Opinie o Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne w Kraków

Czy pracownicy w Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne dogadują się między sobą?

Lolek Nowy wpis

@Pracownik ale którą tak koniec końców byś bardziej polecił?

Pracownik Nowy wpis
@Lolek

Nie ma znaczenia która, ale jeśli chodzi o realizacje to jest tylko iqnet, zobacz na stronie sobie, wzięli dwie budowy....w Chełmie i Ostrowie świętokrzyskim.... Więc jeśli lubisz delegacje zdala od Krakowa....

Proszę o informację odnośnie tego pracodawcy ? Dostałem jakiś czas temu propozycję pracy ? Czy Unima i IQnet to jest to samo ? Jakie wasze przemyślenia odnośnie tego pracodawcy? patrząc po opiniach tutaj oraz na rynku, wypada to bardzo słabo.

@Kandydat

Tak to samo, są w jednej grupie kapitałowej, zależy na jakie stanowisko aplikujesz, generalnie w Unimie atmosfera jest jak na pogrzebie a w iqnecie zaryp i jakaś dziwna polityka.... Wybór nalezy do Ciebie :)

nina
@Kandydat

To samo, teraz w unimie nie ma juz działu niskopradowego, teraz robi to iqnet. Ludzie ktorzy robili w unimie dobra robotę, trzymali atmosferę odeszli, a ostatnich zwolnili. jezeli interesuje cię administracja albo telekomunikacja to na pewno nie polecam ze wzgledu na przełożonych.

Klient Nowy wpis
@Kandydat

Kategorycznie odradzam, podejscie do klienta beznadziejne. Pracownicy unima 2000 oraz IQnet bardzo rostrzeniowi, wysokie ego, które w żaden sposób nie przekłada się w relacjach. Próbują na sile forsować swoje rzeczy, ceny nie adekwatne do ich usług. Bardzo duży problem komunikacyjny na projektach budowlanych, stosują nie uczciwe praktyki w stosunku do Inwestorów.

Dzień dobry, Chciałbym się podzielić opinią oraz swoimi spostrzeżeniami odnośnie tej firmy. Pracowałem stosunkowo krótko bo rok, lecz tego cyrku nie dało się nie zauważyć. Firma składa się z wielu działów, w tym tak naprawdę 2 zarabiały, reszta to koszty i back office. Biurokracja i kobiety pracujące w tej firmie to przerost treści nad forma (nie wszystkie lecz większość), co najwyżej nadają się do takiej typowej budżetówki, 8-15 kawa, wszystko źle, żadnej pomocy, nie wiesz to się naucz, po co tu przychodzisz ....... tragedia. Przełożeni z niższego strzebla bardzo fajni, pomocni, chcą nauczyć, pokazać ale nie mieli kiedy .... od rana do nocy tyrali i jeżdźili.\ Tzw konie pociągowe które zarabiały a i tak byli bici. Natomiast im wyżej tym gorzej, sami politycy i rywalizacja ze sobą. Nie polecam zero atmosfery, zero pomocy, zarobki niskie stosunkowo do wymagań, wyścig szczurów, brak pomysłowości, brak logiki. Mocni pracownicy się zwolnili a poźniej chyba już wszyscy, nie polecam !!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne?

Obecnie to nie wiem czy dostaniesz na rok, firma ledwo funkcjonuje.

Firma już ledwo ledwo funkcjonuje, przepraszam firemka, zmierza już do końca swojego żywota. Większość ludzi się zwolniła, pozostali tylko ludzie bez doświadczenia i jakiejkolwiek wiedzy. Decyzję podejmowane przez osoby decyzyjne są na poziomie gimnazjum. Abstrakcja goni abstrakcję. Zdecydowanie nie polecam. Żenada !!!

Filip

Utrzymać się w dobrej firmie nie jest łatwo ale po co te złośliwe wpisy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością?

