Opinie o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Ano Nowy wpis

Wy śmieszni jesteście jaka premia chyba jak wam się przyśni ściema jak nic ich ogłoszenia a rzeczywistość tak jak pisali niżej myślą że ludzie nie mają swojego życia i rodzi pensja też wiele do życzenia obiecują gruszki a dostajesz figę (usunięte przez administratora) spedytorem do kierowców nagminny jedynie co potrafią to wyzywać od (usunięte przez administratora) a sami nie wiedzą na czym polega ich praca. Odradzam nie polecam z daleka od tej firmy

Emil Nowy wpis
@Ano

Czyli nie ma żadnej premii? Ani comiesięcznej, ani kwartalnej ani nawet rocznej? A jaka pensja w takim razie, bo piszesz, że pozostawia wiele do życzenia. Mogę liczyć na podanie widełek?

W internecie widziałem stare ogłoszenie o pracę dla kierowcy w transporcie krajowym. Napisano w nim, że sporadycznie mogą zdarzyć się wyjazdy poza granicę kraju. W rzeczywistości to jak często się zdarzają takie wyjazdy? Jakiś dodatek ( np. premie) wtedy naliczają?

Tomek Nowy wpis

Witam poproszę o opinię Kierowców co pracują bądź pracowali w tej firmie. Jak się pracuje jaki system czy auta pod dom jakie finanse. Pozdrawiam

Czy pracownicy EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.?

Niepolecam

Fatalna atmosfera bynajmniej określa napiętą sytuacje w biurze, były komunista z Niemiec o wysokich aspiracjach awansu "po trupach do celu" na stanowisku kierownika nie wróży niczego dobrego. Odradzam każdemu kto ma chodź odrobine krzty szacunku do samego siebie, liczą się tylko cyferki i kto jaki obrót wykręca.

Szwed

Spoko, są świadczenia dodatkowe. Dostaniesz telefon z GPS plus auto z GPS plus cztery razy dziennie pytanie czy ładują, czy rozładowują, gdzie pan jest oo widzę Pana a najważniejsze że jesteś 0 dla nich. Jeśli ktoś będzie miał Ci kiedyś nie daj Boże umrzeć w rodzinie, to najpierw ich zapytaj kiedy ta osoba ma mieć pogrzeb bo mogą mieć wyjazd a wtedy trzeba pogrzeb przełożyć. Z DALEKA OD EKB

@Szwed

jeśli ktoś nie lubi GPS, to powinien wywozić na noc chleb i bułki do piekarni Konkol. Kontenery, które są dziś transportowane, mają wartość towaru do 200 000 USD i więcej i muszą być stale pod kontrolą...

Nobel

Oprócz wynagrodzenia zasadniczego, które co miesiąc trafia na konto punktualnie, dostępne są premie za dobre wyniki i zaangażowanie.

@Nobel

Chleb i bułki wywozi się "z" piekarni, a nie" do". Czemu akurat piekarnia Konkol z Kowal? Wartość towaru do 200 000 USD i więcej- jak to możliwe, albo do 200 000USD albo więcej. Czy Nobel ma kolczyk w uchu czy jest tworem niemieckiego marketingu?

@Nobel

Nie trafiają punktualnie, lecz terminowo, to fakt. Premie za dobre wyniki i zaangażowanie są uznaniowe, co miesiąc uznane, że się nie należy.

@Stig

Skoro nie punktualnie a terminowo - to kiedy one trafiają? Bo jedno chyba drugie wyklucza A co do tych premii... To nikt ich nie dostaje ?? Czy mówisz na przykładzie swojej osoby ?

@Anna

Szanowna Anno, Punktualnie i terminowo to synonimy i nie mogą się wzajemnie wykluczać, aczkolwiek nie mówi się, że pociąg odjeżdża terminowo, a punktualnie. Odnośnie premii, proszę nie sugerować, że zdesperowany pracownik wypowiada się negatywnie, bo tej premii nie dostał. W ogłoszeniu można napisać wszystko, jednak dochować zobowiązań czy obietnic to inny temat. Proszę zapytać osobiście, obecnie są 3 wolne wakaty wg mojej wiedzy. Pracowałem, źle nie wspominam, ale wypowiedzi użytkownika Nobel to ściema.

Tolek
@Nobel

Ty, nobel czyje plecy masz przed sobą bo myślę że tego przy środkowym biurku. Ludzie to ekb to (usunięte przez administratora) Jakie premie, jaką zaplata za nadgodziny? Będziecie jako kierowcy lugać od niedzieli do soboty a i niejeden weekend wam załatwią w budzie za stòwkę. Te gpsy nie po to by pilnować pudeł tylko kierowców żeby nie odpoczywali zbyt wiele. SZEROKIM ŁUKIEM OD TEGO CZEGOŚ CO SZUMNIE FIRMĄ SIĘ NAZYWA.

Olga
@Stig

A te premie to ile tak konkretniej wychodziły? I co on w takim razie musiałby zrobić, żeby jej nie otrzymać?

@Olga

Pytanie brzmi, co powinien zrobić, żeby otrzymać premię? Może Nobel zna odpowiedź, zapytaj. A premie ile wynosiły? Jak wyżej, były uznaniowe.

On

Witam, ma ktoś doświadczenie z tą firmą na stanowisku kierowcy? Może mógłby się podzielić opinią. Jaki system pracy, auto przypisane? Itd... z góry dzięki

@On

Każdy otrzymuje swój pojazd i jest za niego osobiście odpowiedzialny. EKB obsługuje transporty krajowe i międzynarodowe dla najlepszych międzynarodowych klientów

Ramirez

Tak spokojnie może być tylko wtedy kiedy ludzie mają dobrą prace a firma szanuje pracowników. Dobrze pracując można być pewnym, że firma potrafi to docenić.

Teresa

Rozumiem, że temat firmy może wywoływać w tobie emocje, ale starajmy się pisać bez wyzwisk, bo to niestosowne. Wyjaśnisz, co takiego wydarzyło się w pracy w EKB, że masz negatywną opinię? Chodzi wyłącznie o brak premii?

Czy w EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nie bardzo. Jeśli zaczniesz tam pracować, to pilnuj dokładnie urlopów, nie zostawaj po godzinach. Nie spodziewaj się że ktoś doceni że robisz dobrą robotę. Ja potraktowałem pracę w EKB jako szczebelek w karierze i wpis o doświadczeniu w CV bez którego ciężko było (kiedyś, nie wiem jak teraz) o rozmowę w poważnej firmie spedycyjnej, bo EKB taką nie było (znowu - nie wiem jak teraz - kiedyś kilku gości w jednym biurze).

filip

branża jest bardzo specyficzna, kontenery i porty morskie. Tu trzeba się wykazać :)

szramcio

Tenzły a gdzie teraz pracujesz uczciwie ? poleć coś. z kimś tak mądrym warto pracować

tomali

Ja chciałem tam iść ale po dzisiejszej rozmowie rezygnuję koleś nie potrafił mi do końca powiedzieć warunków umowy tylko padało takie słowo "a czego pan się spodziewa" i tak przez cały czas jakaś paranoja nie polecam mało płacą

Zostaw merytoryczną opinię o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.