Zoo Natura

Katowice

Opinie o Zoo Natura

anonim 2011-08-25 14:40:49
Praca w Zoo Natura w Katowicach mogła by być naprawde super jak by nie beznadziejna kierowniczka(usunięte przez administratora)która zwalnia ludzi i nie przedłuża umów za byle preteks,Jest nie sympatyczna i (usunięte przez administratora).Wielka niby kierowniczka a zwierzeta- gryzonie i ptaki traktuje jak przedmioty-szkoda gadac jaka jest prymitywna i beznadziejna.Patrzy tylko żeby jej było dobrze-nie dba o pracowników-cały dzień siedzi(usunięte przez administratora) Załoga w sklepie bardzo fajna,ale zapieprz za marne grosze-żenada. Zaplecze jest fatalne.Ogólnie nie polecam pracy w tym sklepie.
julka 2011-10-11 12:31:50
A ile zarabia kierownik sklepu??? Dziękuje za odpowiedź.
A.O. 2012-02-16 14:18:12
Sklep Zoonatura w Katowicach w skrócie: (usunięte przez administratora)kierowniczka, praca za najniższą stawkę krajową w 12h trybie, przeterminowane produkty, beznadziejny wybór, wieczne braki towaru (to żenujące że w sklepie brakuje od 3tygodni karmy dla kotów) i te wszystkie wymęczone zwierzaki - dobrze że jest zakaz sprzedaży psów i kotów bo to co się tam działo to była jakas tragedia.
była pracownica 2012-02-17 13:37:07
Też tam pracowałam(usunięte przez administratora)Cieszę się ze sie zwolniłam. Pracuję u konkurencji, lepiej zarabiam i kierownictwo dużo fajniejsze. Teraz tam jest pustka, brak towarów, sklep zle prowadzony. Chyba upadają na dno. Nasza sieć ich wybiła hehe
A.O. 2012-02-21 23:07:11
nie da sie tam długo wytrzymać. To byla moja pierwsza praca po przeprowadzce do Katowic i juz wtedy pracownicy mowili mi ze nie da sie tu wytrzymac dluzej niz 3miesiace. Faktycznie w ciagu 3miesiecy odchodzi juz 9osoba i ciagle poszukiwane sa nowe ale nikt nie chce tam na dluzej zostac. Jeden z pracownikow byl w kakadu na rozmowie i naprawde powiedzial ze to inny swiat. Zycze mu serdecznie zeby dostal prace w kakadu bo naprawde jesli chodzi o warunki pracy nie ma porownania.. z reszta co tu mowic, ja tez zakonczylam predko przygode z praca w tym tragicznym miejscu z (usunięte przez administratora) kierowniczka tak wiec z calego serca odradzam :)
Meksiko 2016-04-21 16:00:46
Wiesz co, nie do końca wiem o co Ci może chodzić koleżanko, mam wrażenie, że trochę cię ponosi, owszem jest ciężko, ale dużo czynników wynagradza trudy, mam wrażenie, że praca tutaj to wyzwanie, ale przyjemne
Zostaw swoją opinię o Zoo Natura - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoo Natura