Opinie o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. w Łódź

Się stanie sie

Styropian na lichych nóżkach z cienkiego bambusa. Tak określę ta firmę. (usunięte przez administratora) Jak nie utną Ci z podstawy to ci prenią wyrównają w dół. Dyrektor mówi wprost. Żadnych pasków nie będzie ( po co miał bys się dolicyc czegokolwiek. Nigdy nie zgadza się godziny plus nadgodziny plus soboty i wyjazdy jak jeżdżą. A jeżdżą dużo poprawiać po gwiazdach konstruktorach. Teksty konstruktorów nie patrz na rysunek bo to tylko poglądowy zrób żeby złożyć. Połowa komponentów nie orginalna rexroth. Wspominane eski to jakieś podróby z Chin a nie bosch. A klient za boscha płaci. Profile z różnych stron świata od Chin przez Turcję a niemieckie to chyba tylko podczas pisania oferty. W taśmociągach używane profile z odzysku. Powiercone, powycierane i brudne. Ale tego nie widać bo pod pasem. (usunięte przez administratora)Narzędzia, najlepsze z obi bo tanie jak wogóle potrzebne. Pracownicy. Zbiór kolegów z jednego osiedla. Bez wiedzy doświadczenia byle przychodził trzeźwy. (usunięte przez administratora)

byly pracownik
@Się stanie sie

Siwietnie to okresliles! koledzy z jednego smietnika! Praca super ciekawa rowojaowa! Pod warunkiem ze kierowniczyna ktrory bazgral te projekty nie (usunięte przez administratora)wymiarow, bo potem sam nawet nie mogl tego poskladac! Narzedzia ktore mi dali tego samego dnia ukradla mi ta luksusowa zaloga podkladajac swoje wyeksplatowane,a jak juz mnie zwalnial ten luksusowy kierownik oswiadczyl ze nie widzi we mnie progresu,wiec mu uwiadomilem ze powinien zaczac od siebie i swoich (usunięte przez administratora)projektow i ze to ja im zycze powodzenia w pozyskaniu pracownkow do takiego szamba! Ngdy nie poznalem szefa bo chetnie bym sie podzielil z nim moimi spostrzezeniami co sie dzieje w jego firmie ,choc nie wiem czy jego to w ogole interesuje hahaha

Potencjalna

Mam pytanie o to czy na stanowisko PH wybierani są tylko mężczyźni?

@Były pracownik hali

Opiszesz te hale? Mnie też to stwierdzenie, że coś jest specyficzne zaciekawiło. Na każdej z lokalizacji są takie same warunki? pod względem sprzętu czy też higieny pracy?

Klikacz

Witam, Od jakiegoś czasu firma szuka automatyka/robotyka. Ktoś jest w stanie powiedzieć czym to jest spowodowane?

Te dwa / trzy miesiące, o których piszesz to okres próbny? Jakie na nim docelowo mogą być stawki? Potem jest podwyżka? Warto poczekać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czym w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Potencjalna

Mam pytanie o to czy na stanowisko PH wybierani są tylko mężczyźni?

ph
@Potencjalna

Jeśli zgodzisz się pracować za niską podstawę i wątpliwą premię to płeć pewnie nie ma znaczenia. Premia będzie ale nigdy nie wiesz kiedy

@ph

Rozumiem, że wszystko co tu opisane się potwierdza. Rozumiem, że to dotyczy wszystkich firmy tego właściciela? Niezła strona, wiele aktywności w SM, dodatkowo wystąpienie w TV, robi wrażenie... No cóż nie będę się przekonywać na własnej skórze, szkoda mojego czasu. Dzięki za odpowiedź.

BUBA
@ph

Kobiety też są mile widziane. Ale pytanie do Ciebie czy jesteś zdecydowana? Warunki są jak widzisz, ale za to jeśli jesteś atrakcyjna, to mamy tu takich Piotrusiów i Kubusiów... Także jak jesteś singielką to będziesz niczym mięso, tak dla bezpieczeństwa powiedz, że jesteś mężatką. Chociaż dla Nich to nie ma znaczenia.

Byly
@Potencjalna

Przez 10 lat Nigdy nie było kobiety na hali to jest bardzo specyficzna praca i Kobietom nie polecam

@Byly

W zasadzie na tej hali to co się teraz robi, że praca została uznana za specyficzną? Nie ma kompletnie żadnych zadań, w których kobieta by się sprawdziła? Pan tez pisze o 10ciu latach, a firma nie działa przypadkiem od około 20stu? Rok założenia to 2005 tak jak piszą w tej zakalce z kontaktem?

Były pracownik hali Nowy wpis

Pracowałem w 4 lokalizacjach tej firmy. Pomorska - duńska i 2x św. Teresy. nNgdy nie pracowała tam kobieta to nie jest praca dla kobiet. Chyba że jakaś SWOJA... na kierownika. Żeby(usunięte przez administratora) DYREKCJI I podpuszczać ludzi na siebie. Nie polecam pracy w Andrzejewski to jest (usunięte przez administratora) bez praw pracownika. (usunięte przez administratora). Takie jest MOJE zdanie.

