Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

nowy 2012-02-22 15:51
Firma poszukuje przedstawicieli , czy warto aplikować?
x 2012-08-22 09:56
Byłem na rekrutacji ponad rok temu, wtedy oferowali(usunięte przez administratora)netto podstawy, może się coś zmieniło, ale podobny zarobek w tej branży to jakieś wykopalisko archeo -;(
ON 2012-11-17 16:58
Aplikowałem do tej firmy, lecz podobnie jak mój przedmówca zaproponowano mi zarobki (usunięte przez administratora) w okresie próbnym,później ok (usunięte przez administratora) Być może dla kogoś po szkole jest to suma do przyjęcia, lecz dla dorosłej osoby, która ma na utrzymaniu dom i rodzinę to jakaś kpina.
calineczka 2016-04-21 22:25
ja tam się zatrudniłem i mi pasi , zobaczymy co będzie dalej , na razie wygląda dobrze , będę obserwował
spoky 2016-09-18 20:57
powodzenia, jaki rozwój jaki awans? bzdety hr nic więcej, dział handlowy praktycznie nie istnieje, ludzie się pozwalniali , nawet kierownictwo
spoky 2016-09-24 21:31
Nie musisz, możesz przecież się zatrudnić i poznać to bagienko od środka, a nie dziwne że właściwie non stop kogoś szukają, jakby firma była ok to nie byłoby takiej rotacji
cvhgjs 2016-09-24 21:45
@ spoky - wiadomo, że mnożna zatrudnić się i zobaczyć jak wszystio wygolada od środka - to jasne i logiczne. Ale własnire po to zostało stworzone takie forum jak gowork, zeby wiedzieć na to można sie nastawiać. A i jeszcze jedno - nie szukają terasz ludzi
e 2017-02-14 16:53
Dostałem telefon po 2 miesiącach od wysłania aplikacji.. Wstydziłbym się wykonać do kogoś telefon po takim czasie i pytać czy jest zainteresowany pracą za głodową stawkę.
ph 2017-06-13 10:31
jestem od ok 2 lat Praca jak praca w firmie badz pewny ze nie zarobisz duzo nie wiem o jakie ci chodzi stanowiska ale ph to max 3,5 -4 to juz z premia a jesli chodzi o dzial konst to z 3 max wyciagniesz , ogolnie nie jest zle w ph duzo czasu w trasie regiony ogromne bo lacznie moze z 6 osob na cala polskę jest , szczerze nie polecam chyba ze ktos bez rodziny i po szkole to tak
Iza 2017-07-20 16:30
@e rekrutacje często trwają miesiąc a nawet parę miesięcy.
yui 2017-07-26 11:02
W przypadku tej Firmy, należałoby raczej powiedzieć, że CO miesiąc ;)
Zostaw swoją opinię o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.