a my Ci wybierzemy dzień wolny i nie ważne czy się zgadzasz. A jak nie możesz zostać na nadgodziny to idziesz się kierownikowi tłumaczyć dlaczego. Jednocześnie obniżanie premii za nic, obniżanie bonów świątecznych, a podwyżki w kwietniu? Takie że zarabiasz po podwyżce najniższej krajowej - najniższą krajową. Kierowników mamy trzech, tylko jeden wie co robi ale nie pojawia się na magazynie. Na resztę doświadczeni pracownicy patrzą jak na dzieci we mgle bo jak coś się im tłumaczy to jak by po chińsku mówić za to kłamać potrafią świetnie więc mamy wrażenie uprawiania polityki nie logistyki. Pracownicy są przepracowani, sfrustrowani i zarabiają coraz mniej. Chętnych ludzi do pracy i rozwoju nowej firmy tak zajechali że są wypaleni i szukają innej pracy. Za chwilę będą mieli taką rotację pracowników że wszystkich będą musieli szkolić od nowa. Ale jeśli ich celem jest cofanie się do tyłu to powodzenia.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w FM Logistic?

byłam pracowałam widziałam
@pracownik

Nie wiem jak jest z dodatkami za lata pracy ale wydaje mi sie, że takie rzeczy tylko w państwowej robocie a nie tutaj. Odnośnie awansu, to tutaj jest proste, zwykły pracownik nie miał takiej możliwości, nawet nie dają ci możliwości podwyższyć kwalifikacji i odbycia jakiś szkoleń. Takie rzeczy zarezerwowane są tylko dla wybrańców. Jest kilka warunków: język ojczysty inny niż polski, klepanie szefa po ....., "tzw kablowanie", przymilanie się do konkretnych decyzyjnych osób. Co do atmosfery i samej pracy to nic nie powiem, bo słowa tego nie oddadzą jak jest. Dodam tylko, że jeszcze nie pracowałam nigdy na takim magazynie ..... czasami przychodziłam po weekendzie i nie poznawałam ludzi, tylu nowych pracowników. Pytanie dlaczego? Może te kilka słów pomoże innym w podjęciu decyzji.

Jak długo trwa proces awansu w FM Logistic?

Blondi
@wózkowy

Kolega wyżej pisał o wypadku, co z BHP? Podkreślacie ze ktoś może nie mieć uprawnień a mimo to użytkuje te wózki. Do dziś nie było jeszcze z tym żadnego problemu skoro to się powtarza? Firma przy gorszym scenariuszu płaci jakaś kare? A co z pracownikiem wtedy?

Pola Nowy wpis

Dzień dobry. Młodszy Inżynier IT ds. Rozwoju i Wsparcia Systemów Transportowych jaką może mieć teraz startową podstawę? w ogłoszeniu wymagają wykształcenia kierunkowego informatycznego lub pokrewnego, ale samo doświadczenie nie jest konieczne. Do tego po opisie wiem, że chyba występują też premie. tylko jak całościowo to wychodzi?

Cześć, nie wiem jeszcze co to za akcja, o której ktoś wspomniał bo dopiero firma mi się pokazała po wrzuceniu zapytania. Spojrzałem sobie w oferty i okazuje się, że na wózek kogoś teraz szukają. Jest parę dni jeszcze by aplikować. o Psary mi chodzi, chyba ze lokalizacja nie jest istotna? Polecacie spróbować? u mnie w firmie atmosfera jest słaba, a tutaj? Wcześniej pisali, że słaba jest, a w moim mieście to samo?

były Nowy wpis

Doradzę ci tylko jedno, omijaj tą firmę z daleka. Bardzo słaba kasa, wykorzystują ludzi jak w obo zie, atmosfera poniżej jakiegokolwiek standardu, najlepszym i najbardziej docenianym pracownikiem to pracownik ze wschodu

LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Osoba odpowiadająca za magazyn
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Nie wiem jak mam się odnieść do tej sprawy. Poproszę o kontakt wiesz jaki mam nr tel

MAgazynier
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Kompletna bzdura. Napisana przez osobę która miała stanowisko za kolesiostwo. Teraz ma ból (usunięte przez administratora)

Darek
@MAgazynier

Prawda w oczy kole?

