Opinie o Admico Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Admico Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Admico Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admico Sp. z o.o. w Poznań

Sikorskiego Poznań Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam Admico, pracownicy tej firmy z dyrektorem na czele, wykazują się ogromnym brakiem profesjonalizmu, komunikacja pozostawia wiele do życzenia, a w sytuacjach dla nich niewygodnych unikają kontaktu, tygodniami nie odpowiadając na maile i telefony. Zaraz po objęciu administracji kamienicy na Sikorskiego podnieśli opłaty administracyjne (pod pretekstem niezbędnych inwestycji) prawie o połowę, ale dla budynku nie zostało zrobione nic.

Głogowska 80 Nowy wpis

Jako mieszkaniec kamienicy zarządzanej przez ADMICO mogę z całą stanowczością potwierdzić wszystkie negatywne opinie jakie państwo słyszą z innych źródeł. Znikomy kontakt, brak interwencji mieszkańcy zostawieni samym sobie. Awaria drzwi do klatki została zgłoszona ponad rok temu i do teraz czyt 20.11 nic nie zostało z tym zrobione. Brak świateł na klatce o oczywiście brud. Da się to komuś zgłosić ?

klient2 Nowy wpis

Witam, Czy na Garbarach 95 zarządzanych przez Admico coś się zmieniło na lepsze w ostatnim roku? Zastanawiałem się nad zakupem lokalu w tym budynku od dłuższego czasu, ale mam złe wspomnienia z ostatniej wizyty tam.

Grunwald Nowy wpis

Odradzam firmę Admico Doprowadzają budynek do ruiny a później uciekają z dnia na dzień Opinie w Google zostały wyłączone a tam można było poczytać ci to za krętacze

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Admico Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Halina

Administracja budynku ADMICO przy ul. Milczańskiej 3 w Poznaniu notorycznie od 31 grudnia 2021r. czyli od prawie 7 tygodni ignoruje wszelkie zgłoszenia awarii braku sygnału RTV. Awaria powstała w wyniku zalania szybu instalacyjnego w kl. F przy ul. Milczańskiej 3- w zupełnie nowym budynku?! Pomimo wielokrotnych telefonów i maili do Zarządcy budynku sprawa do tej pory nie jest załatwiona, to chyba jakaś kpina !!!! W każdym mailu i rozmowie telefonicznej z Zarządcą ten obiecuje, że konserwator się w najbliższym czasie skontaktuje, a kontaktu z konserwatorem jak nie było tak nie ma. Chyba Zarządzający zapomnieli, że to my mieszkańcy utrzymujemy ze swoich środków ich działalność i że zawsze można zmienić administratora budynku jeśli ten nie potrafi wywiązać się ze swoich obowiązków!

Alicja
@Halina

A powiedz mi jak często się takiego administratora zmienia? Z własnego doświadczenia wiem, że na gadaniu niestety się wśród ludzi kończy...

Brb

Sytuacja na Garbarach 95 jest fatalna a firma zarządzająca Admiko , nie robi z tym nic . W budynku jak i na zewnątrz panuje brud i nieład ,nie wspominać juz o ochronie , której tak naprawdę nigdy nie ma bo przysypia .

Wiktoria
@Brb

Ale piszesz to jako kto? Jako pracownik? Pytam, bo przy takich warunkach to chyba nie można normalnie pracować.

Alicja
@Brb

A dostawali chociaż jakieś takie nachalne zgłoszenia na to czy sami mają się domyśleć, że coś jest nie tak? Jeśli w zarządzie są sami mężczyźni to trzeba powiedzieć wprost, bo inaczej się nie domyślą. ;p

Pijaczki na dziedzińcu

Garbary 95 zarządzane przez Admico Sp. z o.o. z Poznania przestało być miejscem do mieszkania tylko stało się meliną. W weekend o północy nawet sobie towarzystwo usiadło na fontannie na dziedzińcu i tam spożywało alkohol.

Zmiana Admico?

Skoro w budynku przy Garbary 95 jest od dawna kiepsko i pomimo rożnych inicjatyw mieszkańców, nie można sobie poradzić z mieszkaniami na doby może zmienimy firmę administrującą budynkiem? Niedaleko na Kazimierza WIelkego jest Gallileo zarządzane przez http://nwnieruchomosci.pl/ (Nieruchomości Wielkopolski sp. z o.o. sp. k.). Widac, że wszystko ogarnięte, nie ma problemu z głosowaniem nad uchwałami bo jest zrobione logowanie przez strone interntowa dla mieszkańców, wiec wymówki, ze nie ma pieniedzy pewnie są w ten sposob do rozwiązania. Zmieniamy Admico?

Garbary 95

Garbary 95 w Poznaniu to budynek, który ma ponad 10 lat. Są tu mieszkania na wynajem i mieszkania na doby, natomiast połączenie tego wszystkiego powoduje ze nie da sie tu spokojnie mieszkać. Z jednej strony bieda, brak remontów bo nie ma pieniędzy. Z drugiej wynajem mieszkań na doby powoduje, że garbary schodzą na psy bo ludzie przyjeżdzający na jedną noc do Poznania nie dbaja tutaj o nic. Natomiast, niezaleznie od tego jaka jest sytuacja na Garbarach temat Admico powinno jakoś ogarnąc, nakłonic ludzi do głosowania, a nie czekac na niewiadomo co.

Mieszkańcy Garbary 95

W związku z tragiczną sytuacją w budynku Garbary 95 zarządzanym przez Admico (uciążliwi mieszkańcy mieszkań wynajmowanych na doby, nieskuteczna ochrona, degradujący się stan budynku, itd) zapraszamy mieszkańców do dzielenia się w tym miejscu opiniami i sugestiami. Miejmy nadzieje ze publiczna dyskusją, będąca ostatnim objawem desperacji przyczyni się do poprawy sytuacji.

Garbary
@Mieszkańcy Garbary 95

Dramat, dzisiaj sobie pół dnia ktoś nawala muzyką z balkonu. Halo, Admico, może ktoś sie pofatyguje zrobić porządek?

Klient Admico Sp. z o.o.
@Garbary

Słabiutko, dwa dni z rzędu samemu trzeba wzywać policję do ludzi z tego samego mieszkania bo ani Admico ani ochrona nie potrafi skutecznie się tym zając

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie Admico Sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Admico = Beznadzieja
@admin

Admico zupełnie nie ogarnia tego budynku. Dzisiaj znowu patologia na balkonie w mieszkaniu na doby - wyrzucanie niedopałków na dziedziniec, plucie z balkonu, muzyka. A ochrona nic. Wygląda, że nikt się tym nie zajmuje i nie przykłada wagi by coś tutaj się poprawiło.

Zostaw merytoryczną opinię o Admico Sp. z o.o. - Poznań

Admico Sp. z o.o.