@Były pracownik hali

Czy często w firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

BOT

Na bajkopisarzy- napewno.

Dobrze Wam radzę

Niektórzy dostali awans, zarządzaj nawet ludźmi, ale niestety nadal ich stanowisko jest takie jak od lat. To pracownicy przyzwyczaili pracodawcę do tego, że godzą się na wszystko. Więc z perspektywy pracodawcy, trzeba się cieszyć z takich pracowników.

Były

Po 10 latach mogę śmiało powiedzieć na palcach jednej ręki przez 10 lat wewnętrznie ktoś przechodzi z działu do działu najczęściej ktoś odchodzi ucieka bo ma dosyć (usunięte przez administratora)i dyspoty dyrektora

@Były

W przypadku przejścia natomiast to z których do których działów przechodzi się najczęściej? Generalnie to każdy jest w pewnym sensie dostępny czy są jednak takie gdzie nie ma nawet szans by pracować?

@Klikacz

A gdzie masz tak właściwie to ogłoszenie, bo z tego co widzę na stronie ostatni raz szukali automatyka 29 grudnia, a przynajmniej tak jest napisane w takiej tabelce. Teraz w marcu oglądają się za projektantem. Rozwój czy rotacja?

@Agnieszka

Teraz szukają przez agencje. Przy tylu negatywnych opiniach zastanawiam się czy jest sens w ogóle aplikować i marnowac swój czas. Może ktoś się wypowiedzieć na temat w.w. stanowiska?

Enter
@Klikacz

Niby dużo negatywnych opinii a firma jak stała tak stoi i raczej się kręci. Nie wiem czego oczekujesz po tym forum?

@Enter

a jesli faktycznie przez agencję ktos jest poszukiwany to kojarzycie jak warunki pracy wtedy mogą wyglądać? i po jakim czasie przechodzi się pod firmę, jest wtedy korzystniej czy to jednak zależy? i czemu przez agencję ktoś jest potrzebny, bezpośrednio nie są składane aplikacje?

@Klikacz

To nie naturalna fluktuacja. Ludzie uciekają z tego bagna po 2-3 miesiącach ci którzy coś sobą reprezentują. Ci co są bo są i dobrze donoszą są stałym trzonem firmy.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier konstruktor ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno

Jakie są warunki zatrudnienia w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.?

Troglodyta

Nigdy nie wiesz ile i za co dostaniesz. Wypłata to rzecz bardzo umowna

Daga
@Troglodyta

Wyplata to rzecz umowna? W kontekście jej podpisania na niej? A orientujesz się jakie są ich podstawowe wysokości? Na stronie ostatnie dwie oferty są dla projektanta oraz montera, w obydwu przypadkach będzie w miarę podobnie? Co z aktualnymi premiami?

Czy w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jako taki

Zależy jakie to problemy - jeśli chcesz opowiedzieć coś o koledze czy koleżance to zawsze taki problem jest wysłuchany. Ogólnie wszyscy wysłuchają, nikt nie słucha a finalnie mają w.(usunięte przez administratora) Ostatnio mamy dialog w formie obwieszczenia bo firmę czekają ciężkie więc mało potrzebni ludzie do zwolnieniiia a reszta z pensji dorzucić się na firmę chociaż roboty jest od zatrzęsienia ale kto by się miał odezwać

Dobrze Wam radzę

Pracownicy nie zgłaszają tu problemów. Każdy mówi, że tak jest i tyle i wszyscy się na to godzą. Jak ktoś uważa, że nic więcej lepszego go w życiu nie czeka to siedzi tu naście lat.

Się stanie sie

ponton
@Się stanie sie

wyrzucili za kradzież to żeś teraz się rozpisał , przynieś co wyniosłeś a nie przy klawiaturze siedzisz

Sławomir Koza
@Się stanie sie

Krzysiu, co do "ewakuacji" - wyrzucili Cię za kradzież ( kolejną udokumentowaną na nagraniach z kamery, bo po pierwszej gdzie byłeś złapany na gorącym wypłakałeś u dyrektora żeby dał Ci szansę) więc nie mów tutaj o narzędziach, których w Twoim garażu po sufit, nie wspominając o regałach umiejętnie przez Ciebie skręconych z profili i akcesoriów montażowych wyniesionych przez lata z firmy i po serwisach. Gdyby nie Twoja wpadka pewnie dzisiaj dalej byś tam był, z uśmiechem na twarzy bo to była dla Ciebie praca idealna, nie robiłeś nic poza stwarzaniem pozorów i Ci za to płacili, bo niestety do tego masz(przepraszam - miałeś) talent żeby kreować się na szalenie zdolnego i nie zastąpionego montera - serwisanta. P.S. - pracować na narzedziach na szybko kupionych w OBI trzeba było jak w ostatniej chwili okazywało się że zniknęły narzędzia z hali. Ale Ciebie już tam nie ma, to może problem zniknie. Dbaj o wkrętarkę i regularnie ładuj baterię, a jak ładowarki nie zdążyłeś wynieść to poszukaj na OLX. Pozdrawiam i dużo szczęścia...

Nie koza tylko gęś
@Sławomir Koza

Teraz wszystko mu przykleisz czy może przykleicie. Skoro tak kradł latami to czemu nikt go nie zwolnił ani nie przyłapał. Gdzie byli jego przełożeni w ostatnim okresie skoro dopiero przez przypadek jak mniemam został złapany na kamerze gdzie te wcześniejsze dowody. Nawet jeśli kradł i udało mu się coś wynieść to nie świadczy źle o nim a o jego przełożonych że stworzyli możliwość wynoszenia tego w takich ilościach. Zresztą brawo Andrzejewski i tak nikt nie chce już tutaj pracować

sławek
@Nie koza tylko gęś

kolego jak piszesz , że to że ktoś kradł nie świadczy o nim źle , to już więcej nic nie pisz

Sławek_junior
@sławek

Skoro wszyscy wiedzieli i nic z tym nie zrobili to też albo kradli albo brakiem informacji byli uwikłani. Firma A to Patologia ale ta ryba psuje sie już wszędzie a nie tylko od głowy

Kolano z bólem
@Sławomir Koza

Paweł czemu nie weźmiesz na klatę ze dałeś (usunięte przez administratora) tylko oczerniasz kogoś..... Jestem tak samo dupny jak. Piotrek. Myliłem się co do was..... (usunięte przez administratora) jestescie

były
@Sławek_junior

Co się czepiacie Krzysztofa nikt na to nie wpadł że jeżeli twój pracodawca cie okrada to jest zwyczajnie (usunięte przez administratora) A ty w ramach takiej sytuacji też kradniesz, żeby wyjść na swoje albo uciekasz z tego cygańskiego wozu. Każdy w tej firmie ma umowy typu (usunięte przez administratora) a ustalenia słowne na temat wynagrodzenia z kolażem dyrektorem są słowne czyli wszelkiego rodzaju premie nie ujęte w żadnej umowie zwane uznaniowymi i " pan i władca" robi wszystko albo zapłaci albo nie. Bylem przez kilka lat handlowcem w tym kurniku i nigdy nie mogłem się doliczyć wynagrodzenia które otrzymywałem w kopercie. Na początku było to z poślizgiem 2-3 miesięcznym a w chwili gdy czekałem na pieniądze pół roku stwierdziłem, że czas na mnie. Zawsze się nie zgadzało a argumenty dyrektora były takie że czegoś nie zrobiłem mimo że plan sprzedażowy był wykonany. Tak że powodzenia wszystkim na tym tonącym kajaku. Tam się już nic nie zmieni na dobre.

Były 2
@były

W tej firmie to takie zwyczajne - ktoś odchodzi to wszystko co złe i to nie koniecznie w czym brał udział to JEGO. Tak jest od zawsze więc większość kradła i kantuje ale oberwie Ponton. Jak Ski oszedł też dostał swój bagaż więc nie trzeba daleko szukać. Oczywiście zostają ci tylko najlepsi..... aż sam się uśmiałem.

BBQ
@Się stanie sie

Teraz cie maciek rozumiem..... Wolność a nie upokorzenie przez kolesiostwo które to pisze... Bo pisze tu tylko Chrystian.... Broda... Gajowy i ich posuwa ze..... Bo tak IC nazywam im głębiej tym lepiej. Analfabeta yasio też.....

Sie usmialem
@BBQ

MAsz racje w 100 a nawet wiecej procentach - szkoda ze tak dosadnie zapisales bno to zaraz zniknie ale szkoda ze tak wielu ludzi ta firma popsula. niektorym udalo sie uciec na czas na przykład Ski.

Disney+
@Sławomir Koza

Widzę że gajowy udziela aie po całości co drugi wpis Pozytywny to dyrektor.... Żenada co ten cały ponton ukradł. Znam go i wiem co zaszło. Schowanie dla pokazanie. NIEUDOLNOŚCI PRZEŁOŻONYCH KTÓRZY NIC NIE WIEDZIELI CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE to ktadziez... Żenujące wpisy klakierow. Żal.... Ta firma jeszcze istnieje... Hahahahaha

Fapejk
@Nie koza tylko gęś

Nieprawda

byly pracownik
@Się stanie sie

Czytałam że firma nie daje narzędzi do pracy dla pracowników. To jak to w końcu jest? Czy handlowiec może liczyć na telefon i samochód służbowy? Czy są jakieś benefity na święta?