Wieslaw123
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Niestety to wszystko prawda jestem szczęśliwie byłym pracownikiem nie tak długoletnim jak Ty pracowałem już za drugiego kierownika też bardzo w porządku gość na noc jeden koordynator w dzień jedna kobitka wszystko ogarniała ogólnie fajna atmosfera ale po zatrudnieniu nowego kierownika i tych dwóch pseudo koordynatorów masakra rano nie ma nikogo nikt nad niczym nie panuje koordynatorzy mają "zdalne "nawet nie wiem ile godzin w miesiącu są w pracy ale nawet nie połowę tego co powinni bo oni mogą pan Koordynator ma 5 min do pracy a nie ma go jak potrzeba jak zadzwonisz do niego po pomoc to on teraz nie ma czasu pani Koordynator ma daleko więc częściej jej nie ma jak jest jedno i drugie zero wiedzy na temat łańcucha dostaw kolejka kierowców przy okienku rano bo jest 1 osoba w biurze i na zaladunkach kiedyś była stała ekipa na poranną zmianę i było wszystko zrobione na czas ja byłem na różnych zmianach bo mi tak pasowało i tamten kierownik szedł mi na rękę a ten ma swoje wizje wszyscy mają robić wszystko czyli nic nie ma już w Lućmierzu specjalistów same kolesiostwo a weźcie się dodzwoncie do Lućmierza jak np.kierowca niema szans ogólnie ktoś wteszcie powinien zrobić porządek i wywalić to kierownictwo na zbity pysk ale widocznie góra tez nie lepsza i na to wszystko pozwala

Omega999
@MAgazynier

Chyba Ci kazali napisać taki komentarz albo jesteś tym pseudo koordynatorem MAgazynier który kiedyś był zwykłym OWW największym (usunięte przez administratora)

Yaro12
@Wieslaw123

W sumie może i racja. Ale co do poprzedniej ekipy to była jakaś porażka! Wtedy też się ludzie zwalniali i narzekali. To było dopiero kolesiostwo! Koordynator spał na nockach a następna Pani Koordynator też ogólnie (usunięte przez administratora) i plotki!

Edek
@Yaro12

Jak było najlepiej pokazuje ilość towaru. Kiedys magazyn był pelny a teraz pusty. Slyszalem tez ze beda zwolnienia bo nie ma roboty. Pewnie zwolnia tych co jeszcze cos robia a zostana tylko pseudo koordynatorzy. Chyba ludzie cos wiedza bo wszyscy na zwolnieniach

GienekZenek
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Wszystko zgadza się w 1000 % wogole nie szanują stałych pracowników tylko kolesiostwo uważają. I to odgadywanie za plecami jeden na drugiego zamiast pomagać sobie nawzajem masakra a miała być rodzinna firma.... Najlepszy element to cały "kierownik" szef szefów nie dosyć że czerwony jak burak od (usunięte przez administratora)... to jeszcze lata po magazynie z prawie spadnietymi portkami WIZYTÓWKA Firmy śmiech na sali. Za czasów Tomka i Marcina aż chciało się do pracy przychodzić a teraz .... firma spada na (usunięte przez administratora). Zero szacunku dla pracownika który zostawia w pracy całe swoje serducho.

FM Głogów Nowy wpis
@LUĆMIERZ LAS - DRAMAT!!!

Jak długo trwa proces awansu w FM Logistic?

Tak w sumie, to nie ma czegoś takiego jak awans :D....możesz pracować kilka lat na tym samym, upominać się o wyższe stanowisko. a i tak nic!

Rysio
@pracownik

Nie wiem czy Ci starczy lat pracy

Marzena
@Rysio

Bez przesady, chyba zależy od charakteru, bo na pewno są takie jednostki które co roku dziwnym trafem dostają podwyżki albo awanse. W tej firmie pewnie też.

tusztużemeryt
@Rysio

ja bym chciał przepracować dwa lata tyle mi brakuje do emerytury, może dam rady na wózku przekimać

Wojciech
@tusztużemeryt

No chyba nie mówisz poważnie. Spanie na wózku grozi wypadkiem. A tak serio to na magazynie każdy musi mieć uprawnienia na widłaki żeby się przyjąć?

Haha
@Wojciech

Ale bajki jakie uprawnienia, teraz przyjmują bez żadnych uprawnień i za taką samą kasę jak z uprawnieniami

@Wojciech

Jeśli nie masz uprawnień, to firma musi Ci zrobić uprawnienia UTD. Bez uprawnień nie możesz pracować na wózku.

wózkowy

ale bzdury gadasz, nie jeden nie posiada uprawnień i pracuje, na innych wóżkach poza wysokim składem, oczywiście uprawnienia firma zrobi ale na to mogą liczyć nieliczni

Blondi
@wózkowy

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w FM Logistic?

Co masz na myśli pod hasłem dodatkowe nagrody? Jedyne o jakich mi wiadomo to na 5,10,15itd lecie pracy.

Ktos

Do tego jeszcze doliczana do pensji a zarazem odliczana z premii za wyniki xD jedno wielkie (usunięte przez administratora) niestety

Wiktoria

A jak wyglądają te nagrody np. na 5-lecie pracy? Podasz więcej szczegółów na ten temat? :) Od razu też dopytam o awans w FM Logisticu - czy jest on możliwy?

@Wiktoria

Za każdy rok 100pln, czyli za 5lat 500pln itd. Odnośnie awansu :D to ....jak ktoś odejdzie to wtedy można chodzić i prosić o awans (teraz sporo osób się zwalnia).

@pracownik

To jeszcze dopytam - dlaczego sporo osób się zwalnia?? Co jest nie tak według Ciebie i jakich stanowisk pracy to dotyczy?

prado
@Wiktoria

bo to nie praca tylko prawie akord, wiecznie źle, że za wolno pikujesz, pakujesz, rozładowujesz, tu się liczy szybkość, a jeśli by ktoś zauważył że chwilę odpoczywasz to od razu doganiają do nastepnej roboty, człowiek nie robot musi czasem odpocząć

byłam pracowałam widziałam
@pracownik

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FM Logistic?

kotek

Wszystko zależy od zmiany na jaką się trafi, na niektórych jest tak, że przy rozpoczęciu pracy już czekasz aby z niej wyjść- sam sobie odpowiedz na pytanie.

były

atmosfera w tej firmie jest tragiczna, takiego słowa jak szacunek do pracownika tutaj brak

Nie polecam firmy FM Logistic. Przede wszystkim w Głogowie bo tam miałem „przyjemność pracować”. Jest to firma bardzo sztuczna i toksyczna. Po pierwsze szczycą się tym, że zatrudniają wszystkich, są otwarci a tak naprawdę nie chcą kobiet i dzwonią tylko do facetów. O ile zadzwonią bo często dzwonią po kilku miesiącach. Sama praca tam jest żenująca. Mała podstawa, mała szansa rozwoju, kłamią jeśli chodzi o premię. Cała Pani kierownik HR mówi, że jest 15% premii a tak naprawdę to jest DO 15% ale żeby dostać tą premię to jest cud. Sama pani HR kierownik udaje tylko sztucznie miła. Nie polecam tej fałszywej osoby

Paula

Cud na premie? 15% z podstawy, tak? czy jeśli po dłuższym stażu masz ja wyższa to premia również się podnosi w ujęciu %? Dodatkowo jak ją w praktyce wyrobić? Jest w ogóle jakiś przykład do podania? Po prostu chce sobie moc to wyobrazić. I co z innymi współpracownikami? Z nimi jakie wychodzą relacje?

@Mati

Dzień dobry, Chciałbym zasięgnąć informacji, czy obecnie w FM logistic jest zapotrzebowanie na busy w kontenerze. Posiadam auto do zagospodarowania w chłodni typu bus do 3,5 T, 8 paletowe bez windy. Transport w temperaturze kontrolowanej wydruk z drukarki. Proszę o informację: - czy jest możliwość podjęcia współpracy; - z kim decyzyjnym można rozmawiać w powyższej kwestii.

Julia

Cześć. To tak dla jasności którą zmianę byłoby najlepiej trafić i dlaczego? chce się dowiedzieć, bo parę miesięcy temu ktoś pisał, że wszystko w praktyce zależy od tego gdzie trafisz. Czy jest teraz szansa na jakaś zmianę w warunkach? tutaj chodzi tylko o atmosferę? co z brygadzistkami, czy można na to stanowisko się przyjąć czy raczej od lat są pozajmowane?

