Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb w Dęblin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb w Dęblin

Staszek

Dobry pracodawca może być dla ludzi którym chce się pracować i robią to dobrze natomiast byli pracownicy widocznie do nich się nie zaliczają.

@Staszek

Ciekawe Staszku na jakiej umowie pracujesz ?! I czy ją dostałeś ?!? Ciężko się pracuje na czarno czy na umowie na 100 zł . Zgłoszone do każdego możliwego urzędu wiele lat temu, niestety Polskie Państwo zatrzymało się na PRLu i nic z tym nie robi i takie Pseudo firmy funkcjonują na rynku. Szkoda ze GoWork nie daje możliwości udostępniania zdjęcia bym opublikował moje składki roczne na ZUS to w Zimbabwe odprowadzają są większe stawki. P. S mam nadziej Staszku ze lodóweczka z budy za zbitkę z moich pieniążków nadal Wam służy i Wasz nowy Przywódcą zarządza sprawiedliwą, uczciwa i pełną profesionalizmu ręka ????

Jan

Szkoda ze nie można zdjęć. Każdy Bartku poznałby twoja osobę z piwem w ręku. Arogant wyrzucony z domu pozostawiony przez dziewczynę, zapity nieudacznik od lat wypisuje głupoty na firmę której nie ma... żałosne to jest. Zajmij się sobą. Pomogli ci jak wyleciałeś z innej firmy, a teraz wypisujesz od lat głupoty na chłopaków bo ktoś wywalił cie za chlanie, spanie, brak rzetelnej pracy. Żałosny chłopak z wielkim piwnym brzuchem. Umów się z nimi, powiedz co cię boli, czy masz tylko jaja w internecie? Jaka szkole skończyłeś? Podstawówkę? Pracowałem Pracowałem tobą i niedobrze mi się robi jak czytam te wypociny napisane przez pijackiego nieudacznika po podstawówce, którego którego każdej roboty wyrzucają. Nie pozdrawiam i zajmij się sobą.

Jan

Właśnie doczytałem, nie dość że frajerskie zachowanie to i (usunięte przez administratora)ty naprawdę masz coś że sobą nie tak. Może napisz coś o sobie. Brak zaangażowania Zostawia cie każdy, dziewczyna, rodzina Kłócisz się z każdym i ws,ystko wiesz najlepiej sam nie mając pewnie nic. Naprawdę jesteś, alosny. Pracowałem w firmie wiele lat i jedyne za co mogłeś wylecieć to za pijacki styl życia. Widzisz, jak cie nie ma podpier...Czu i (usunięte przez administratora) to znaczy że chlales i byłeś jaki jesteś dalej. Mały człowieczek, który jedyne co potrafi to(usunięte przez administratora) Brawo

@Jan

Za 10 zl to sam jestes frajerem jak tam bez umowy pracujesz ????????????

@Jan

Dobre piwko kraftowe nie jest złe. Wiesz zarabiam uczciwie to mnie na nie stać. Za dyszke i nie terminowe wyplaty mam nadzieje ze Ci stowke Pawel albo Lesiu dorzucili do wyplatki za opinie

@Byly pracownik

Dla tego nie pracuje niecaly miesiac robilem sprawa poszla dalej

@ELIASZ

I co się wydarzyło? Wygrałeś coś?

@Paweł

Ciekawe ile jeszcze ludzi okantujecie, wykorzystacie, oszukacie i Państwo na podatki. Gratuluje pseduo Wlascielowi jest się czym chwali ale cuz człowiek z problemi emocionalo - umysłowymi tego nie zrozumie

Pawel Nowy wpis

Jeszcze raz. Jeżeli o coś mnie oskarżasz, podaj mnie do odpowiednich instytucji. Póki co, to posługujesz się pomówieniami.

