brak logo

One Dollar Group Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o One Dollar Group Sp. z o.o.

anonim 2011-01-21 11:00
Powyższy wpis zabrzmiał conajmniej jak reklama prezerwatyw. Znam tą firmę od podszewki i wiem jakie wały tam odchodzą. A to że ludzi tam nie szanują, to od dawna wiadomo.
A te \"pozytywne\" wpisy klepie jeden z nadwornych (usunięte przez administratora) ... my wiemy kto :)
Jack O. 2011-06-24 09:28
Cóż... z przykrością muszę stwierdzić, że firma jest w porządku... ale tylko do momentu gdy jest się (usunięte przez administratora) . Potem traktują człowieka jak śmiecia i złodzieja. Myślałem, że firmę tą prowadzą ludzie z klasą, którzy naprawdę potrafią prowadzić dużą firmę i postępować fair z pracownikami - ludźmi, którzy na nich pracują i dla nich zarabiają. Teraz wiem jak BARDZO SIĘ MYLIŁEM...
była 2012-05-18 21:42
Ja też popieram te złe opinie, pracodawca wykorzystuje pracowników dobrych ,którzy pomagają aby lepiej firma funkcjonowała, a potem zwalniają bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Szczególnie szef tej firmy ,a kierownik ani nie staje w obronie.
Fvor 2016-04-19 18:29
No firma bardzo dobrze funkcjonuje i sobie radzi na rynku @loka. Teraz nawet szukają przedstawiciela handlowego. Ważne, by mieć min. 2-letnie doświadczenie w handlu, do tego niezbędna jest samodyscyplina i komunikatywność oraz prawo jazdy kat. B.
Zostaw swoją opinię o One Dollar Group Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie One Dollar Group Sp. z o.o.