@zjarany ziomek

Pracowałem tam przez pewien okres w zeszłym roku. Praca wygląda w ten sposób, że płacą ci za godzinę a (usunięte przez administratora) jak na akord nawet nie możesz sobie odpocząć 2 minuty maszyna cały czas pracuje liniowe są niemiłe (usunięte przez administratora)

Uwueve

Organizacja pracy leży, przełożeni są osobami niekompetentnymi, wiedzę mają, ale umiejętności zarządzania oraz podejścia do drugiej osoby brak. Atmosfera zależy od działu, do którego się trafi, ale w większości nie jest zbyt sympatycznie. Niezależnie czy robisz dużo, czy mało, nikt nie zwraca na to uwagi, na pochwałę nie ma co liczyć. Płacą według mnie dobrze, na to narzekać nie można, natomiast brak jakichkolwiek benefitów, słyszy się co innego na rozmowie rekrutacyjnej, a co innego jest w rzeczywistości. Narzucane jest wysokie tempo na wykonywanie czynności, których wykonanie zupełnie nie wymaga pośpiechu, ale wiadomo, trzeba się na kimś wyżyć. Gdy daną rzecz faktycznie należy zrobić ASAP, to w porządku, ale na siłę wyszukiwanie pracy i pospieszanie jest dziwną praktyką. Trudno się czegoś nauczyć w tym miejscu, pracownicy niechętnie dzielą się wiedzą. Pracuje tam kilka sympatycznych osób, również na stanowiskach Manager’skich, ale to mniejszość, zdecydowana. Jeśli komuś atmosfera pracy jest obojętna to jest to miejsce warte rozważenia, natomiast spędzanie tam pięciu dni w tygodniu nie jest niczym przyjemnym i szczerze, cieszę się, że już nie pracuję w tym miejscu. Można wiele rzeczy jeszcze opisać, ale nie chcę wchodzić aż tak daleko, ponieważ doceniam spędzony w firmie czas, mimo wszystko.

Antykorporacjoniści
@Uwueve

Takie popędzanie i narzucanie wariackiego tempa jest najzwyklejszym mobbingiem i to się kwalifikuje do prokuratora..

Ilona
@Antykorporacjoniści

Skoro tak twierdzisz i tego typu zachowania na poważnie zostały zauważone to nikt niczego jeszcze nigdzie nie zgłosił? wiadomo czemu?

Kalina 456
@Ilona

Nie raz z tego co wiem było zgłaszane ale wszystko zamiatają pod dywan jak ich nie wywalą to nic się nie zmieni ale to już jest wina dyrektorów którzy pozwalają na to wszystko

Anonimowy pracownik
@Ilona

Wiesz ile razy już było coś takiego zgłaszane? Wszystko jest bagatelizowane, jakby sie nic takiego nie działo. Po prostu już nie wiemy gdzie mamy to zgłaszać. Menadżer operacyjny odpada, bo głównie to on jest tu problemem, ponieważ nic z tym nie robi i pozwala sobie wejść na głowę (lizać (usunięte przez administratora) cokolwiek do niego powiesz to zlewa to. Zapatrzony jest jak w obrazek kierowniczki zmiany i słucha się ich jakby to one miały wyższe stanowisko niż on.

Ilona
@Anonimowy pracownik

Aha i dalej w tym pracujecie mimo, że to tak utrudnia wam warunki? To co innego miałoby to rekompensować skoro zgłoszenia nie pomagają? Dla jakich innych argumentów warto byłoby się tu jednak zatrudnić?

@przewoźnik
@Uwueve

Radzę z daleka trzymać się od tej firmy FM polska. Straciłem wszystkie pieniądze. Spedytorów co nie miara. Nikt za nic nie odpowiada. Dyrektorów. I jeden na drugiego zwala. Nie kompetentne osoby. Prawnicy za to stosują kruczki nie zgodne z prawem. Przewoźnicy szanujmy się. To jest spedycja która nie ma swoich klientów. Marne stawki.