supercieć

Naprawde zeby ta firma byla w miare normalna to bym przymknol oko ale co jest najsmiesniejsze wlasciciel sam niestroni od alko widzialem na wlasne oczy ze browarek musi byc codziennie zreszta sam sie chwalil ze jak byl kordynatorem w innej firmie to "zeby sie odstresowac 0,5 l bylo prawie codziennie" mydlic oczy Panie Leszku to moze Pan innym nie bylym pracownikom zreszta kto jest kumaty i zna ta firme to wie o co chodzi zatrudnianie alkoholikow a puzniej sie dziwi ze ludzie pija na objekcie ale cuz dziala i minimalna stawka to Pan Leszek lubi najbardziej napychanie sobie kieszeni hajsem i wieczne nazekanie ze jej nie ma.Dziwie sie ze jeszcze nikt nie zrobi pozadku z ta firma na drodze prawa ,ach w tej firmie to wiekszosc osub pracuje na czarno albo na umowe na 100 zl wiec omijajcie ja jak najdalej wiem co muwie!!!

@supercieć

Tak, czasami Leszek popełniał błąd i zatrudniał alkoholików, jednak kiedy przyłapał, to zwalniał. Ty zapewne jesteś jednym z takich.

nick
@pawel

Tak na pewno hahahaha. Trzymał ich dopóki chcieli pracować bo jak mawiał na nich zarabia . Śmieszy jesteś Pawełku wypisując głupoty w necie . (usunięte przez administratora)

@nick

Ja jestem śmieszny? To ty twierdzisz, że firma to instytucja charytatywna na której właściciel nie zarabia. Tak swoją drogą, przedstaw mi się. Ty doskonale wiesz z kim rozmawiasz. Ja się tylko domyślam tchórzu.

Były pracownik Nowy wpis
@Paweł

No tak najlepiej oszukać ludzi, zniżyć stawki, popełnić wykroczenie skarbowe, ale dla Was to norma (usunięte przez administratora) Cuż są ludzie i parapety

Pawel Nowy wpis

Oskarżasz mnie o coś konkretnego? Przypominam, że jeżeli uważasz, że ktoś popełnia przestępstwo, twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do odpowiednich instytucji.

Czesław Nowy wpis

Ktoś pisał że na umowie nikt nie miał pełnej stawki którą zarabiał. Chodziło o zapłaceni niższych składek? Mam nadzieję że teraz nie ma takich praktyk i wszystko legalnie. Zgadza się?

WARSZAWIAK

Właściciel firmy ochroniarskiej jest wysoce niekompetentny, traktujący swych pracowników w szeroko rozumiany niegodziwy sposób. Wykorzystuje w pełni nieznajomość kodeksu pracy przez zatrudnione osoby i na tym próbuje korzystać, a raczej wykorzystać swe zasoby ludzkie, które nieszczęśliwie podjeły zatrudnienie u tego pana. Pod wątpliwość należy również zaznaczyć inne elementy funkcjonowania "firmy". Właściciel to człowiek zarozumiały, bardzo wąsko myślący i to przekłada się na chybotliwy rozwój działalności. Odradzam podjęcia zatrudnienia.

pracownik ochrony
@WARSZAWIAK

chłopie skąd ty się wziąłeś? piszesz takie głupoty ze az zal czytac. prawo kazdy zna, jakie luki, jaka nieznajomosc...? znam Leszka osobiście i wypisujesz gościu takie pierdoły, że 100% jestem ewny ze go nawet na oczy nie widziałeś... wejdz sobie na jego profil i mysle ze nawet butów nie jestes godzien mu szorwoać szczególnie za te słowa. Leszku pozdrawiam, trzymaj się i nie daj idiotom

@WARSZAWIAK

Zdajesz sobie sprawę z tego, że były, jak pamiętam dwie, kontrole PIP ze zgłoszenia byłych pracowników? Może nawet ty to zrobiłeś. Wiesz czym się to skończyło? Niczym. Prawda jest taka, ze jesteś zwyczajnie sfrustrowany, a to ci zaciemnia obraz rzeczywistości.