Casina
@Ewa

Narzędzia dostaniesz wszystkie - komputer, telefon i samochód. Niemniej z pełną lokalizacja i z oświadczeniem o wyglądzie pracodawcy (co nagminnie jest wykorzystywane zwłaszcza gdy premia większą może wejść do puli). Benefity są takie, że w tym roku jak miałeś dziecko dalej torbę słodyczy ale dla samych pracowników od lat nie ma już premii. No chyba że dyrektorska flaszka winą za 20PLN rok temu.

Obcy
@Casina

Widzę wpis sługusa rowerzysry lub samego gajowego gugaly. NIE WIERZCIE W ŻADNA POZYTYWNA OPINIE TO SA FEJKI. TAM NIE MA NIC POZYTYWNEGO

@Obcy

To jaka w takim razie jest prawda? Dasz znać? Bo tak to w sumie nie wiadomo już w co wierzyć.

Nice
@Julia

Chcesz wiedzieć jak jest naprawdę - rekrutują na wszystkie stanowiska bo masowo odpływają ludzie. Ocenę pozostawiam czytającym. Tunjic nie trzeba dodawać - jakie zarządzanie taka kadra

Jolanta
@Nice

dlaczego masowo odpływają ludzie?

Nice
@Jolanta

To typowy Grażynowy dwór - król na tronie w papierowej koronie. Kiedy ktoś tak nie ogarnia a oddaje stanowiska ludziom z przypadku to tak się kończy. Jeśli ktoś szuka pracy na krótko poleca reszta no cóż - na Teonjesy dużo lepszych miejsc

@Nice

Niby gdzie i z czym są lepsze? Nie jest przypadkiem tak że wszędzie jest podobnie teraz, i to pod względem kasy i atmosfery..?

Katarzyna

No to może ty napiszesz bardziej merytoryczna opinie o pracy w firmie? :p szczególnie gdy masz bardziej pozytywne zdanie

bierz życie w swoje ręce
@Ewa

Na tel i samochód możesz liczyć. Samochód z GPS i sprawdzanie czy byłaś u klienta ale to da się obejść jak to robią PH podjedziesz pod firmę auto stoi 30 minut a Ty masz "odbyte spotkanie". Do dużych korporacji musisz mieć wejścia po znajomości. Kasa taka że jak masz kredyt hipoteczny i opłacisz rachunki to jesz chleb z wodą. Ogólnie na okres przejściowy dobra firma jak umiesz wciskać kit i coś tam popiszesz w tabelkach i jest ok, to na kilka miesięcy popracujesz zanim znajdzie inną pracę.

Wojciech
@bierz życie w swoje ręce

uuu nieładnie to pozorowanie pracy to tylko kwestia kasy, że tak słaba motywacja? podasz kwotę, jaka jest do ugrania? Składa się na to podstawa i prowizja?

Od lat....
@Casina

Pracowałem w 4 lokalizacjach. Tej marnej firmy. Żadna inna mnie tak nie. (usunięte przez administratora) jak ta firma. A narzędzia hahaha. Śmiech na sali.... Nie polecam.. Omijać bo dyrektor i klakierzy niszczą zycie pracownikom.

@Od lat....

Czekaj chwilę. Skoro od początku czułeś, że coś Ci nie pasuje w warunkach to czemu aż na czterech robiłeś ostatecznie? Jak ta ścieżka kariery tu z firmą wyglądała i ile trwała?

@Obcy

Zgadzam się. Żadna opinia pozytywna. Nie jest prawdziwa.. Ta firma jak i dyrektor i jego sługusy to (usunięte przez administratora). Wykańczalnia ludzkich uczuć i łamanie kręgosłupów .... Omijać..

@Były z hali

Jeśli już o uszkodzeniach kręgosłupa tu mowa.. to co tak właściwie z ergonomią pracy? jak jej uczą / pokazują? co tak właściwie z samym bhp?

Salaterka
@Ewa

Żaden prawdziwy PH nie pójdzie tam do pracy. Jeśli znaleźli się tacy, to prawdopodobnie nigdzie indziej ich nie chcieli a tutaj po prostu ich przyjeli. A jak dostali średniej klasy samochód którego nie mają lub pod blokiem lub stoi gorszy to osiągneli ekstazę. O wynagrodzeniu lepiej nie wspominać. Na szczęście w biurze nie trzeba siedzieć. Zaczynasz pracę od zalogowania się i to wystarczy kilka telefonów, mądrze poklikasz w tabelki, coś sobie umówisz. Jazda po całej Polsce plus taki że zabierzesz sobie kogoś ze sobą, objedziesz szybko spotkania i pozwiedzacie sobie miasto lub okolice a Polska to ładny kraj. Na pierwszą pracę PH to może być.

