Nieruchomości Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Nieruchomości Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 21:59
Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Nieruchomości Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.
Były pracownik 2017-03-14 15:02
Ogólnie nie polecam zatrudniać sie u tego pracodawcy.
Po pierwsze. Właścicielem firmy jest człowiek nie posiadający jakichkolwiek kwalifikacji do kierowania ludźmi. Nie określa swoich oczekiwań a następnie narzeka na pracowników przed klientami. Interesuje się życiem prywatnym wszystkich znajomych. Żałosne podejście.
Po drugie. Nie zarobisz. Pracodawca liczy tylko swoje wydatki i zawsze ma mało. Nawet zarabiając kilkadziesiąt tysięcy na czysto miesięcznie narzeka na brak środków.
Po trzecie. Oczekuje szacunku sam nie dając nic w zamian. Udaje ze chce być fair a za plecami wbija nóż w plecy. Aaa. I on ma zawsze rację jeśli się sprzeciwisz jesteś najgorszym wrogiem.
Po czwarte. Nie lubi ludzi którzy wiedzą więcej niż on.
Po piate. Jest oszustem podatkowym. Umowy podpisuje na najniższa stawkę a w kopercie daje wypłaty jak mu się podoba.
Po szóste. Musi mieć jakiegoś kozła ofiarnego wśród pracowników i pomiatac nim przy każdej okazji.
Proszę uciekać od takich pracodawców.
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Sp. z o.o.