Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Opinie o Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Robert

Witam, pracowałem w firmie przez ostatni rok, nie mogę powiedzieć złego słowa o szefie, jak każda firma jakieś tam problemy są , ale jeżeli ktoś chce się zatrudnić to polecam można nabrać doświadczenia oraz zarobić, pozdrawiam

@Mirek

Odszedłem ponieważ już nie mogłem jeździć samochodem, a do seminarium po obrusach to tak lipa trochę, szef płacił bardzo ok w stosunku do handlu w okresie covid więc Mirku nie wiem o co Ci chodzi xd

Przedstawiciel

Witam pracuję w firmie nie cały rok..wcześniej też jako przedstawiciel handlowy ostatnie 10 lat i nie żałuję zmiany..Polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Dzień dobry. Mam pytanie. Chciałam się zapytać jaka jest praca na produkcji w obrusach, jaka jest atmosfera czy jest to praca na akord? Oraz jak wygląda z zatrudnieniem czy jest możliwość na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony czy na początku tylko na czas określony?

Edyta
@Zainteresowany

Cześć! A masz w ogóle jakieś info, że szukają do pracy czy pytasz tak po prostu? Byłabym chętna, chociaż może niekoniecznie na samą pracę fizyczną. Ale po prostu chcę wiedzieć, jakie są opcje. I na jaki etat?

@Zainteresowany

Dzień Dobry, nie posiadamy w naszej firmie linii produkcyjnej, jesteśmy dużą hurtownią. Każda osoba która zostaje zatrudniona, najpierw zatrudniona jest na okres próbny, potem na czas określony, a jeśli sprawdzi się na stanowisku to na czas określony. To jest zawsze kwestia indywidualna, z każdym zatrudnianym ustalamy indywidualnie warunki pracy.

@Edyta

W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera, ale to akuratnie praca fizyczna. Inne stanowiska w tej chwili mamy obsadzone i nie szukamy dodatkowych pracowników.

Edyta

Jak tu wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Wynagrodzenie jest bardzo zależne od wyników czy może są jakieś dobre podstawy? Poza tym czy jest tu miejsce na rozwój zawodowy?

@Edyta

Dzień Dobry, na stanowisku przedstawiciela handlowego zawsze jest podstawa plus premia za wyniki. Wszystkie warunki wynagrodzenia zawsze ustalamy indywidualnie z pracownikiem.

Mariusz

Nie polecam pracodawcy jak i firmy. Nie ma ani jednego argumentu przemawiającego za pracą w tym miejscu. Smutne jest to że 99,9 % komentarzy na temat atmosfery, kierownika, zarządzania jest prawda.

@Mariusz

Witam a ja Polecam ! Wynagrodzenie bardzo dobre oczywiście uzależnione od wyników i zawsze na czas ,swobodne działanie w terenie i budowanie relacji sprzedażowych co ma duży wpływ na wynagrodzenie a nie narzekanie na temat firmy.Nie ma firm w których nie ma wad -doświadczenie zdobyte przez 15 lat w handlu w różnych firmach pozwala mi się dalej rozwijać tutaj.I sperspektywny czasu uważam że jeśli chcesz pracować to wszędzie osiągniesz sukces.Większość po 3 miesiach rezygnuje bo ,,nic się nie sprzedaje " wszyscy źli i wogole i najlepiej jakby dostał emeryturę za pracę w firmie. POZDRAWIAM

Heheszki
@Mariusz

Również pracuję tutaj już jakiś czas - jak w każdej firmie są + i -, ale większość opinii które tutaj można przeczytać to prawdopodobnie wywody sfrustrowanych przedstawicieli, których jedynym tematem w rozmowie z klientami było ciągłe narzekanie na cały świat, tylko on sam jest bez skazy. Handel to nie praca w sektorze publicznym, tu trzeba dać coś od siebie. Jeżeli ktoś daje z siebie więcej niż praca od 8 do 16, to szef potrafi docenić.

Przemek to napisał?

Mistrzu po 15-u latach w handlu nie ma szans, żebyś trafił do takiej firmy jak Centrum Obrusów Opole..... chyba że po prostu jesteś słabym lub wypalonym handlowcem. Rzeczywistości nie oszukasz...... tak ogromna ilość negatywnych informacji nie bierze się z przypadku. Tym bardziej, że w Jedece pracują ludzie z całej Polski.........a każdy ma w 90% takie samo zdanie. Są dwie/trzy osoby z innej ligi.... im wszystko wolno i nie dotyczą ich żadne zasady. Trasy, możliwości,rabaty, obsługa najlepszych klientów....oni nie narzekają. Narzekają nowi i głodni pracy handlowcy, którzy są bardzo mocno tłamszeni. Te same trasy, obyty towar który się nie sprzedaje...nowości są przez magazynierów chowane dla "lepszych", gdzie właśnie przy nowościach Ci nowi mają największą możliwość do wykazania się itd itd itd.... ogólnie brak słów... Dziękuję za uwagę. Dla osób które tam pracowały jasne jest to , który komentarz jest prawdziwy, a które sztuczne dla poprawy oceny

Jdk
@Przemek to napisał?