Pawlo
@@przewoźnik

Tak zgadzam się w 100% z tym co napisałeś co innego mowia przy podpisaniu umowy a co innego jest pozniej, zwala jeden na drugiego zero organizacji ale jak to mówią "gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc" jak ktoś ma za dużo wolnych środków i nie wie co z nimi zrobić niech podpisze umowę z FM logistics!!!

Gośka

Dla mnie to jest (usunięte przez administratora) brygadzistki są wredne miałam przyjemność tam pracować nie polecam

M509

Niestety jako klient, który przywozi towar z zewnątrz mam bardzo negatywne zdanie o tej firmie. Byłem po godzinie 22 dwa razy byłem obsługiwany przez bardzo chamską i opryskliwą grubszą panią. Pierwszym razem stanąłem przy okienku do podpisywania dokumentów, Pani była odwrócona tyłem i coś mówiła ( trudno usłyszeć jak ktoś nie nawiązuje kontaktu wzrokowego do osoby mówiącej i mówi coś pod nosem że to jest do niego), drugie powtórzenie było już rykiem w moim kierunku. Innym razem zapomniałem długopisu to szanowna pani rzuciła mi długopis w taki sposób że jak teraz myślę to bym poszedł do samochodu i wziął swój. A ten jej długopis, którym mało nie dostałem w głowę bym wyrzucił do (usunięte przez administratora) Nie wiem czy jest możliwość napisania skargi, jeżeli tak to poproszę o informację?

Renata Koordynator

Powiem Wam, że po prostu aż przykro się to czyta...Po sposobie pisania i poziomie łatwo się domyśleć kto je napisał... nie jest różowo.. i trudno się odnieść do zarzutów na forum. Żeby coś poprawiać trzeba rozmawiać a nie wylewać anonimowo pomyje.. To najłatwiej. Znam Was już trochę, szanuję i tych co pracują i tych co niestety u nas już nie pracują z różnych przyczyn czy wyboru. Atmosfera w pracy jest ważna, wiadomo. Składałam Wam szczere życzenia na naszej zawodowej wigilii. Każdemu nadal życzę satysfakcji z wykonywanej pracy nie na wszystko jednak mam wpływ. Nikt nie jest doskonały. Szanuję Wasze opinie (byle by były kulturalne i na poziomie) ale wydawało mi się, że jesteście na tyle dojrzali by przyjść i powiedzieć to w oczy nawet na samej górze. Każdy ma prawo mieć własne zdanie ale też ma przecież wybór. Pozdrawiam.

pytanie
@Renata Koordynator

Renata to napisz dlaczego tracimy klientow a nie ma nowych. Teraz juz nawet ketuchp pudliszki przestal jezdzić. Boimy sie o prace. Czy będą zwolnienia?

Renata
@pytanie

O takich sprawach na forum się nie dyskutuje. Zawsze zapraszam do rozmowy bezpośredniej.Macie nas dostępnych bezpośrednio i pod telefonem.

Nora

Mam pytanie czy pracując na zmianie nocnej mam doliczone do pensji na umowie zmianę w godzinach nocnych?

@Nora

Tak, masz naliczany dodatek nocny. Jest to uwarunkowane prawnie.

zadowolony

A ja tam pracowałem (4 lata) i byłem zadowolony :))))) Nie rozumiem i nie wiem o czym wy ludzie tu piszecie to wszystko pomówienia jakieś.

Mika
@zadowolony

To czemu już nie pracujesz jak tak wszystko super było?

KrzysztofP

WItam. Drodzy Państwo, bardzo interesuje mnie opinia aktualnych i byłych pracowników dot. firmy FM Logistic. Miałem okazje poczytać wpisy i nie ukrywam że znalazłem tutaj negatywne jaki i bardzo pozytywne wypowiedzi. Czy ktoś może mi przybliżyć trochę swoje odczucia dot. pracy? Interesuje mnie szczególnie praca biurowa.

Kataryna
@KrzysztofP

Co cie interesuje kolego?

KrzysztofP
@Kataryna

Głównie standard pracy. FM Logistic ma dobrą markę na rynku. Dużo czytałem na forum, podpytywałem znajomych. Chciałem jednak też zapytać bezpośrednio jak jest od środka. Będę wdzięczny za dobre rady i jakieś przestrogi.

