Probike S.A.

Opinie o Probike S.A.

motoman 2012-01-07 20:05
zarobki- kier oddziału dostaje ok dwa tysiące, serwisant ok tysiąc sześćset handlowiec jeszcze mniej plus premia której nigdy nie ma - syf
kopiko 2013-10-30 09:28
jest ok
ciekawski 2015-02-12 22:34
kopiko mozesz napisać coś więcej? jak atmosfera, zarobki? z góry wielkie dzięki
omijać 2015-04-06 11:01
Omijać szerokim łukiem!!!!
Człowiek 2015-04-15 13:49
Firma o komunistycznych układach, prowadzona przez synka bez pojęcia. Właściciel do niedawna poszukiwany listem gończym ukrywa się za granicą. Największe problemy to brak pomysłu i spójnej wizji rozwoju. Ogromna rotacja mówi wszystko o standardzie pracy a właściwie o jego braku. Chamstwo prostactwo i warszawka. Nigdy się tam nie pchaj człowieku :-)
cinek 2016-04-19 18:55
Człowiek uwazaj z takimi wpisami, bo jesli to nie prawda, to może byc potraktowane jako oczernienie. Niedawno widziałem jak szukali mechanika motocyklowego, to wymagali 2 lat doswiadczenia, ale pewnie 3 tysiące mozna było zarobić jak podejrzewam. Pozdrawiam.
Biker 2017-03-13 09:38
Firma oferuje niskie zarobki. Proces rekrutacji nieprofesjonalny - pytania od czapy, jakby nie mieli wizji kogo szukają. Nie zrobili na mnie dobrego wrażenia
El. 2017-03-21 19:32
Premii nie wyplacają. Zwalniają bez powodu i przyczyny. Brak wizji- nowy dzień- nowy pomysł. Potwierdza się wszystko powyżej. Praca bez perspektywy i rozwoju.
Pracos 2017-07-03 14:37
Starałem się tam o pracę ale rozmowa była dziwna i co chwilę telefon. Pan Jacek właściciel trochę narzucający swój pomysł na pracownika nawet nie potrafił sprecyzowac kogo tak naprawdę szukają. Dwie soboty w miesiącu trzeba odpracowac "dla firmy" za frajer a inne są płatne 120 zł na rękę. Zarobki 2 tys plus niby jakąś premia ale pan nie potrafił tego sprecyzować. Pracuje u konkurencji 2 mies i chwałę sobie.
Zostaw swoją opinię o Probike S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probike S.A.