Auto Centrum Jacex Sp. Jawna R. E. Kozłowscy

Koszalin

Opinie o Auto Centrum Jacex Sp. Jawna R. E. Kozłowscy

ahryj 2014-07-22 11:38:25
Żenujące zachowanie osoby obsługującej w biurze. Telefonicznie umawiałem się na odgrzybianie klimatyzacji, po przyjechaniu oznajmił mi że usługi nie wykonają bo mechanik od klimatyzacji już wyszedł do domu. Nawet nie przepraszał nie próbował załagoić mojego pirytowania, tylko pojawił się arogancji uśmieszek. Nie polecam, tak potraktowany to jeszcze nigdy nie byłem ! Jakiś poprostu żart .... ODRADZAM.
ford 2015-03-25 11:05:16
Jak dla mnie wszystko ok szybko i bez problemu. Usługa zrobiona perfekcyjnie jedyny minus to taki ze trochę drożej mają ale lepiej dać więcej i mieć dobrze zrobione niż płacić mniej i później żałować.
kil 2016-05-04 22:38:29
i tu masz rację @Laa. Najważniejsza jest jakość a oni ją utrzymują. To nie problem zrobić szybko i tanio ale byle jak. Wolę u nich zapłacić więcej i spokojnie jeździć. Pracownicy podchodzą do każdego bardzo poważnie nawet jeżeli przyjechałeś 20 letnim fiatem
klient 2016-11-09 11:42:23
Organizacja pracy pod psem. Trzy samochody do zmiany opon + 4 kolesi wpuszczonych bez kolejki = trzy godziny czekania ! Nigdy więcej !
Zostaw swoją opinię o Auto Centrum Jacex Sp. Jawna R. E. Kozłowscy - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Centrum Jacex Sp. Jawna R. E. Kozłowscy