Gremi

Sonina

Opinie o Gremi

Joanna 2016-10-12 15:32
Dzień dobry
chcę zostawić swoją oponie na temat firmy Gremi sp. z o.o. w Gdańsku (Zieleniak)
Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na brak szacunku dla pracowników oraz niskie zarobki, oferują za koordynatora ds. pracowników tymczasowych ze znajomością rosyjskiego 2000 zł netto.Ponadto wymagają dużo obowiązków i nie szanują pracowników, w pracy jest dużo stresu przez brak organizacji.Kierownictwo tego oddziału jest nastawione wyłącznie na zysk nie zważając na inne czynniki.Wiadomo pracować trzeba w każdej firmie i dać z siebie wszystko tylko nie w tej firmie gdzie i tak nie zostaniesz doceniony/na a na koniec zapłacą ci grosz...
Adam 2017-02-16 23:31
Witam!
Takze nie polecam pracy w firmie Gremi w Gdansku (zieleniak) Proponuja umowe zlecenia na 3 miesiace a potem umowe o prace. Po trzech miesiecach poprosto mowia dowidzenia! Brak szacunku do pracownikow.
Whoooma 2017-05-26 15:56
Prosze o jakies nowe informacji na temat tej firmy .
poland 2017-05-30 11:24
Przestrzegam przed tą firmą.
Piszą w ogłoszeniu że oferują umowę o pracę- NIEPRAWDA. Przez pierwsze 3 miesiące oferują umowę zlecenie później się zobaczy - może wyrzucą na bruk?!
Jest też organizowane szkolenie przed podjęciem pracy - bez umowy ! Dojazd do siedziby za swoje pieniądze.
Na pytanie jakie wynagrodzenie otrzymam usłyszałem że później powiedzą?! WTF!
Wiele niewiadomych. Mają wymagania co do kandydata a tak naprawde nie oferują niz w zamian.
Omijajcie szerokim łukiem.
Navi 2017-05-31 18:25
Zgadzam się z tym wszystkim co wyżej napisane , poprostu NIE POLECAM ! Nie traćcie czasu!
Zostaw swoją opinię o Gremi - Sonina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gremi