Obserwator

Odradzam pracę w administracji.

gość
@Obserwator

Czy możesz napisać coś więcej ? chodzi o atmosferę, zarobki, iość pracy, czy jeszcze coś innego ? Rozważam aplikowanie, ale tu są same negatywne opinie... pełne emocji, ale nie bardzo jednak merytoryczne.

gość
@gość

Powiem tyle, tam się nie da pracować.

Przełożony
@Obserwator

nie tylko bo w ogóle należy odradzić pracę w tej biednej i niezorganizowanej firemce. Napinają się żeby było wydawało się że są fajni a potem wychodzi na jaw jaki cyrk się odwala w tej firemce.

Kasjusz Bezpardonowy
@Obserwator

pół roku wytrzymałem u tych gamoniów

Eryk

@Dariusz Każdy może mieć swoje zdanie ale patrząc na opinie w internecie to firma jest bardzo dobrze oceniana, może poza wyjątkami?

Dariusz

Myślę, że brakuje argumentów żeby uzasadnić negatywną opinię a konkurencja inspiruje do pisania bzdur?

Dawid

Firma mając opinię dobrego pracodawcy trzyma wysokie standardy i pewnie nie każdy potrafi się utrzymać?

GammaMale

Jestem byłym pracownikiem na stanowisku decyzyjnym. Firma próbuje za wszelką cenę zachować informacje o niej aby nie wydostały się do internetu (np. wysługują się podwykonawcami, a publicznie gadają że ci podwykonawcy sa zatrudnieni w Unima), bo za bardzo nie ma się czym chwalić. Ogólnie można stwierdzić że wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają. Jak to krakusy są chytre i chamskie. Atmosfera w pracy jest napięta i istnieje wyścig szczurów. O tyle dobrze że płacą na czas, ale stawki bez rewelacji i trudno o podwyżkę czy premię. Nie polecam.

Rafał z IQnet

Pozdrowienia dla Pana(usunięte przez administratora) Kiedyś to było. :)

Pracownik aj Spot - za czasów

ja wtedy pracowałem dla teleinvention na początku. potem było przejęcie przez unimę Pracowałem na projekcie przy którym współpracowaliśmy z bestsellerem produktów firmy @pple w Polsce. Powiem szczerze, że świetnie mi się tam pracowało. Mieliśmy akurat szczęście bo nasz team leader był bardzo dobry. Stale nadzorował naszą pracę, starał się szkolić każdego cały czas, no i szło to w wyniki. Dzięki temu byliśmy najlepszym zespołem. Projekt niestety już się zamknął, ja pracowałem tam akurat w 2016 roku. Co do reszty firmy, management bardzo słaby, osoby które nadzorowały całe działy nie były na tyle doświadczone by świadczyć inne podejście do różnych projektów (mówię tu o standardach pracy, czy wymogach ogólnie nałożonych na każdego pracownika), wypłaty były płacone na czas, żadnych kruczków w umowie. Przerwa taka jak na umowie, 5 min na 1 h pracy, ale mimo wszystko dało się zjeść w miare spokojnie. Pracowali tam ludzie w różnym wieku, od studentów, po ludzi po 60 roku życia. Nie był wymagany żaden dress code. Firma zapewniała do użytku kuchnię w pełni wyposażoną. Biuro ładne, wyremontowane. Plusem na pewno jest to, że jest dział IT na miejscu który jak coś od razu pomaga. Proszę pamiętać, że piszę tu o tylko tym jednym projekcie, na którym rotacja była mniejsza. Reszta projektów wiem, że miała średni management, narzekali, że pilnują ich bardzo z czasem i mało płacą (stawki też mieliśmy inne). Ja jak i większość była zatrudniona na umowę zlecenie, firma bardzo niechętnie dawała umowę o pracę, mój kolega dostał po chyba ponad roku przepracowanym i długich rozmowach. Zarabiałem tam 14zł brutto / h. 2 tygodnie wypowiedzenia. Jak będą jakieś pytania to chętnie odpowiem, jak tylko wrócę na to forum.

admin

Jak wygląda praca w firmie Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne - Kraków

• Jak się pracuje w Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Unima 2000 S.A. Systemy Teleinformatyczne