brak logo

Doublet-Polflag Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Doublet-Polflag Sp. z o.o.

OLUSIA 2013-03-08 18:10
Zasadniczo nie jest źle, ale... Pani Prezes [usunięte przez moderatora] notorycznie kłamie i nie dotrzymuje słowa. W jej mniemaniu to taki sposób motywacji, a poza tym jest niekonsekwentna. Też są tam takie dwie panie [usunięte przez moderatora], które uważają się za najlepiej wszystko wiedzące i robiące. Poza tym podbierają notorycznie klientów, ale oczywiście one tego nie robią... Ale spróbuj im nawet zadzwonić do klienta nie aktywnego od lat... to zobaczysz:-)
5
Ciekawy 2013-03-15 15:06
Ola, czy możesz mi trochę więcj napisać o firmie, kasie itp... na adres
[usunięte przez moderatora]
z góry dzięki i czekam na Twoje info.
pa
edek 2013-08-12 15:34
Mało płaci, dużo wymaga i kombinuje by cie wydymac
pracowałem tam pare lat i wspominaj jak najgorzej
A na dodatek teraz w czasie kryzysu ucięla pensję do minimalnej
Sporo ludzi odchodzi (tzn aż 3 bo w sumie pracuje tam z 6 osob).
5
malutki 2016-01-25 13:35
Paulina co ty pitolisz kobieto??
2
mateo 2016-07-03 22:10
charakter pracy może i fajny, ale osoba zarządzająca porażka. Zero pojęcia o zarządzaniu i pomysłu na osiągniecie sukcesu, motywacji pracowników. kombinatorstwo jak Cię zrobić w bambukoo na każdym kroku..... zero docenienia pracownika, przesadne oszczędzanie na wszystkim, "reprezentacyjność " poniżej jakiegokolwiek poziomu..... Firma?? - 2 osoby pracujące to się nazywa firma, a ta rotacja świadczy tylko o tym jak jest fajnie......
7
Zostaw swoją opinię o Doublet-Polflag Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doublet-Polflag Sp. z o.o.