Holdinwest Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Holdinwest Sp. z o.o.

Zigi 2012-02-16 05:20:14
Ja nie polecam ... W rozmowie wszystko ok nie stety prawda jest inna .Warunki pracy tragiczne , wynagrodzenie marne , no i wspomniana juz umowa o dzieło :(
betoniarz2 2012-05-28 17:56:49
Fakt , popieram powyższe opinię . Niestety na początku wszystko wydaje się ok . Proszę przyjść popracować kilka dni o pieniądzach się dogadamy . N(usunięte przez administratora) obota jak robota ale fakt wszystko na Hura , już , wczoraj a potem niedociągnięcia . Kadra kierownicza ogólnie nie zbyt wykwalifikowana ( ale pewnie nie mają o wiele więcej , i troszkę to zlewają ) . Warunki pracy - można by było napisać śmiało u nas w (usunięte przez administratora) , i nie za wiele przesadzam w tym momencie . Jestem ciekaw czy tam ktoś pracuje na umowę o pracę
lucy 2014-11-10 13:03:07
pracowałem 4 miesiące,tragedia-wszystko na hura,trzeba pilnowac godzin bo oszukują i płacą mniej niz sie nalezy,o umowie zapomnij,deszcz nie deszcz masz zasuwac-bo jak usłyszałem ciesz sie ze masz prace-NIE POLECAM!
były pracownik 2014-12-08 16:11:09
kadra kierownicza niewykfalikowana-to fakt,tylko "bat" w dłoni do gonienia ludzi,godzin i pieniedzy trzeba pilnować bo jak tylko jest okazja to oszukają,o umowie-zapomnij!,a jak Ci sie uda dostac to-umowe zlecenie,w delegacje nie wybieraj sie obietnicami 15zł na ręke---bo to tylko obietnice!
janko 2016-04-18 23:39:57
były pracownik, stawka na reke sie nie zmienia w delegacji, ale dochodza diety, to i owe 15 złotych jest mozliwe do uzyskania.
Zostaw swoją opinię o Holdinwest Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holdinwest Sp. z o.o.