@WARSZAWIAK

Byłbym zapomniał. Jeden z pracowników zgłosił się nawet na prokuraturę, by wymusić domniemane 20 tys. Prokuratura umorzyła sprawę i właśnie z tego pisma Leszek dowiedział się, że taka sprawa była. mamy więc oficjalne kontrole kontra wymysły zwolnionych z pracy alkoholików. Niech każdy wybierze, co go bardziej przekonuje.

@pawel

No właśnie tak Polskie Panstwo. Zatrudniacie to znaczy teraz chyba Ty zatrudniasz ludzi bez umowy, zaniżacie stawki przed w Optimie nikt chyba nie mial umowy na tyle co wyrobil w miesiącu chyba. No oczywiscie "sprytna ksiegowosc" to ukrywala. Pozdrów (usunięte przez administratora) Bylego wojaka on nie mugl pracowac z wyrokiem a pracowal ????

@Byly pracownik

Tak, wszyscy wokoło są źli i robią przeciwko tobie spiski. Ty za to jesteś niezrozumiałym przez świat bohaterem. Zdradzę ci tajemnicę, tylko ciiii.... (szept) rządzą nami reptalianie.

@Paweł

Tak jak w tej pseudo firmie. Ktokolwiek widział umowę na papierze na Pełna stawke ????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
ELIASZ

Nie poważni ludzie zarządzajacy Firmą 10 zł do ręki za godzinę taka mają stawkę Nie terminowe wypłaty.

@ELIASZ

To jaką stawkę zaproponowali Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Hmm

2500 na rękę za 240g 24/48 niby że umowa zlecenie której nigdy nie dostałem wyplata do 25 każdego miesiaca jak zrezygnujesz przed wypłatą to zapomnij ze ci wyplacą

2400 na ręke .

Zenden
@ELIASZ

Co do wynagrodzenia to sie zgadzam Leszek woli zatrudniać obcokrajowców bo jak sam miwił tania siła robocza lub emerytow wiekszosc robi bez umowy i za mniej niż przewiduje ustawa

@Zenden

Widziałem wiele hejtu wylewane na jedna osobę przez właściciela i jego koleżków . Ciekawe jak ustosunkuje się do tych zarzutów łamania prawa !! Czekamy na odpowiedz Panie Właścicielu ;)

@ELIASZ

Państwowa Inspekcja Pracy ! Złóż zawiadomienie . Skontaktuj się z zarządca budynku , powiedz o praktykach stosowanych przez ta firmę

@Hmm

Haha. W ostatnim miesiącu dwie kontrole PIP nasyłane przez takich abnegatów jak ty i nic. Tylko trochę czasu tracimy i tyle. Mam nadzieję, że jesteś z tego zadowolony. Chcesz zawracać głowę zarządcy obiektu? W jakim świecie ty żyjesz? Przecież to nie jest urząd.

@Zenden

Może cię to zdziwi, ale w większości zatrudniamy Polaków, chociaż obcokrajowcy też się zdarzają.

@ELIASZ

Za godzinę pracownik dostaje tyle, na ile się umawialiśmy. Tak swoją drogą, nie tylko w branży ochrony widziałem jełopów, którzy przychodzili do pracy godząc się na stawkę, by natychmiast zacząć na nią narzekać.

Widziałem rebranding loga , śmieszne ze człowiek nie przystosowany życiowo jeszcze bardziej niż jego brat (muchomor) zarządza firmą ochrony , dobrze ze ta ala firma się nie rozwinęła , widzę komentarze frustrata po przejęciu tej ala firmy . Panie P. proszę złożyć ofertę ochrony do Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków na pewno znajdzie Pan tam sowie miejsce ;)

Fajnie jest się nabijać z czyjegoś nazwiska. Podaj swoje, to też się ponabijamy. Tak swoją drogą, pracowałem w wielu firmach, nawet na stanowiskach kierowniczych, w których dobrze sobie radziłem. Zanim na poważnie wszedłem w obecny biznes pracowałem przez kilka lat jako programista, głównie front end. Życzę zdrówka i równowagi psychicznej.

Edyta

Możecie powiedzieć, czy firma wciąż działa na rynku? Ciężko znaleźć konkretne informacje na jej temat, a wcześniej w wątku pojawiały się komentarze o tym, że została zamknięta. Jeśli firma Optima działa, to czy ktoś z Was może opisać obecne warunki zatrudnienia? Co się zmieniło od Waszych ostatnich wpisów? Czy aktualnie poszukiwani są nowi pracownicy? Zachęcam Was do rzetelnych komentarzy, które przydadzą się innym osobom.

Janko
@Edyta

Pracowniku go work, nie napędzaj hejtu i komentarzy żeby dzwonić później do firmy z pakietami...

Ryszard

Czy wiecie cos o ofercie pracy w firmie? Jakieś info byłoby mile widziane.

Pochodzę z Dęblina i niestety pracowałem tam chwilkę zanim zostałem policjantem muszę powiedzieć , że tak jest jak inni opisują... jest to smutne lecz prawdziwe umowa śmieciowa i to na 100 zł lub nie masz umowy i pracujesz na czarno , słyszałem ze nawet pracowali w Optimie ludzie z prawomocnymi wyrokami...Leszek to szef tragedia !!!i Tyle bo więcej to można esej napisać o nim i firmie!!!

@były pracownik

Słyszałeś? To porozmawiaj sobie o tym ze swoją koleżanką, osiedlową plotkarą.

wladek

tyle ile on płaci i każdy 38 % jeśli jesteś dorosły, 19 % do 26 lat jeśli jesteś studentem zaocznym czyli w tej firmie nie dość ze jesteś traktowany jak papierek to jeszcze jak byś powiedział do Leszka wes mnie zarejestruj na wszystko co zarobie to nie ma problemu ,tylko z 1,5 tys dostaniesz ledwo co 900zl rozumiesz??? W Optimie to jego braciszek może ma umowę o prace i nie dajcie się oszukać ze zarabia tyle co inni!!!Omijajcie to z daleka i nikt nie powie ze tam jest inaczej bo tak jest !!Napisz , zadzwoń, przekonaj się ...Tu sa zatrudnieni sami na czarno albo na umowę o 100z zl wiem bo pracowałem

@wladek

B.A. Nie miałem umowy o pracę, pomimo iż czasami to sugerowałeś. Oczywiście, ty wszystko wiesz najlepiej. Jako przykład twojego poziomu intelektualnego niech posłuży pewna nasza rozmowa, w której twierdziłeś, że mogą istnieć naturalne krzyżówki międzygatunkowe. Jak zwykle, arogancja u ciebie wysoka, a wiedza odwrotnie proporcjonalna. No cóż, to ty musisz z tym żyć. Pracownikom gowork zaznaczam, że nie byłem pracodawcą ani przełożonym tego osobnika, więc nie rozumiem, dlaczego te wpisy o mnie jeszcze tutaj wiszą. Mój brat już wam to zgłaszał, ale olaliście tę sprawę. Jak zrobicie portal którego tematem przewodnim będą kłótnie pomiędzy pracownikami, to jeszcze zrozumiem, ale tutaj jakoś to nie pasuje.

heh

a ja Panie Leszku pokusze sie o zgloszenie tego na policje bo jako obywatel nie ma Pan prawa tak zrobic ze bedzie Pan sprawdzal ip i prawciwalem troszke w tej firmie i wiem jak to wyglada od srodka prisze sie nie wybielac na forum bo niepamiera Pan jak zatrudnil pare alkoholikow i znal Pan ich z poprzedniej firmy i dajac im stawke 4,5 na godzine i trzylmal ich na objekcje biurowy i na nasze pilnowabie ich a Pan napychal sobie kieszenie hajsem i nie liczac ze te osoby prciwly naczarno .Dziekuje

takitam
@heh

Stary, jakoś nie wierzę za bardzo, że jesteś abstynentem. Zbyt dużo literek Ci się myli. Jak, wytrzeźwiejesz to napisz coś jeszcze raz, może da się zrozumieć co tam piszesz. Pozdrawiam.