Jak widać konkurencja nie śpi. Żenujące próby deprecjonowania firmy Centrum Obrusów poprzez fałszywe oskarżenia m. in. o (usunięte przez administratora) Gdyby faktycznie tak było to sprawa już dawno trafiłaby do sądu, a jednak leniwi ex-pracownicy wolą podniecac się opiniami innych nieudaczników, którzy razem wylewają swoje frustracje na forum publicznym. Zdecydowanie polecam pracę w firmie osobom, które wiedzą czego chcą oraz potrafią sprzedawać,zamiast nieustannie narzekać na wszystko.

@Przemek to napisał?

Najwyraźniej to Ty byłeś mistrzem albo słabym i wypalonym handlowcem. Ile pracowałeś w Centrum Obrusów miesiąc,dwa,trzy,pół roku. Pewnie kolejna praca sprawiła że zarabiasz krocie siedzac w domu a co miesiąc kasa na koncie.Nie ma lepszych- gorszych wszyscy są jednakowi wystarczy wypracować teren i pilnować a nie narzekać. Sztuczne to jest pisanie zacytuję,, ..nowości są przez magazynierów chowane dla "lepszych", gdzie właśnie przy nowościach Ci nowi mają największą możliwość do wykazania się itd itd itd...."teraz czytaj że zrozumieniem- towar który przychodzi jest wprowadzany na stan i wszyscy go widzą i sprzedają nikt nic nie chowa korzystamy z tabletów.POZDRAWIAM

Powodzenia!

Najwyraźniej za krótko tam pracujesz.... Czas sam wszystko zweryfikuje. Życzę Tobie powodzenia. Pracowałem wystarczająco długo, żeby zrozumieć że dalej sobie na to nie pozwolę. Tak, teraz dopiero zarabiam dobrze kierując swoim zespołem w następnej firmie. Dobra rada: Często rób sobie inwenturę i pilnuj obiegu dokumentów bo na koniec na swoim stanie będziesz mieć różne dziwne rzeczy, których na oczy nie widziałeś albo będą Ci wpierać że skoro masz na stanie to znaczy że wziąłeś. Pozdrawiam

@Przemek to napisał?

Całą prawda , pracowałem za długo . A.D. i P.D. i magazyn książkę bym napisał . Słabo nie polecam chyba że dla młodych do CV na przyszłość . Powodzenia i tak dla wszystkich.

Zawsze miałem towar 3 tygodnie wcześniej na wzorniki niż w tablecie . Sprzedałem ja i Marek połowę zanim przyszedł kontener .

@Mariusz

99.9% piszesz głupoty podnosząc słupki w go worku pracuje od paru lat i wszystko jest ok.Napisz co teraz robisz - chyba nic tylko oceniasz innych.Praca jak każda inna należy się odnaleźć w branży która się wykonuje.Pracodawca jak najbardziej na tak .Polecam pracę

Wojciech

No i dobrze że prostujesz takie opinie bo potem można się zasugerować komentarzem i zrezygnować z wysłania CV. Ja właśnie chciałem tu aplikować i takie info jest dla mnie ważne. Powiesz jakie umowy dają? Zależałoby mi na normalnej umowie o pracę a nie zleceniu.

@Wojciech

Dzień Dobry. Jeśli chodzi o umowę, to standardowo jest to umowa o pracę. Jeśli byłyby jakieś dodatkowe pytania, zawsze można zadzwonić na numer podany w ogłoszeniu i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy

Julek
@Wojciech

Dostaniesz umowie o prace bez obaw.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Obrusów Artur Danielewicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Voyager

Dziwna panuje w tej firmie polityka rekrutacyjna są w stanie w ciągu niecałej minuty otworzyć rozpatrzyć oraz podziękować za udział w rekrutacji.

@Voyager

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie aplikacje, ale mamy swoje kryteria jeśli chodzi o osoby które planują się u nas zatrudnić. Czasem naprawdę wystarczy chwila żeby ocenić czy dane podanie wybija się ponad inne które już mamy odłożone do wnikliwszej analizy.