Konstruktorotechnologomechanik

Moi drodzy. Pracowałem w AiWP prawie 5 lat. Była to moja 1 praca w zawodzie. Patrząc z perspektywy czasu, oraz przez pryzmat nowego pracodawcy, mogę stwierdzić że AiWP dużo mnie nauczyło. Szeroko rozumiany "multitasking", konieczność rozwiązywania problemów, organizowanie pracy, kontakt z klientem, współpraca z magazynem - tego wszystkiego można spróbować i to w sobie wykształcić. Oczywiście jest o wiele wiele więcej korzystnych cech, które można rozwinąć i które przydadzą się w przyszłości, ale miejsce opisu jest ograniczone, więc nie będę się rozpisywał. O zarządzie mogę powiedzieć tak - specyficznie ale dało się w jakikolwiek sposób dogadać, z lepszym lub gorszym skutkiem :). Nie chcę wylewać żółci w żaden sposób, ale w każdej pracy są lepsze i gorsze aspekty, tyle że czasem ta dysproporcja jest już męcząca. Ekipa z biura spoko, są pewne ancymony (słowo użyte z premedytacją :) ), ale z pomocą nie było nigdy problemu i zawsze można było takową uzyskać. Magazyn też w porządku - park maszynowy pozwalał na szybkie rozwiązanie problemu, dorobienie części, szczególnie jak już trafiły CNC na hale i ekipa też dawała radę. Reasumując - trzeba pracować, sporo trzeba poprawić, ale z mojej perspektywy po studiach to był dobry wybór. Także trochę szkoła życia ale jak jeszcze dołożymy do tego zdolności manualne, to można się sporo nauczyć.

@Konstruktorotechnologomechanik

Bardzo konkretna opinia, zabrakło mi tylko jakiegoś info o zarobkach. Do tego nawet nie piszesz, o jakie stanowisko chodzi. Mógłbyś jeszcze odpisać i powiedzieć?

First
@Konstruktorotechnologomechanik

Dokładnie na pierwszą pracę bez doświadczenia to jest miejsc idealne w formie szkoła życia za nie za wysokie pieniądze. Potem szanujesz to co złapiesz na rynku i zaczniesz szanować swój czas i umiejętności. Zarząd no cóż to raczej towarzystwo wzajemnej adoracji skoro dali odejść Łukaszowi ale jak nie klaszczesz z nami to nie jesteś z nami.

Konstruktorotechnologomechanik
@Łucja

Zarobki to kwestia umowna, w innych miejscach dostaniesz więcej, w innych mniej. Fakt jest taki że o podwyżkę jest trudno. A jeżeli chodzi o stanowisko, to ono dużo Ci nie powie, zakres obowiązków jest ważny. Ale będąc skrupulatnym to w nicku jest stanowisko zawarte - konstruktor specjalista i Technolog. Pozdrawiam

Nocotuwięcej
@Łucja

No idź na rozmowe ,zatrudnij się i przekonaj się na własnej skórze jak to wygląda. Że jednak ta placa minimalna jako podstawa i wątpliwa premia to nie bajki tylko codzienność w tej organizacji kupy piachu na budowie.

@Konstruktorotechnologomechanik

Konstruktorotechnologomechanik Żenującey wpis... Każde słowo to kłamstwo. Żadnej współpracy między biurem a magazynem i hala montażową nie ma.... I nie było. Na hali robią za konstruktorów bo oni nic nie ogarniają. Na porządku dziennym jest. " to jak to zrobić... Wymyśl coś... No to musi ruszyc bo gajaowy jest (usunięte przez administratora) Zróbcie na tamę albo powiemy ze tak musi być." tak wygląda życie w Andrzejewskim. Robisz na hali za siebie.. Za konstruktora.. Technologa i handlowca a na końcu u klienta okazuje się że" co to jest. To nie tak miało być... Ja tego nie podpisze i zabierajcie spowritem " tak jest. A nie ładnie pięknie. Wpis pewnie gajowego albo kolejnego (usunięte przez administratora) którego namascil do ganiania ludzi. Nie liczy się nic poza zdaniem Rowerzysty. Masakra. Współczuję i dzięki Bogu już tam nie pracuje. Nie pozdrawiam ale PRZESTRZEGAM

Kapitan
@Były z hali

Bez przesady, już nie róbcie z siebie takich nieomylnych i zaangażowanych pracusiów na tym montażu bo jeszcze ktoś uwierzy.

@Kapitan

A co jest inaczej.... Paproki takie tam w biurze że głową mała. Ile razy było nie patrz na rysunek... Zrób żeby działało... A lbo zrób na taśmę Dwustronną.. Masakra. Gdyby nie montaż który świeci oczami to już dawno byście z torbami poszli... taka prawda. I nie mów że nie. Czemu najlepsi odeszli... Bo każdy miał dosyć. Z kim zostaliście.... Jeżeli z firmy w 1 tygodniu odchodzi 6 osób. Do jednej ineej firmy. To o czym to świadczy.... O dobrobycie.... Łaskawcy. Od siedmiu boleści.... Projektanci. Hahahaha

Czy Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

BBQ

Hahahaha w tej firmie to nawet się nie organizuje wyjazdów serwisowych...(usunięte przez administratora)

Pracowity
@BBQ

A kto ma tam jeździć jak oszukujecie na wyjazdach. 10h za kierownicą ( udokumentowane pestka w aucie) 4 h pracy. A Piotrek gajowy mówi z brodaty h...m ze to normalny dzień. Żenada po całości.

