logo Hombre Service Sp. z o.o.

Hombre Service Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Hombre Service Sp. z o.o.

Zuza 2012-11-23 14:01
[usunięte przez moderatora].Żadnych talonów,premii,spotkań z pracownikami-integracja.Nie znam Prezia i całej elity.O czym tu mowa jak nawet podstawowych art.brak np.mopy płaskie,detergenty.Nie polecam tej firmy.
Anka 2014-03-19 22:35
szukałam pracy.znalazłam ogłoszenie w necie i wysłałam swoje CV do firmy Hombre Service . Pani poinformowałam mnie że decyzje o zatrudnieniu i stawkach podejmuje kierownik. Po dwóch tygodniach oczekiwania odezwał się pan kierownik ale to co zaproponował było żenujące. Za prace przy sprzątaniu 600 metrów kwadratowych dzień w dzień od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 zaproponował 500 złotych (usunięte przez administratora).
stanisława 2016-02-11 12:17
beznadziejna firma - oszuści , nie wypłacają na czas miernego wynagrodzenia ,na które maja przecież pieniądze od klienta , a jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za badanie lekarski , to czekam już od zeszłego roku na te pieniądze i nie mogę się doczekać , dziś dowiedziałam się od pani kadrowej , że może zostaną wypłacone , a może nie :) - zdecydowanie nie polecam , omijajcie tę firmę .
klakon 2016-04-24 17:03
stanisława, z tego co wiem to niektórzy są zadowoleni z tej współpracy. Słyszałem, że można u nich zarobić koło 2 tysięcy tylko warto dbać o odpowiedni czas wynagrodzeń.
Kninooioih 2017-07-25 05:18
Idę dzisiaj pierwszy dzień do tej firmy do pracy ,jak będzie zobaczę może wcześniejsze opinie się nie sprawdzą.......
Dyiohfetguj 2017-07-25 20:35
Nie było tak źle jak na pierwszy dzień.Pani która na zmianie jest ze mną powiedziała że kasę eyplacaja na czas. Środki czyszczące średniej jakości. Podłogi kartą myć samą wodą fartuszek za małe
Ks 2017-08-28 13:10
Nie dostałam wypłaty na czas powinnam dostać za 5 dni lipca i za sierpień nie dostałam kasy.mało tego na moją zmianę na rano zatrudnił i ukrainke. Ja mam chodzi na popołudnie co mi wcale nie pasuje.
Zostaw swoją opinię o Hombre Service Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hombre Service Sp. z o.o.