Czym Centrum Obrusów Artur Danielewicz zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Każda osoba zaproszona do rozmowy o pracę otrzymuje informacje dotyczące zakresu obowiązków i płacy na danym stanowisku. W tym także informacje o ewentualnych dodatkach czy prowizjach,

Wiecie, czy Centrum Obrusów Artur Danielewicz udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Każdy przedstawiciel handlowy otrzymuje narzędzia do pracy zdalnej.

Kurnik-Magazyn Nowości

Pracowałem prawie rok i powiem Wam, że 95% procent opinii jest prawdą. Pamiętajcie że okręt nie steruje tylko właściciel i szwagier jest jeszcze jeden kapitan pan A. dowodzący magazynem i jego nieomylna świta.

Mateo742

Nie polecam pracy dla tego człowieka! Osoby które piszą komentarze pozytywne to osoby pokroju kierownik Przemysław. Pracodawca jest nie godny polecenia i nie wypłaca tego co obiecuje.

Szpunti
@Mateo742

Mi pan Danielewicz też nie wypłacić pełnego wynagrodzenia i (usunięte przez administratora) na wypłaconym urlopie, Śmieszna firma. Nie polecam.

Firma z komunistycznego ustroju, nawet duch osoby kierującej zespołem to oddaje. Nie polecam pracy dla tego pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

MejdInCzajna

- (usunięte przez administratora) - brak wypłat na czas i prawidłowych rozliczeń wypłat - wystarczy że się obrócisz a usłyszysz o sobie wiele komentarzy, plotek, cichego podśmiewania się - klika która dba tylko o własne 4 litery - sztuczne koleżeństwo, które kończy się wraz z wyjściem z pracy lub pomieszczenia! - obciążanie bez udokumentowanej winy (na słowo honoru- którego nie mają) - wykorzystywanie innych do prac pobieżnych aby "klika" mogła przejąć zadania na których się zarabia (celowe odsuwanie od wykonywania zadań płatnych lepiej) - faworyzowanie - wciskanie badziewia, które porozrzucane jest cholera wie gdzie, w zapleśniałych kartonach w jakimś Wygwizdowiu. Co do bhp to pozwól, że sobie daruję. Szkoda słów . (usunięte przez administratora) 10m mułu i wodorosty...

Ja dopiero nie dawno zostałem odpowiednio poinformowany przez osobę obeznaną w temacie-ile pieniędzy zabrała mi firma Jedeka... Delegacje, diety itd. Brak słów.... Skubanie na każdym kroku...

zainteresowany

dzień dobry, czy przewidujecie Państwo organizacje targów w tym roku

@zainteresowany

Dzień dobry. Oczywiście, jak co roku w planach mamy organizację kilku edycji Targów Zakupowych JEDEKA. Na tę chwilę trudno przewidzieć, czy uda nam się je zrealizować. Obserwujemy sytuację w kraju i jeśli tylko będzie możliwość, aby targi się odbyły w bezpieczny sposób to poinformujemy o tym w pierwszej kolejności na naszym profilu fb.

Ricardo

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą co do minusòw tej firmy a szczególnie osoby pana kierownika. Dodatkowo: dostajesz dwie walizki ważące razem lekko 30kg i musisz tachać je od sklepu do sklepu (czasem kierownik jedzie za Tobą i sprawdza czy je nosisz bo ma gps w Twoim aucie(usunięte przez administratora) a co jest w walizc e? 1kg rzeczy które naprawde klient chce kupić i 29kg "leżaków magazynowych" których firma od lat nie może się pozbyć. Masz jakieś sugestie dotyczące działania firmy? Masz jakieś pomysły na poprawę jej działania? To wsadź sobie je głęboko w buty, tam nikt Cie nie wysłucha a do Pana kierownikab to już nie masz po co iść

Jak szefostwo w Centrum Obrusów Artur Danielewicz? Spoko traktują ludzi?

Bądź sobą!

Na PLUS: 1.Szef jak najbardziej tak !! 2.Reszta załogi jest ok- współpraca jest na dobrym poziomie 3.Bezproblemowe podejście do różnych sytuacji prywatnych 4. Pani od dzwonienia- bardzo wyrozumiała i pomocna osoba Na MINUS: 1.Kierownik handlowy to typowy cwaniaczek bez wykształcenia= rodzina szefa (Jedyny i ogromny minus tej firmy, jeżeli firma chce jeszcze coś znaczyć na rynku to najwyższa pora odciąć pępowinę) 2.Handlowcy nie są sobie równi, jednym wolno więcej- drugim mniej. 3.Twoje pomyłki wytykają Wszyscy- a pomyłki biurowe/magazynowe są zamiatane pod dywan 4.Stan walizek- robią co chcą......za sprawą kierownika rolnika

Mirek
@Robert

Twoja pochlebna opinia byłego pracodawcy jest godna pochwały. Odpowiedz proszę jeśli warunki pracy ci odpowiadały dlaczego odszedłeś?. Być może ze względu na bardzo dobre wynagrodzenie ,które otrzymywałeś przez rok twojej pracy wystarcza ci na odpoczynek aż do osiągnięcia wieku emerytalnego,poszedłeś po rozum do głowy i założyłeś własną działalność lub w całej euforii po osiągnięciu nirwany wystąpiłeś do seminarium.Mysle,że jak większość pochlebnych opinii napisałeś ja będąc nadal pracownikiem i lizusem .

@Mirek

Witam Państwa Wszedłem na to forum aby zasięgnąć opinii o firmie do której chciałem złożyć aplikację do pracy.Po tym co tu przeczytałem jestem totalnie zniechęcony . Nie wiem kto pisał te opinie ale wydaję mi się ,że są to ludzie którzy znają firmę od wewnątrz,więc pewnie wierzą co piszą. W większości opinii pojawia się negatywna opinia tego pracodawcy. Nie uczciwy system wynagrodzeń,brak szacunku itd. W większości opinii przewija się postać człowieka jakiegoś kierownika handlowego,proszę mi odpowiedzieć droga Firmo jak możecie pozwolić na tak nie ludzkie zachowanie tego czlowieka?!. Czy ten człowiek z natury jest tak chamski,czy poprostu Firma wymusza w nim takie traktowanie ludzi.W każdym bądź razie ja dziękuję za współpracę z waszą firmą.

@Zainteresowany

Witam, Ja zrezygnowałam ze współpracy z Ta pseudo firmą Jeżeli co 3 miesiace się zmieniają przedstawiciele handlowi to chyba coś o tym świadczy, W przeciągu roku przerobiłam ich trzech. I co trzech się nie sprawdziło,czy mają plany niebotyczne do zrealizowania,praca nie jest łatwa bo widzę Tych Panów z walizkami,jakby na wczasy na miesiąc się wybierali i pokazują jakie produkty ma firma, A o Panu kierowniku to szkoda pisać największa porażka firmy Droga firmo sukcesów nie będzie

klientka

Nie wiem co się dzieje,ale przedstawiciele firmy przestali odbierać telefony, Ktoś coś wie na ten temat, Podkarpacie

@klientka

Dzień dobry. Proszę skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z biurem Firmy.

@Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Nie interesuje mnie biuro firmy, Przyjeżdżał do mnie dedykowany przedstawiciel i z nim chce temat skończyć,w innym, razie podziękuję za współprace jak inni to robią, Nie widzicie że Państwa firma upada wizerunkowo,coraz większe problemy z załatwieniem czego kolwiek, Podkarpacie

@klientka

Szanowna Klientko. W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji konieczne jest podanie nam bardziej szczegółowych informacji dotyczących Pani Firmy. Dlatego też kontakt z biurem byłby w tej sytuacji najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Wszyscy nasi Handlowcy są w trasie i pod telefonem. Pozdrawiamy, Centrum Obrusów

Agata

Niestety nie mogę polecić współpracy z firmą Jedeka. Jeśli nie zmienią podejścia do klientów - klienci zaraz zmienią ich. A konkurencja nie śpi i ma atrakcyjne oferty.

Ala

Współpracuje z Firmą kilka lat,prowadzę Firmę na Podkarpaciu,zainteresowałam się ofertą Firmy poprzez jednego z waszych handlowców, który niestety już u Was nie pracuję .Był to świetny handlowiec elokwentny,doświadczony i bardzo komunikatywny człowiek jeśli dobrze pamiętam o imieniu Mariusz. Potem w kròtkich odstępach czasu przyjeżdżali do mnie różni wasi handlowcy jeśli mam być szczera z którymi bardzo ciężko się współpracowało.Chciała bym Państwu zadać pytanie kiedy wreszcie pojawi się jakaś kompetentna osoba z , którą wreszcie będzie można bez problemów współpracować?. Moja jeszcze mała prośba , przepraszam, że na forum,ale proszę o nie przysyłanie do mnie Pana ,który przedstawia się jako kierownik handlowy,osoba ta jest wyjątkowo nie sympatyczna.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obrusów Artur Danielewicz - Łubniany

• Jak się pracuje w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obrusów Artur Danielewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Centrum Obrusów Artur Danielewicz