Irek

Ta firma opiera się na stażystach/studentach... Szybko szybko rysuj rysuj a potem cyrki na montażu...

Oj Dana
@Irek

Dlaczego tak ubliżają niektórzy - nie na studentach tylko na tych co nie mają swojego zdania. Kadra się rozsypała a to co zostało ładnie wypełni pusta przestrzeń.

Uchodźca

Tak. Szkoli jak uciekać do innych firm. Szkolenia są tylko dla. Klakierow i (usunięte przez administratora) lizow. I to. Nie wszystkich. Gorąco odradzam (usunięte przez administratora) które wciąga i niszczy zdrowie psychiczne.

@Irek

Tak jaja to mało powiedziane ale zawsze jest. No wymyśl coś.... I klientowi się montażysta tłumaczy i niejednokrotnie jest wyzywany przez klienta.. (montażysta). Był przypadek że po takim montażu jeden z pracowników już nie chciał i nie wrócił do pracy. ( Paweł W) miał dosyć wyzywania za NIE ZROBIONA ROBOTĘ PRZEZ PSEUDO PROJEKTANTÓW.

Firma Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko inżynier automatyk. Czy dalej można tam aplikować?

You

Tak jak najbardziej. cały dział przeszedł do innej firmy takze miejsca jest sporo tylko chętnych na razie brak. Polecam

Elżbieta
@You

Ale z jakiego powodu ludzie zmienili pracę? Coś nie tak z warunkami albo pensją? Nakreślisz temat bardziej?

Kartofelmitcebula
@Elżbieta

Ludzie którzy rozumieją że poziom absurdu w tej firmie przekracza wszelkie wyobrażenia po prostu odchodzą. Co tu więcej dodawać. Tutaj zatrzymywanie kogoś na siłe nie ma sensu. Ci ktorzy zwyczajnie chcieli zrobić robotę i pójść do domu i przy okazji mieć poczucie że wykonali dobrą robotę i ktoś to doceni poszli inną drogą niż reszta i tyle. Każdy ma swoją godność i cierpliwość . Sama ładnie oświetlona hala i biurowiec sprawy nie załatwi. Trzeba ciut więcej drogi zarządzie aby pracownik był traktowany jako wartość dla firmy a nie koszt i robot a na końcu worek do bicia.

@Kartofelmitcebula

Pytasz, co tutaj więcej dodawać, w sumie dajesz takie ogólniki, że nie wiadomo, o co tak naprawdę chodzi. Jakie absurdy niby masz na myśli, co się dzieje?

Nocotuwięcej
@Łucja

Eleboratów nie ma co pisać . Ktoś kto czyta ze zrozumieniem spokojnie z tych opinii wyciągnie właściwe wnioski i podejmie właściwą dla siebie decyzję czy chce w to wchodzić czy jednak poszuka firmy gdzie stosunek opinii negatywnych do pozytywnych jest odwrotny niż tutaj. Poza tym Bareja gdyby żył mógł by na kanwie wydarzeń mających miejsce w tej firmie nakręcić doskonały film kładący na łopatki wcześniejsze swoje dzieła.

ALLE
@Nocotuwięcej

Faktycznie nie da się chyba lepiej tego ubrać w słowa - to co zostało to nawet nie przytoczony styropian na słomianych nóżkach. Ale każdy sam oceni bo opinia jaką firma ma na rynku lokalnym wśród pracowników jest jednoznaczna. Na szczęście dla załogi zamyka się kilka piekarni i biur księgowych w Łodzi to będzie mocne zasilenie ekipy konstruktorów jak i hali prod.

@ALLE

ciekawi mnie tylko fakt, że wyrażasz tego typu zdanie będąc wciąż zatrudnionym. Dlaczego? Swoją drogą wiedzę, że stal przyjmują, wiadomo kiedy ostatnio ktoś tutaj tak właściwie dołączył?

Comp
@Agnieszka

Firma jest tak naprawdę mała - względem tego co mogłoby się wydawać przez pryzmat strony internetowej czy samego obiektu - w zasadzie cały czas pojedyncze osoby zaczynają jak i kończą swoją przygodę z And. Jeśli spojrzeć na stażowe całego zespołu to w zasadzie poza wybitnie zawieszonymi jednostkami okres zatrudnienia jest bardzo krótki

@Comp

to czekaj z ilu osób ten zespół się składa, że tak tę małość firmy podkreślasz? ta część rotująca to ile osób?

Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko projektant. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Panizhr

Nie na stanowisko projektanta a na stanowisko bio-kopiarkorysowarki.

