Opinie o Sport Pro (Pro Sport S.C.) w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pro Sport S.C.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Sport S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Sport S.C. w Gniezno

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pro Sport S.C.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pierwszy i ostatni raz.Żałuję,że nie przeczytałam wcześniej opinii. Reklamacja odrzucona,powód użytkownik uszkodził but mechanicznie.Obuwie używane przez dwa miesiące tylko na treningi.Na pewno tak tego nie zostawię... Sprawa będzie skierowana do Rzecznika Praw Konsumenta

kemer777 Nowy wpis

Witam, NIE POLECAM zakupów w tym sklepie. Reklamacja w ramach gwarancji zakupionego obuwia odrzucona przez "niezależnego" rzeczoznawcę, którym jest współwłaściciel sklepu ! ! ! - kpina z kupujących. Na odwołanie od reklamacji sprzedający nie odpowiada - całkowite lekceważenie klienta. NIE POLECAM firmy proSport lub eprosprt_pl - nazwa firmy na allegro

Klient Nowy wpis

Nie polecam odradzam nie uznają żadnej dwarancji na buty a obsługa nie miła szczególnie te panie w galerii

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pro Sport S.C.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gniezno
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
Gniezno
DELTA SECURITY
.x.

Wypowiem się z perspektywy pracownika. Nie polecam zakupów w tym sklepie. Ceny kosmos, "promocje" polegające na wcześniejszym podwyższeniu cen po czym towar jest zaledwie o kilka zł tańszy, asortyment stary, przebrany, człowiek pyta się o rozmiar połowy nie ma. 9/10 reklamacji odrzuconych. (usunięte przez administratora) Praca za najniższą krajową,.podejście do pracownika żenujące. Nie ma się co dziwić skoro szefem jest (usunięte przez administratora) prywaciarz bez perspektyw i własnego pomysłu, No przecież za niską sprzedaż odpowiada klient a nie asortyment. :)

Klient
@.x.

To prawda w kwestii reklamacji, cen i towarów. Klienta całkowicie lekceważą, a gdy wystawi negatywną opinię, straszą sądem. Jak widać pojęcia z punktu prawnego nie mają żadnego. Omijać szerokim łukiem.

Czy Pro Sport S.C. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xxx

Umowę o prace, dostajesz na rok lub dwa lata i później już Ci nie przedłużają ????

Jolka

@.x. czemu podejście szefa do pracownika żenujące? Co przez to rozumiesz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pro Sport S.C.?

Xxx

Tak

Właściwym adresem do reklamacji nie jest forum pracownicze lecz adres firmy!!

@Karolina

Życzę powdzrnia przyszłym pracownikom, jak szef kombinuje, a pracownika wyzywają od oszusta za szefa, super atmosfera do pracy. Po tym co piszą klienci sklepów, też można wywnipskować w jakich warunkach przyjdzie wam pracować przyszli pracownicy i pracownice.

Klient

Serdecznie nie polecam, buty podobno oryginalne zaczęły się rozchozić po kilku godzinach. Właściciel z wyrobioną piczątką po kursie za 1000zł jest rzeczoznawcą,a zatem sędzią w sprawie w której jest stroną. To jakaś farsa. Nie polecam. Maja sprawa trafi do PIH. Już takie sprawy wygrywałem

Beata

Poniższe komentarz pochodzą od klientów firmy Pro Sport. A czy ktoś z Was mógłby powiedzieć kilka słów o warunkach pracy jakie można spotkać u tego pracodawcy? Z pewnością wielu z nas z chęcią się dowie jak obecnie kształtuje się polityka firmy wobec pracowników.

Nie polecam kupowania w pro sporcie nie uznawają gwarancji na żadne buty . szkoda tylko kasy buty rozchodzą się po tygodniu noszenia . Właściciel wyrobił sobie pieczątkę i wszystkim wciska ten sam kit że buty żle noszone że nie sznurowane że żle dobrany rozmiar oszustwo wielkie.

Jacek

"Markowe" sportowe buty Nike... rozlatują sie po 3 miesiącach noszenia. Zwykłego noszenia na przemian z innymi butami, nie używane do sportu, zwykłe chodzenie. Reklamacja nie uznana bo... uwaga !!! "były noszone bez sznurowania" !!! Nie wiem jakich Sherloków tam zatrudniają ale BRAWO!!! Klient bez butów i bez kasy. Serdecznie nie polecam.

Nie kupujcie nic w sklepie Pro Sport w Galerii nad jeziorem w Koninie w razie reklamacji nic nie wygracie . Totalne oszustwo.

fthup

nie uznaja reklamacji ,nie polecam nikomu,opis rzeczoznawcy że but zle dopasowany do stopy,innym razem ze but zbyt luzno wiązany beznadzieja NIE POLECAM KUPOWANIA W TYM SKLEPIE

Maciej

Nie polecam kupna w tym sklepie, towar felerny i na dodatek nie uznają gwarancji... Buty miałem 2 razy na nogach i pekla cholewka... Buty za 600 zl. Opis od rzeczoznawcy czyli samego właściciela sklepu... Ze zbyt intensywne użytkowanie.... Haha śmiech na sali...

ktos

Nie kupujcie nic w tym sklepie... Nie uznają żadnej reklamacji wciskaja kit, ze wysyłają do rzeczoznawcy do Łodzi a tak naprawdę właściciel sklepu robi opos i stawia pieczątkę od niby rzeczoznawcy... Zwykle frajerstwo jakich mało.... Tak dbają o klientów.... Nie polecam ani sklepu w galerii ani na dabrowki

Majka

Nie kupujcie w tym sklepie nie uwzględnia reklamacji . Nie informuje o przysługujących prawach konsumenta. beznadzieja,nie polecam

Nie kupujcie nic sklepie PROSPORT Adidas, Nike, Puma, Lacoste Galeria Gniezno ani też w jego drugim sklepie na ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Koleś sam naprawia wszystkie rzeczy, które powinny iść na reklamacje aby zaoszczędzić kasę na przesyłkach. BEZNADZIEJA TOTALNA!!! NIE POLECAM NIKOMU...

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Sport S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w Pro Sport S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Sport S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Sport S.C.?

Pro Sport S.C.