Pracownik ochrony
@takitam

wiesz że straszenie zgłoszeniem na policję jest karane, w szczególności gdy tego nie zrobisz... Boże skąd takie łosie się borą...

@heh

Oj B.A., B.A. Jak zwykle wykazujesz się głęboką niewiedzą. Minęło tyle lat, a policji nie było, więc po co te groźby karalne z twojej strony? Oczywiście, szacowny portal, akurat z tym nie ma żadnego problemu.

wladek

Potwierdzam firma krzak!!!! szef karze sam płacić za siebie podatki nawet jak masz umowę na 100 zl !!!Ludzie Uważajcie na ta ala firmę szef to manipulant oszukuje Państwo na podatki i ludzi , a to jeszcze nie wszystko jego brat to obłąkany jest ciec a zna się na wszystkim , mądrala i człowiek nie przystosowany do życia!!!no ale ma 33 lata i nigdy nie miał kobiety wiec tacy ludzie tam pracują

@wladek

B.A., nie podoba mi się twoje szkalowanie mojej osoby. Nie podoba mi się też, że nie będąc twoim pracodawcą, ani przełożonym jestem obiektem ataku na portalu, który podobno skupia się na pracodawcach. Jeżeli miałeś coś do mnie, to trzeba było powiedzieć mi to w cztery oczy, ale zawsze byłeś tchórzem.

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

@Zainteresowany

O, boty gowork w natarciu.

Pedalski Włamywacz

Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora). ja mogę sie pochwalić że zarabialem 5 zł na h , ogólnie praca marzenie zawsze o takiej marzyłem, gdyby nie Pan (usunięte przez administratora)to pracował bym nadal. był wymagający ale tylko w tedy kiedy mu kobieta nie dawała .......... ......... a jeśli przeczytasz to Panie Leszku to wyślij mi jeden z tych z twoich poradników, przydadzą mi sie w kryzysowej sytuacji. potwierdzam wszystkie minusy tej pracy co wyżej zostało napisane, BRAK UMÓW 4,5 5 zł na h dużo obowiązków, Pan Leszek mysli ze jest BOGIEM, jak by mu każdy liza (usunięte przez administratora) to by był zadowolony, Porównał bym go do Detektywa Rutkowskiego, Może za kilka lat będziemy mieli nowego Detektywa. Detektyw Grzyb. a na koniec przygotowałem wierszyk dla Pana: Pan Leszek patrzy, a z boru Maszeruje pułk muchomorów: „Przychodzimy z złodziejami wojować, Ty nas, królu, na wojnę prowadź!” Wojowały grzybowe zuchy, Pokonały aż cztery muchy, Król Leszek winszował im szczerze I dał wszystkim po grzybowym orderze.

przedłużenie pedalskiej parówy
@Pedalski Włamywacz

Pedalski Włamywaczu. Może ujawnisz swoją tożsamość czy nie masz jaj? Głupoty wypisujesz. Jezeli zarabiałes 5 zeta to myślę, że to i tak aż o 5 zeta za dużo.

@Pedalski Włamywacz

Kim są te "muchomory"? Pracownicy, którzy nie mają problemu z pracą? Jak widać, tymi ludźmi też gardzisz. Myślę, że masz problem sam ze sobą.

