Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Janek

Jeżeli nie postawimy się prezesom to będą nami poniewierali. Musimy domagać się by przywrócić Darka nr 5 bo inaczej każdego z nas może spotkać to samo. Żyjemy w demokracji a nie w totalitaryzmie!!!!

z zewnątrz

Ludzie spadajcie stamtąd bo to nie jest śmieszne nawet co sobie poczytałem, płacz i zgroza. Jak szefostwo może coś takiego tolerować? biznesik na krótkich nóżkach...

Wojtek

Właśnie mnie nie było i jeżdżę dalej.Nikogo nie podburzam tylko piszę prawde!

konkurencja

pozdrowienia dla konkurencji:)

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
kierowca

to już się stało nudne. nikt tego nie czyta

Kierowca

Gdzie byłeś wczoraj Panie Wojtek. I kto tu idiota i kto tu podburza??

Wojtek

I co teraz?

@Wojtek

I (usunięte przez administratora) teraz! Każdy który będzie podburzał innych wyleci na bruk! Ja to popieram! Koledzy doigraliście się. Szefostwo pokazało kto tu rządzi. Ja jeżdżę, biorę doloty i nie marudzę. A innym się wydaje, że są kimś lepszym a tu nieprawda!!! Wszyscy jesteśmy na równo i na tym samym wózku i tak powinno być.

kierowca

a wprowadzenie ubezpieczenia kiedy zaczął jeżdźić 23 nas mieli gdzieś a my musieliśmy się zrzucać gdyby się w.bał

Itd nie zatrzymuje nie oznakowanych aut

kierowca

czy wy wszyscy zgłupieliście!!!! Jesteśmy tu na czarno w firmie nielegalnej i sami zrobicie to, że nam się dobiorą do tyłka!!! Namierzy nas w końcu policja, ITD, urząd skarbowy i wylądujemy wszyscy z wyrokiem i będziemy musieli oddawać zarobione pieniądze i jeszcze będzie kara finansowa. Beknie Konrad bo na niego jest wszystko, bekniemy my kierowcy i dyspozytorki, bo po łączach internetowych namierzą je. Wywinie się tylko Maciej i Bartek którzy są przebiegli i nigdzie nie figurują. Zamknijcie się wreszcie i załatwiajcie sprawy na spotkaniach.

Mega

Koledzy musimy się wszyscy umówić i przyjść na Złotą o jednej konkretnej godzinie!!! Dosyć tego!!! Oni muszą się wytłumaczyć z tego co robią i trzeba podjąć radykalne działania!!!

piotr
@Mega

tak właśnie musimy zrobić!!! konkretna godzina i wszyscy razem. tylko tak możemy wywalczyć to co nam się należy. moja propozycja jest taka jeżeli szefowie chcą zostawić age to my nie płacimy bazy i 520 zł jest taką rekompensatą za krzywdy. jakaś kara musi być. niech wybierają kto jest dla nich ważniejszy!!!

kierowca

Matko, powinni w mega otworzyć zakład psychiatryczny:)

łysy

ja tam do nikogo nic nie mam. Po prostu jestem ciekaw czy faktycznie Konrad tak opowiada o swoim wspólniku??

@łysy

spytaj chłopaków a każdy ci powie, bo ja sam dzwoniłem do niego i on mi tak powiedział. Spytaj Konrada a potwierdzi ci to.

Łysy
@łysy

Konrad się boi kierowców?:)

kitol

On mówi Ci takie rzeczy?? To pewnie też od Ciebie jest ta informacja co mówia chłopaki ,że Konrad pojechał na imprezę i zamiast pomagać odbierać telefony pił wódkę?

@kitol

kitol jaki masz cel by oczerniać Konrada. Za dobry jest i dlatego.

kitol

TO Konrad decyduje ile na reklamę idzie, wiem bo mi dziewczyny powiedziały..

@kitol

a ja wiem od Konrada, ze MACIEJ zawalił w piątek z reklamą i nie zapłacił, a nie ma wiarygodniejszego źródła niż prezes!!!!

kierowca1

Kto na bazie?!

kierowca2
@kierowca1

Zadzwoń i sprawdź

cierp

Proponuje jeszcze ze 2 wpisy na pewno pomoże.

Wypadam dla mnie jesteście smutni nie odezwę się wiecej na forum bo szkoda mojego czasu (aa mam go dużo niestety)ale obrażanie kogos w necie to zadna sztuka z roznymi ludźmi pracowalem ale takiego szamba nie spotkałem

k
@205

Brawo. Wkoncu. Jeden podpisany i szczery!!!!!!!!!

seven

a chcesz spaść z deszczu pod rynnę?

seven

co za bzdury piszesz!!! chcesz odsunąć niewygodny temat. Modlin nie jest najważniejszy, bo moi koledzy w sevenie jeżdżą do Krakowa

@seven

to można do was przyjść czy nie? u nas tez są tacy dziwni ludzie wiec wiem zo większość obelg to są oszustwa starych kierowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi