Pro Sport S.C.

Gniezno

Opinie o Pro Sport S.C.

Paweł 2014-11-15 10:19
Nie kupujcie nic sklepie PROSPORT Adidas, Nike, Puma, Lacoste Galeria Gniezno ani też w jego drugim sklepie na ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Koleś sam naprawia wszystkie rzeczy, które powinny iść na reklamacje aby zaoszczędzić kasę na przesyłkach.
BEZNADZIEJA TOTALNA!!!
NIE POLECAM NIKOMU...
Majka 2017-07-13 17:40
Nie kupujcie w tym sklepie nie uwzględnia reklamacji . Nie informuje o przysługujących prawach konsumenta. beznadzieja,nie polecam
ktos 2017-07-27 14:46
Nie kupujcie nic w tym sklepie... Nie uznają żadnej reklamacji wciskaja kit, ze wysyłają do rzeczoznawcy do Łodzi a tak naprawdę właściciel sklepu robi opos i stawia pieczątkę od niby rzeczoznawcy... Zwykle frajerstwo jakich mało.... Tak dbają o klientów.... Nie polecam ani sklepu w galerii ani na dabrowki
Maciej 2017-08-04 14:15
Nie polecam kupna w tym sklepie, towar felerny i na dodatek nie uznają gwarancji... Buty miałem 2 razy na nogach i pekla cholewka... Buty za 600 zl. Opis od rzeczoznawcy czyli samego właściciela sklepu... Ze zbyt intensywne użytkowanie.... Haha śmiech na sali...
Zostaw swoją opinię o Pro Sport S.C. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Sport S.C.