Eurosped-Logistics Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Eurosped-Logistics Sp. z o.o.

Ja 2013-05-30 15:15:25
Ciężki temat,spedycja Szcz a baza i kierowcy Bolesławiec.Wypłacalni i na czas.To bardzo ważne!Tylko polecać tą przyjazń.Ach,żadnych bonów na Święta i premi brak i to cały mankament.
Trans-Legnica 2015-04-26 20:46:42
Trudna współpraca, mało rozgarnięci spedytorzy, przelewy robi żona właściciela co za matoł ciągle się myli, żaden nie był zgodny za to w miarę na czas.
luban 2015-10-30 10:28:17
współpraca z firma jest bardzo pozytywna od momentu kiedy został zwolnionych dwóch pracowników biura czyli spedytor i pracownik odpowiedzialny za palety który nie miał kompletnie pojęcia co mówi i robi,potrafił się tylko wydzierać co do niczego dobrego nie prowadziło.Tak mało kompetentnej osoby dawno nie spotkałem a skandem jest zatrudnianiem takiej osoby w firmie .
aser 2016-04-22 18:19:58
hejo wszystkim jak wygląda teraz u nich praca bo komentarze są dość stare i nie wiem czy brać je pod uwagę interesuje mnie wynagrodzenie i umowa dajcie znać
Zostaw swoją opinię o Eurosped-Logistics Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosped-Logistics Sp. z o.o.