Kataryna
@KrzysztofP

To powiem tak, koledzy nie kłamią. NIe chce tu robić firmie dodatkowej reklamy bo każdy może mieć swoja opinię ale ja jestem szczęśliwa. Dbają tu o pracownika i standard pracy, bo o to pytałeś. Przekonaj się zresztą sam, ja nigdy nie kumałam tych ludzi którzy szukają pracy i podpytaują jak się pracuję. Popracuj sam i zobaczysz, nie będzie pasować to poszukasz czegoś innego.

Czarek 789
@KrzysztofP

Zależy w jakiej lokalizacji Lućmierz nie polecam

Co jaki okres czasu w FM Logistic można ubiegać się o podwyżkę?

Lolek

ahahaha...podwyżka.... Jeśli masz słabą ekipę, to nie czekaj na podwyżkę. "Praca w zespóle" czyli " zespołu z brakiem doświadczenia i wiedzy" ma wpływ na Twoje zarobki.

Solo

Co dzień i nie dostaniesz

olalal

Każdy pracownik się ubiega od kwietnia o podwyżkę. Tłumaczenia firmy jest kryzys. Firma na siebie od 04.2019 do 04.2020 zarobila 1.431 miliarda euro :) A dla pracowników nie ma podwyżek. Zastanówcie się dwa razy nim złożycie CV

Użytkownik

Podwyżka jest uzależniona od pracy zespołu, na który często składają się mało kompetentne osoby, przez co miesięczny plan budżetowy jest niemożliwy do realizacji. Jeśli masz inne możliwości pracy - lepiej darować sobie FM.

????
@olalal

To gdzie składać

Użytkownik
@????

Zależy jakiego typu pracy szukasz. Jeśli administracji - jest sporo ofert z okolic +20km. Jak jest opcja, ominąłbym FM.

Taaa

Taaa możesz ale i tak nie dostaniesz

Pracuje na widłaku i zarabiam 3500 zł netto wcześniej pracowałem w obi tam zarabiałem 2400 zł netto poszedłem do lepszej firmy bo to wstyd dla faceta by zarabiał mało pieniędzy

Wozek

No to powiem Ci że 3500 to szal normalnie drugi bezos

szukam roboty
@Wozek

To gdzie na wózkach oferujesz lepsze zarobki?

Jestem po wstępnej rozmowie i lepiej niech ogloszą upadlość,albo przebranzowią się na usługi cyrkowe.Oferty i benefity zawarte na stronie, to czysta fikcja. Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. Rozmowa skończyła się chłodno. Nie wiem skąd wzięli to tępe cielę, które nie ma pojecia oczymś takim jak kodeks pracy, lub podstawowa znajomość ustaw.. Tak wyglądała wstępna rekrutacja w Niepołomicach.

Razz
@Kandydat

Hej możesz napisać coś więcej o rekrutacji. I jakie stawki proponowali. Myślałem nad zmianą bo obecnie systema w manie i to (usunięte przez administratora) również

maruda
@Razz

FM Niepołomice - 4500 na wózkowego trorlorlo

@maruda

Ale brutto czy netto? I na jakiej umowie się pracuje na tym stanowisku?

@Kandydat

Czyli na rozmowie dowiedziałeś się, że benefity i dodatki które podane są w ogłoszeniu nie istnieją? Dobrze rozumiem? Co takiego konkretnie się twoim zdaniem nie zgadzało?

:)))))))))))))))))))))))))))))

Jarosław Urbański, Kierownik ds. Procesów w FM Polska Stanęliśmy przed wyzwaniem skrócenia czasu wdrażania nowych pracowników w obszarze operacji magazynowych. Chcieliśmy jednocześnie podnieść jakość realizowanych przez nich zadań na wyższy poziom. Dotychczasowe metody szkoleniowe umożliwiały osiągnięcie oczekiwanych kryteriów wydajności i jakości w zbyt długim czasie. Postanowiliśmy wdrożyć metodę TWI. Zespół Kaizendo wsparł nas w tym procesie. Jego pełne zaangażowanie i eksperckie kompetencje sprawiły, że narzędzie bardzo dobrze przyjęło się w naszej organizacji. Dlatego rekomenduję Kaizendo jako zespół profesjonalistów, którzy wiedzą jak doskonalić organizacje i wdrażać zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042