@Panizhr

A co tam, obowiązki Ci nie pasują czy coś? Ciekawa jestem, czemu tak ujmujesz temu stanowisku powagi. Na czym faktycznie polega ta praca w takim razie?

Student 3 sortu
@Łucja

@Łucja na odtwarzaniu projektu od szablonu-> Powtarzalne projekty, ale taka specyfika pracy. Ambitne projekty strach brac bo jak cos nie wyjdzie to OPRDL + z "pensji" zabrane- Prototypy sie tym charakteryzuja, no ale jak "wybitny konstruktor" mowi ze on by zrobil za 1 razem dobrze to... 1/4 firmy (jak nie wiecej) po cichu rozglada sie za inna robota, a reszcie albo pasuje takie piekielko albo juz wpadaja w marazm. A mozna znalezc lepsza prace- uwierzcie. Pozdrawiam cieplutko z zagranicy. Odwagi, Towarzysze :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.?

Aga 10

Tak istnieje ale uwstecznienie się... Firmy pokroju tej firmy kiedy zaczynały na rynku 20 lat temu są 4 razy większe i robią projekty za kilka mln zł a tej firmie brakuje ludzi w każdym dziale większe realizacje jak się trafią są robione firmami zewnętrznymi wszystko jest wiązane na sznurki bo dyrektor nie potrafi w żaden sposób tego ogarnąć ...

Maja
@Aga 10

jaki jest sens oddawania zlecen innym firmom (podwykonawca) a nie zatrudnienie specjalisty ? nikt nie zwraca na takie błedy uwagi ?

Disney+
@Aga 10

Tak jest... Cofasz się i tylko cie gnębią za swoją nieudolność... Nie polecam. Im więcej kablujesz tym lepszy jesteś... Śmiech na sali

Czy poziom wynagrodzeń w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 14 grudnia.

Były pracownik montażu.

Omijaj to (usunięte przez administratora) Chyba że lubisz być (usunięte przez administratora)i nigdy nikt nie dotrzyma słowa o wysokości pensji.

Katarzyna
@Były pracownik montażu.

A o ile mniej jest tej pensji niż obiecywali??

Konstruktor

Bardzo polecam tą firmę dla osób po studiach. Nauczą Cię pracy w branży dadzą Ci kontakty zero szkoleń i (usunięte przez administratora) Atmosfera w biurze miła ludzie są ok, zawsze pomogą. Przez 3 lata mojej pracy nauczyłem się tak wiele i zdobyłem kontakty, że dostałem pracę bez wysiłku z nie psychopatycznym dyrektorem i wynagrodzeniem 2.5 raza większym gdzie jestem doceniany a kultura osobista dyrekcji jest godna naśladowania.

@Konstruktor

No to super, że Ci się tak udało. A wracając do wynagrodzeń. 2,5 raza więcej czyli ile tak konkretnie?

Patryk
@Julia

Jeśli kolega liczy po podstawie to jak najbardziej bez problemowo realne. Wiele osób mylnie traktuje pensje jako całość - tymczasem dodatki to tylko dodatki. Dziś są a jutro coś nie wyjdzie albo jakieś drzewo wyrośnie

@Patryk

No dokładnie a ludzie tak często tymi dodatkami się jarają. ;p Czyli w jego przypadku ile na rękę może w końcu wyjść?

Aga 2
@Agnieszka

Weź się nie zastanawiaj tylko szukaj innej firmy. Niby partner rexrotha ale sprzedaje podróby z Turcji i innych tłoczni aluminium. Robią automatyzację i robotyzacje ale nie mają o tym pojęcia bo się zwolnili ludzie którzy byli odpowiedzialni za to i się znali. Dyrektor jest terrorystą stosuje dźwignie mobbingu. Koleś żyje w bańce mydlanej z relii czasówka z przed 15 lat. Podstawa na papierze marna a reszta uzgodniona na gębę i albo pan da albo nie .

Były150100900
@Aga 2

Jak ktoś ma zadatki na (usunięte przez administratora) z plantacji bawełny lub kawy jak z brazylijskich seriali i w dodatku za przysłowiową (usunięte przez administratora) to firma idealna. A tak to wystarczy zobaczyć ocenę firmy. Nawet filtrując wpisy byłych i obecnych pracowników i patrząc na opinie osób które tam aplikowały to i tak wygląda to żenująco marnie. Niestety osobnicy którzy zarządzają lub zarządzali rym biznesem nie powinni zarządzać ludźmi. Czasy zarządców się skończyły -teraz są czasy menadżerów.Poza tym firma z ogromnym potencjałem w swojej branży tylko warunkiem jest szanowanie pracowników. Bo to że na głowę nie leci ,dyrektor daje na chleb jak on to nazywa płacenie za pracę to niestety nie wszystko.