Szymon

Jak kształtuje się sytuacja w firmie? Czy nadal funkcjonuje? Od dawna nic nie pisaliście na ten temat, a w Internecie nie ma zbyt wielu konkretnych informacji. Jeśli ktoś z Was posiada wiedzę dotyczącą firmy, podzielcie się nią proszę na forum. Przyda się to na pewno innym osobom poszukującym zatrudnienia.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Optima Ochrona Leszek Grzyb mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Nie odpisujemy, bo firmy nie ma od dawna, to raz. Dwa to nie chce mi się użerać z lumpami i półgłówkami, których można poniżej poczytać. Szczególnie rozbawił mnie ten pedalski wierszyk napisany przez jakiegoś kolejnego żalidupę. Tak dla informacji każdego lumpa wywaliłem na zbity pysk. 4 kontrole i żadna nie wykazała nieprawidłowości. Pedalski włamywaczu, jezeli zarabiałeś 5 zeta to znaczy, że a. na tyle się zgodziłeś, b. kłamiesz jak parówa. W 2017 roku jest to niemożliwe. Po za tym firmy nie ma od kilku lat więc wszelkie tu opinie to brednie wyssane z palca. Pozdrawiam,

Janusz

Moja opinia może nie być do końca obiektywna, ponieważ znam Leszka osobiście, ale spróbuję napisać możliwie bezstronnie. Po pierwsze: Czytam opinie krytyków i mam na serio dziwne wrażenie, że opinii negatywnych jest kilkanaście, ale autorów góra dwóch, trzech. Przytaczane te same argumenty, podobnym językiem, o nacechowaniu bardzo osobistym, charakterystycznym dla skrzywdzonych (w ich mniemaniu) ludzi Po drugie: Jeśli faktycznie coś jest nie tak pod kątem przepisów prawa pracy, czy jakichkolwiek innych, dlaczego nie zostało to załatwiane drogą oficjalną? Próba załatwienia takich rzeczy przez internet, a nie na drodze oficjalnej "pachnie" czystą formą pomówienia i sugeruje, że jednak coś było na rzeczy, w kwestii winy pracownika Po trzecie: Leszek to bardzo charakterny gość, ale w pierwszym kontakcie z nową osobą startuje z pozycji "białej kartki" i jeśli nie potrafisz się zachować na normalnych zasadach (nie wygórowanych i wymyślonych przez Leszka, jak niektórzy próbują sugerować) - drugiej szansy już nie masz. Osobiście nie miałem problemu z omówieniem jakiegokolwiek tematu z Leszkiem na zasadach równych, a jednocześnie Leszek jak tylko może to pomaga - tym bardziej dziwią mnie negatywne opinie Pozdrawiam Janusz

Bardzo Fajny Pan

ja zarabiam prawie 2000 zl dziennie oh nie chcialem

Gal

czytam te opinie, których jest hmmmm bardzo dużo... no tak. Firma mała rodzinna zatrudnia kilka osób z czego 80% składu od początku działalności w tym ja. Skąd tyle opinii??? Jeżeli cie nie zatrudnił to znaczy że masz małą wiedzą lub twoja buźka wskazuje że zaczynasz dzień od piwa. właściciel wysoce niekompetentny, zarozumiały wąsko myślący??? Z pewnością go nie znasz. pomaga pracownikom w sprawach prawnych, pomaga innym firmom, szkoli ludzi, od kilku miesięcy jest również prezesem klubu miejskiego, szkoli ludzi za swoje pieniądze, tworzy klub za swoje... możecie mnie obrzucać na forum bo pracuje u niego... nie piję i przychodzę do pracy. Ciekawi mnie dlaczego pracodawca pozbywa się super pracownika. Warszawiak piszesz głupoty. Z warszawy w firmie pracowały 3 osoby, pierwsza wyrzucona za żebranie na obiekcie i picie piwska na posterunku, druga to żona owego pana który razem z nią sobie imprezę zrobił, trzecia osoba to były mundurowy, który tydzień pracował ok. później no cóż ponad 4 promile. Człowiek, który wstaje rano i do nocy pracuje mając jeszcze czas na pomoc innym, a tu takie brednie.

piotrek3325

Polecam w 100% a poradnik napisany przez Pana Leszka bardzo pomocny i na każde moje pytanie szybka i pewna odpowiedz a co do pracy polecam bardzo w porządku ludzie. ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb - Dęblin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb
3.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Generała Kowalskiego 19 lok. 2
    08-521 Dęblin