Colliers International Poland Sp. z o.o.

Opinie o Colliers International Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 20:37:46
Podoba się Wam atmosfera w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2015-12-04 08:59:53
Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę. Zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2015-12-04 10:04:24
Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę, zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz
Ano-nim 2016-08-13 23:16:58
Atmosfera niezła, biuro - przyjemne i wygodne. Nie wstyd klienta zaprosic do siedziby. Zarobki - podobno w zaleznosci od działu w którym pracujesz. Ja narzekać nie mogę. Dużo klientów i kilkoro pracownikow anglojęzycznych, wiec trzeba się ogarniać. Takie trochę korpo, ale do molochow na Mordorze na szczęście dużo brakuje. Propracownicze podejście dla kobiet planujących rodzinę!
Zostaw swoją opinię o Colliers International Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o.