Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział

Żory

Opinie o Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział

Anika 2014-04-29 10:14:03
Znakomity sklep,potrafią doradzić w wyborze torebek,jestem bardzo zadowolona z zakupu Polecam
Dorota 2014-05-07 13:25:32
Skorzystałam z usług tej firmy w której zakupiłam torby podróżne z których jestem zadowolona, występują dogodne ceny danego produktu. Polecam
Klaudia 2014-05-22 13:40:35
Zamówiłam dla mojej mamy nową torebkę w korzystnej cenie z której jest bardzo zadowolona, dogodny kolor który jej pasuje. Polecam
Ola 2014-06-05 14:59:19
Moja przyjaciółka zrobiła mi prezent na urodziny, gdzie kupiła dla mnie bagaż z którego jestem bardzo zadowolona, korzystne ceny. Polecam
Dominika 2014-06-27 16:06:50
Doskonały sklep, miła obsługa która w trudnych sytuacjach umie doradzi, korzystne ceny, piękne produkty. Polecam
Martyna 2016-02-04 10:27:31
Posiadam już kilka torebek zakupionych w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Obsługa zawsze doradzi i znajdzie to czego potrzebuję.
yakao 2016-04-23 13:37:58
bardzo się cieszę! ja właśnie też chce u nuch torebke kupić no i nie wiem tylkko jak to teraz bedzie wyglądało szczerze mówiąc czy faktycznie można na jakieś zniżki liczyć?
Zostaw swoją opinię o Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział