Colliers International Poland Sp. z o.o.

Opinie o Colliers International Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 20:37
Podoba się Wam atmosfera w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2015-12-04 08:59
Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę. Zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2015-12-04 10:04
Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę, zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz
Ano-nim 2016-08-13 23:16
Atmosfera niezła, biuro - przyjemne i wygodne. Nie wstyd klienta zaprosic do siedziby. Zarobki - podobno w zaleznosci od działu w którym pracujesz. Ja narzekać nie mogę. Dużo klientów i kilkoro pracownikow anglojęzycznych, wiec trzeba się ogarniać. Takie trochę korpo, ale do molochow na Mordorze na szczęście dużo brakuje. Propracownicze podejście dla kobiet planujących rodzinę!
Adam 2017-05-09 08:18
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o dziale IT i zarobkach w Colliers ?
Agata 2017-08-02 10:52
Czy ktoś pracuje zdalnie?
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2017-08-04 11:22
Dzień dobry :). Mamy możliwość pracy zdalnej, ale w każdym konkretnym przypadku to jak jest ona zorganizowana zależy od działu i specyfiki stanowiska. W chwili obecnej rekrutujemy osoby stricte do pracy zdalnej, zachęcam do zerknięcia na ogłoszenie pod poniższym linkiem lub do kontaktu bezpośrednio ze mną, poniżej podaję adres e-mail.
Link do ogłoszenia:

Pozdrawiam, Agata Błaszkiewicz
agata.blaszkiewicz@colliers.com
A n o n i m 2017-08-09 23:53
Czy mogłaby Pani opisać trochę bardziej szczegółowo jak wygląda praca na stanowisku pracownika baz danych? I czy wymagana jest bardzo dobra znajomość MS Excel czy wystarczą podstawy?
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2017-08-10 11:38
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z osobą prowadzącą tę rekrutację, Panią Katarzyną Turula. Można jej zadać wszelkie pytania odnośnie zakresu obowiązków czy wymagań :). Znajomość Excela wymagana jest na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym.
Nick 2017-08-15 13:54
Czy na stanowisku pracownika do uzupełniania baz danych wymagana jest znajomość programu MS Access?
Agata Błaszkiewicz, Colliers International 2017-08-17 09:03
Na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość MS Access.
Zostaw swoją opinię o Colliers International Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o.