Bestseller Retail Sp. z o.o. Sklep Vero Moda

Szczecin

Opinie o Bestseller Retail Sp. z o.o. Sklep Vero Moda

kate g. m. 2013-02-12 01:12:52
ja też ale się nie zgodzę!!! przecież widać jak piszesz że albo pracujesz tam dalej albo ci ktoś kazał napisać takie pozytywy na temat tej firmy i masz w tym jakiś interes. to stek bzdur. ta firma to pomyłka, każdy kto tam pracował i nie ma ilorazu inteligencji złotej rybki o tym wie. absolutnie nie polecam!!!!!!!
jagoda 2015-06-11 08:03:01
czym ta firma się zajmuje , jakie produkty mają w ofercie? dzięki za info
mac 2015-07-07 07:35:11
to co ktoś napisze ktoś czym zajmuje się ta firma ?!
xxx 2016-04-20 18:47:41
nie wiem czy gdziekolwiek indziej stawka jest tak niska jak tu, do tego co miesiąc musisz zrobić zakupy ze swojej pensji na tzw. Staff.. obsługa klienta nie jest przyjemnością, ale przymusem, musisz rozliczać się ze swoich wyników sprzedażowych, zebranych klubowiczów itd., ceny ubrań zdecydowanie nieadekwatne do ich jakości, niektóre rzeczy mają ceny wyższe niż w dużo bardziej renomowanych firmach.. firma dobra żeby sobie dorobić, ale na pewno nie zarobić
kicik 2016-04-20 22:23:25
xxx, ale wszedzie trzeba sie rozliczać z wyników sprzedazowych, bo od tego zależą premie. Vero moda to dobre sklepy odziezowe, mają dobre marki w dobrych cenach, ale wiadomo nie na każdy portfel. Ja tam jestem zadowolony z zakupów u nich. Pozdrawiam serdecznie.
Zostaw swoją opinię o Bestseller Retail Sp. z o.o. Sklep Vero Moda - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestseller Retail Sp. z o.o. Sklep Vero Moda