@Aga 2

Jeju słabo z waszych opisów to wszystko wygląda. Podstawna marna to najniższa, tak? Co ogólnie oznacza stosowanie dźwigni mobbingu w jego wydaniu według Ciebie? Bo brzmi to strasznie akurat. :(

Klient

To jaki poziom ta firma prezentuje wynika z poziomu dyrektora generalnego. Jestem klientem zainteresowanym zakupem produktu oferowanego przez tą psełdo firmę. Otrzymałem odpowiedź na swoje ponaglenie na temat mojego zapytania które im wysłałem sposób odpowiedzi napisany przez dyrektora jest poprostu jakąś komedią. Jakbym rozmawiał z ograniczoną osobą .

Były Montazysta
@Klient

Rozkręć konstrukcje i zobacz z czego jest a za co zapłaciłeś rexrotha to za dużo tam nie ma. Nawet moduły napędowe i powrótne sami robią zzynajac z easy.... Masakra i (usunięte przez administratora) na klientach.

Work hard

Pensja na czas, czysty obiekt. Duża rotacja wśród pracowników produkcji - z tego względu ściągnęli nawet emerytowanych. Dużo obiecują - mało dają. Bardzo duży zamęt w projektach i realizacjach a na wyjazdach to człowiek świeci za nich oczami. Ogólnie polecam na krótki czas. Na dłuższą metę praca dla specyficznych.

Były Montazysta
@Work hard

Rotacja duża... Ludzie mają dosyć oszukiwania na wypłatach. Nigdy niczego nie wyliczysz zawsze liczącą osobą. Przekazuje gajowemu gugale listę a ten ucina z pytaniem po co tyle. Nie polecam nie żałuję cieszę się zew tym haosie nie uczestniczę. Firma jest masakra jeśli chodzi o jakość.

(usunięte przez administratora) do potęgi. Żenada i (usunięte przez administratora) Dyrektor P. G to (usunięte przez administratora) finansowy i kłamca. Kierownictwo to sługusy za złotówki jak (usunięte przez administratora) w getcie. Projektanci to prostaki bez wiedzy a klienci to najbardziej nabici w butelkę ludzie.... NIE POLECAM NIE KUPUJE NIE PRO UJE... (usunięte przez administratora) NAD DNA...

Julia

Finansowy kłamca? A w czym Cię (usunięte przez administratora)

@Julia

Osoby, którym w trakcie zatrudnienia lub w momencie jego zakończenia zostały tak naprawdę nie wypłacone należne pieniądze można liczyc w dziesiątkach. Mnie np. wypłacone może 15% należności na stacji benzynowej byle nie wjeżdżać na firmę. Czy tak postępuje normalny pracodawca - sami możecie sobie odpowiedzieć.

@Były

No a co z resztą tych 85%? To już na zawsze odeszło w niepamięć? To chyba jest jakoś udokumentowane, prawda?

@Agnieszka

Umowy są skonstruowane w prosty sposób - podstawa (minimalna albo troszkę więcej) plus premia uznaniowa. Niezależnie od stanowiska. Więc tak naprawdę zawsze możesz zaliczyć obcinke bo tak - pomimo iż ustalenia ustne są inne w praktyce nie masz na to wpływu. Jak potrafisz obejść taki system albo dochodzić swoich praw to chylę czoła. Od tego co jakiś czas może uratować cię jakieś celniejsze drzewo.. kto ma wiedzieć ten wie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aktoto

Jeśli szukasz pracy w której dostaniesz telefon służbowy i dobre narzędzia to o tej firmie zapomnij. Owszem dostaniesz ale profity z tym związane są znikome w porównaniu do minusów które są związane z pracą w tej firmie zwłaszcza w chwili obecnej.

Bbq.

Nan tańsze.... Jeśli jakieś potrzebujesz cięcie kosztów po całości....,

Marcin / Escobar

Nie miałem do tej pory okazji odwiedzić tego "ciekawego" miejsca, ale doszły minie słuchy jakoby w firmie w której pracowałem przez kilka ostatnich lat, niektóre osoby, które to za pewne nie mają nic lepszego do roboty, szeroko komentowały te sytuację i nawet snuły teorię spiskowe na ten temat. Do tych "Dobrze poinformowanych" dwa słowa od.... ...! Nie podszywajcie się pode mnie czy pod kolegę "Kalafiora", bo ani mnie ani jego, jak i zapewne wszystkich innych którzy zmieniali pracę, NIE INTERESUJĄ wasze problemy emocjonalne, a podszywanie się pod byłych pracowników używając ich koleżeńskich ksywek jest po prostu śmieszne. PS. dla osób których jęzor swędzi do szkalowania innych: Szkalowanie czyjegoś imienia, podając się np. za jego przełożonego, które może mieć wpływ na jego karierę zawodową, pociągnie za sobą skutki prawne, bo nigdy nie wiesz komu tak na prawdę takie kłamstwa opowiadasz... Myślenie nie boli, glupota bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Aleksandrowska 67/93
    91-205 Łódź

Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.