Corporate Services Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Corporate Services Sp. z o.o.

polak maly 2011-11-24 16:30:05
chyba nie w tej związanej z impact managementem ;-)
man 2011-11-25 07:07:31
Jesli jest to firma związana Imact Management - uciekajcie...No chyba, że chcecie pracować za free :) Poczytajcie opinie na temat Impactu
Mała 2013-05-08 08:33:41
Praca tam to harówka, ale teraz wszędzie tak jest, więc to nie to jest powodem tak niskiej oceny.
Najgorszy jest szef. Facet ma paranoję, uważa, że wszyscy chcą go okraść i oszukać. Do tego niestety zdarza mu się bluzgać na pracowników.
Generalnie szef, który nigdy nie dotrzymuje złożonych obietnic, nie ufa nikomu i do tego jest chamem.
Omijajcie z daleka!

PS: Moja opinia dotyczy firmy tłumaczeniowej.
kandydat 2014-12-15 11:46:34
potwierdzam. Miałem styczność z tym panem, który w powierzchownym kontakcie biznesowym może być przekonujący i rzetelny. Niestety później okazuje się, że traktuje ludzi, albo potencjalnych pracowników jak śmieci, które powinny całować go po nogach za rzucone ochłapy. Niestety wówczas nie mogłem znaleźć opinii na temat tej firmy i zmarnowałem masę czasu wiążąc nadzieję na współpracę.
Jeśli ktoś ma paranoję, że wszyscy chcą go oszukać to świadczy niestety o nim, że sam ma takie podejście do ludzi i interesów.
Speedy Leoś 2015-09-23 16:34:38
Szef to cham jakich mało, traktuje pracowników z wyższością i bluzga na nich przy każdej okazji. Ogólnie praca tam to ciągła stresówka, a nawet gdy się starasz nikt tego nie docenia. Jeśli chodzi o samych pracowników to banda zastraszonych, biednych ludzi, którzy nawet boją się zapukać do pokoju pana i władcy, by nie zostać zmieszanym z błotem. Dodatkowo często nie płaci się rachunków na czas. Ponadto szef tej zacnej spółki jest naprawdę marnym fotografem :D Odradzam pracę/współpracę! Przy pracy w oborze będziecie lepiej traktowani :D
toma 2016-05-19 15:59:14
jako inżynier aplikacji mnie aciekawila ta oferta, jednka nie napislai nic o umowie, napisali zeby byc odpornym na stres, myslec logicznie, wiec zastaniam sie czy nie panuje tam jakis mobbing, skoro pisza o stresie?
Zostaw swoją opinię o Corporate Services Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corporate Services Sp. z o.o.