Nord Security Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Nord Security Sp. z o.o.

Pracownik Ochrony Securirty 2014-12-11 14:28:19
Witam serdecznie. Powiem tyle i krotko na temat tej firmy ponieważ opinii nie ma. Praca jest bez umowy na wstępie mowia Ci, ze będziesz pracować w systemie 7-19, 19-7 z dwoma dniami wolnego ale rzeczywistość okazuje się inna... Pani ksiegowa i szanowny Pan dyrektor mowi wręcz z wielka troska swiecac oczami mowia Ci ze otrzymasz wynagrodzenie całkowite do 10-tego po czym umowę dostajesz do 30-tego czyli tak jakbys pracował tydzień niczym murzyn za darmo. Odradzam wszystkim ta firme i jak najdalej od niej, niegodny zaufania pracodawca!!!!
recepcja/ochrona 2016-01-07 17:29:42
Zdecydowanie nie polecam pracy i kontaktów z pracodawcą jakim jest pan szanowny prezes J.S, niesłowny oszust. Pieniądze z imprez masowych w większości zagarnia dla siebie rzucając tylko jakieś resztki dla pracowników, którym nawet nie raczy wystawić jakiejkolwiek umowy. Grosze jakie płaci nie są wcale poszanowaniem dla jego pracowników, którzy rzetelnie wywiązują się ze swojej pracy. Na koniec robi mnóstwo problemów i wyszukuje niestworzone rzeczy ażeby tylko nie zapłacić.
NS 2016-02-22 10:15:45
Jak ktoś nie raczy pojawić się w pracy to niech nie dziwi go fakt, iż zostaje zwolniony i ukarany za niedogodności związane z jego brakiem kompetencji i nie dojrzałym podejściem do pracy Pani Dario
DJ 2016-03-16 15:51:01
Miałam okazję pracować na recepcji biurowca - byłam zatrudniona dla nich przez firmę Nord Security - Prezes uważa się za wielkiego biznesmena i dobrodusznego Pana który raczy nam płacić TYLE pieniędzy mając tak nedzną ofertę za nasze stanowisko od danego obiektu - śmiech na sali. Nie polecam szczerze pracy. Tymi ludźmi - wyżej srają, ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają....
tom53 2016-05-03 22:07:30
byłem u p.prezesa na rozmowie kwalifikacyjnej.wielki cwaniak-od razu zadaje sondazowe pytania czy dasz sie OSZUKAC!!! tym razem trafił na uczciwego gentelmena ktorego nie mogł doic i obiecywał zadzwonic(informacja dla idiotow).oczywiscie ja zadzwoniłem i usłyszałem od sekretarki same idiotyzmy!!! KTO W TYM PANSTWIE POZWALA NA TAKIE ROZPASANIE ZŁODZIEI? TO pytanie dotyczy ludzi niepełnosprawnych ktorzy sa niemiłosiernie przez p.cynika oszukiwani!!!!TO JEST SPRAWA Z URZEDU DLA PROKURATURY!!!!
marek 2016-08-17 08:49:23
tom53....jak ty pracy w ochronie nie możesz znaleźć i ci mówią ze zadzwonią to już niezły lump jesteś...
Zostaw swoją opinię o Nord Security Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Security Sp. z o.o.