Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański

Wrocław

Opinie o Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański

barbara 2014-09-03 23:42:55
Ostrzegam przed pracą w tym biurze, praca i firma tragedia. Nie miałam nerwów już dłużej tam pracować, psychicznie mnie zajechali... Nie mogę spać, nie mogę jeść, jestem wrakiem człowieka. Pan właściciel Dawid C. i jego mamusia wykańczają psychicznie. Nie płacą żadnego stałego wynagrodzenia, tylko prowizję, a ich oczekiwania to istny kosmos. Do dzisiaj nie zapłacili mi za transakcję, a jak się upomniałam to zaczęli mnie szczuć.
OSTRZEGAM PRZED NIMI!!!
były agent 2015-01-25 19:39:37
Firma nie wypłaca pieniędzy wszystkim pracownikom. Ja od roku nie dostałem wynagrodzenia. Niektórzy jelenie jeszcze tam robią. Firma upada nie mają za co prądu zapłacić, czasami się po ciemku robiło, a jeszcze dalej ciągną tą firmę. Nie polecam zatrudniać się w biurze nieruchomości NOVENA S.C. (usunięte przez administratora) Na pewno cię wykiwają.
były agent 2015-02-28 19:27:49
Uważajcie biuro nieruchomości NOVENA S.C. we Wrocławiu zakłada swoim agentom programy szpiegowskie na komputerach, jest to nie zgodne z prawem.
fakty 2015-03-07 20:01:53
Biuro Nieruchomości NOVENA we Wrocławiu dołuje i to ostro,
od września tam nikt nie przeprowadził żadnej transakcji!!!
Tną koszty na wszystkim, ratuj się kto może

Nie polecam
gość 2015-05-02 22:04:02
Szkoda czasu na pracę, za którą Ci nie płacą albo płacą marnie i każdego miesiąca nie wiesz czy cokolwiek zarobisz, i ciągle słyszysz, że musisz więcej się starać, nawet jak nie ma nieruchomości i nikt nie chce podpisać umowy. Nie polecam tej firmy, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
robert 2015-05-04 21:50:28
Potwierdzam to co pisze przedmówca.
Bardziej opłaca się siedzieć w domu.
Nie polecam.
Dawid 2015-12-21 17:06:06
Tak to prawda, lenie powinny zostać w domu.

MIstrzostwo opini:

" Ja od roku nie dostałem wynagrodzenia. Niektórzy jelenie jeszcze tam robią. Firma upada nie mają za co prądu zapłacić, czasami się po ciemku robiło, a jeszcze dalej ciągną tą firmę. "

Pracownikom każemy na rowerach z dynamo codziennie 100km zrobić, żeby prąd do czajnika był i światło w wc.
CIekawe, dlaczego admin skasował wcześniejsze w wpisy...
były agent 2016-05-03 19:25:52
powiem w skrócie
NOVENA TO MNIEJ NIŻ ZERO!
aak 2016-05-21 18:52:17
jeśli ktoś się w Ciżemce wykaże, to na pewno zostanie to zauważone. Zresztą, wystarczy odrobina chęci i na pewno można liczyć na dobre warunki zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański