HSV-Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o HSV-Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 23:22
Uważasz, że w firmie HSV-Polska Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.
Trybol 2016-02-13 09:39
Firma bardzo kiepsko płaci jak za ta prace która trzeba tam wykonywac, bardzo duzy chałas,wieczny brak pracowników,bałagan organizacyjny,wieczne zganianie winny na pracownika.
luiz 2016-02-19 15:18
kiepskie zarobki jak na fabrykę..w innych płąca wiecej
pytający 2016-07-28 17:00
Witam,

Ile zarabia tam wózkowy? Dostałem propozycje pracy w tej firmie na wózku.Przez agencje oczywiście.
odpowiadający 2016-08-03 00:07
Ciute ponad najniższą krajowa...
Xxx 2017-04-07 19:11
Płacą bardzo kiepsko za prace tam wykonywana ciągle brak ludzi do pracy brygadzisci myślą że są tam bogami szkoda czasu i zdrowia nie polecam
Sxsd 2017-05-26 12:40
Jednym słowem zapierdol. A gościu z agencji jaja sobie robi z umowami.
Xxxxcmar 2017-06-02 18:36
Tragedja może praca by była lepsza jak by zmienili agencję bo ta to tragedia umowy na koniec miesioca nie ma tej stawki która była uzgadniane.
Hałas duży na produkcji.
Mało osób każdy robi za 2 lub 3 osoby.
Masz stalowom kondycję lubisz hałas i się pocic to polecam
rts 2017-06-07 22:23
A to dziwne bo na mojej zmianie są 3-4 osoby z agencji które pracuja już dłuższy czas i nikt na kase nie narzekał ze sie nie zgadza jednego dnia robisz ciężej drugiego masz lżejsza pracę tylko trzeba umieć kombinowac a nie stać na hali jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wolowa
michelin 2017-06-10 19:30
weź się ogól. Tak mówi bo premi nie wyrobi bez naiwnych ludzi
Zostaw swoją opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.