logo Hombre Service Sp. z o.o.

Hombre Service Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Hombre Service Sp. z o.o.

Zuza 2012-11-23 14:01:08
[usunięte przez moderatora].Żadnych talonów,premii,spotkań z pracownikami-integracja.Nie znam Prezia i całej elity.O czym tu mowa jak nawet podstawowych art.brak np.mopy płaskie,detergenty.Nie polecam tej firmy.
Anka 2014-03-19 22:35:18
szukałam pracy.znalazłam ogłoszenie w necie i wysłałam swoje CV do firmy Hombre Service . Pani poinformowałam mnie że decyzje o zatrudnieniu i stawkach podejmuje kierownik. Po dwóch tygodniach oczekiwania odezwał się pan kierownik ale to co zaproponował było żenujące. Za prace przy sprzątaniu 600 metrów kwadratowych dzień w dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 zaproponował 500 złotych (usunięte przez administratora).
stanisława 2016-02-11 12:17:53
beznadziejna firma - oszuści , nie wypłacają na czas miernego wynagrodzenia ,na które maja przecież pieniądze od klienta , a jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za badanie lekarski , to czekam już od zeszłego roku na te pieniądze i nie mogę się doczekać , dziś dowiedziałam się od pani kadrowej , że może zostaną wypłacone , a może nie :) - zdecydowanie nie polecam , omijajcie tę firmę .
klakon 2016-04-24 17:03:52
stanisława, z tego co wiem to niektórzy są zadowoleni z tej współpracy. Słyszałem, że można u nich zarobić koło 2 tysięcy tylko warto dbać o odpowiedni czas wynagrodzeń.
Zostaw swoją opinię o Hombre Service Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hombre Service Sp. z o.o.