Artech-Pneumatyka Sp.j. E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy

Inowrocław

Opinie o Artech-Pneumatyka Sp.j. E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy

MarnyyyyyPracownik 2012-05-18 15:58:59
Artech-Pneumatyka to na pierwszy rzut oka firma idealna.Jednak nie trzeba długo pracować aby przekonać się jaka prawdziwa atmosfera panuje w tej firmie.Musisz uśmiechać sie do wszystkich i udawać że wszystko jest oki.Jeśli nie masz wykształcenia odczujesz to na wejściu.Jeśli obejmiesz stanowisko doradcy handlowego lub niżej to będziesz odczuwał że jesteś gorszy badz że jesteś zwykłym robolem.Gwiazdą firmy jest niejeki \\\"Marny\\\".Człowiek \\\"Złota Rączka\\\".Kiedy nikt nie widzi (usunięte przez administratora)sie ile wlezie natomiast gdy pojawi się któryś ze współwłaścicieli kolega ten jest w stanie wykonywać nawet Twoją robotę.Niestety większość z pracowników powie Ci prosto z mostu że są równi i równiejsi i nawet uśmiech oraz ciasto które upieczesz dla wszystkich Ci wtedy nie pomogą.To się nazywa umiejętność pracy w zespole(chować ogon pod siebie).
ciasto 2012-06-03 21:04:34
Dobre ciasto nie jest złe ;)
tita 2012-06-04 07:01:37
a może napiszesz za co cię (usunięte przez administratora)ciasto było za słone ??hehe
ryczmałyrycz 2012-06-10 02:12:40
Znam paru ludzi z tej firmy i nigdy nie słyszałem złego słowa, wręcz odwrotnie.Kiedyś sam składałem do nich cv i choć mam robotę to chętnie bym poszedł do nich.Twoje płakanie przypomina syndrom porzuconego kochanka.Jak dziewczyna była z tobą to była najwspanialsza. Jak cię rzuciła to płakałeś jak kundelek.Jak inny jest na twoim miejscu to wypisujesz, że była brzydka i zła i miała wszy, a gdyby zechciała żebyś wrócił to boso po szkle byś leciał. NIECH ŻYJE WIARYGODNOŚĆ!!!!!!!
amstaff 2012-06-28 18:56:13
Ja tam nigdy słonego ciasta nie jadłem.
Tatek 2016-05-16 21:23:56
Artech-Pneumatyka Sp.j. E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy to dobra firma, generalnie jak mówisz @racze o ich stronie internetowej to jest tam wszystko co może się przydać i generalnie jeśli chodzi o części to jest zdecydowanei najlepiej z wielu powodów
Zostaw swoją opinię o Artech-Pneumatyka Sp.j. E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech-Pneumatyka Sp.j. E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy