Summer-Cha Zakład Odzieżowy Ewa Latocha

Cieszyn

Opinie o Summer-Cha Zakład Odzieżowy Ewa Latocha

anonim 2011-02-14 11:10:17
Jeżeli chodzi o wyroby tej firmy to jakość jest w porządku. ponieważ miałem okazję tam pracować muszę powiedzieć ,że pracuje się pod silną presja właścicielki zakładu. Atmosfera była ciężka. pracownicy psychicznie gnębieni przez właścicielkę. Ostatnio dość dużo zwolnień.
pracownik biurowy 2012-02-21 23:30:39
Pracowałam w tej firmie kilka lat. Dopóki firmą zarządzał szef wszystko było ok. Bo nie da się ukryć ,że facet miał pojęcie o zarządzaniu czego nie można powiedzieć o jego żonie. Nawet jej studia z marketingu nie pomogły. Firma, której właścicielka akceptuje donosicielstwo i żyje plotkami. Pracownicy są wyniszczani psychicznie przez szefową. Trzeba przyznać,że w tej dziedzinie ma mistrzostwo. Wszyscy o wszystko podejrzewani. Chore warunki pracy. I kto by pomyślał, że jedna osoba potrafi w ludziach wzbudzać tak paniczny strach.
Odradzam pracę w tej firmie. Szkoda nerwów i zdrowia
pracownik biurowy 2012-04-18 08:54:36
Haha dobre... " szef ma pojęcie o zarządzaniu" ... ja pamiętam te "zarządzanie" przez szefa... pracowałam w tej firmie jakiś czas... decyzje podejmowane przez szefa były zawsze nieprzemyślane... podejmowane bez zastanowienia a konsekwencje zawsze były opłakane... ja się dziwię ,że ta firma jeszcze istnieje.... a tak w ogóle to szef myślał tylko o jednym.... wszyscy wiemy o czym... takiego zboczeńca świat nie widział... wszystkie babki które się dały były przez niego wykorzystywane..... szkoda gadki... słyszałam ,że już go nie ma w firmie... i bardzo dobrze bo pewnie byłoby już po niej....
zawsze przyjaciel szefa 2012-07-03 17:57:27
jesteś palant skoro tak piszesz o szefie, ja przepracowałam tam 15 lat i takiego szefa jak on to tylko szukać ze świecą, był wyluzowany i wprowadzał przyjemną atmosferę, a teraz jak jest???? nerwówka i gnębienie ludzi bo szefowa z nikim się nie liczy!!!!
nhjjkm 2016-05-22 22:52:50
@nora no własnie nie wiem czy tak wiele sie nie zarabia, noa le skoro juz tą kwestie poruszyliśmy to ile dokładnie (netto - na rękę) można zarobić??? Teraz widze nie szukaja ludzi
Zostaw swoją opinię o Summer-Cha Zakład Odzieżowy Ewa Latocha - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Summer-Cha Zakład Odzieżowy Ewa Latocha