ZAP Sznajder Batterien S.A.

Piastów

Opinie o ZAP Sznajder Batterien S.A.

anonim 2011-02-08 02:50
Zgadzam się w 100%. Chętnie dopracuję tu emerytury.
ziutek 2012-03-19 16:30
Zgadzasz się z kimś, kto tam nigdy nie pracował? Tej treści posty znajdziesz w wielu opiniach. Nabijane, żeby pokazać ruch na portalu.
medek 2016-04-19 09:25
pewnie taka możliwosc jest, ale druga kwestia, czy zatrudnia wszsytkich ktorym skonczy sie zlecenie to tez jest ważne, bo po 3 miesiacach moze okazać sie ze sotaniesz bezrobotnym, wiec uważam ,że warto się wykazać.
1111111 2017-02-22 13:43
A PRACOWNICY Z CHODZIEŻY JAK ZOSTALI WYRÓŻNIENI WCALE!!! , ALE ,PREZESI; TAK ,PRACOWNICY MIELI MIEĆ PODWYŻKI 2 LATA TEMU I DUPA ,FIRMA JEST BARDZO RĘTOWNA,JESZCZE NIE NAPISZE ZAROBKÓW FIRMY PRZEZ CAŁY ROK ,ALE DUŻO LEPSZA JAK W PIASTOWIE
zawiedziony kontrahent 2017-05-23 10:07
Pania w sekretariacie zwolniła bym dyscyplinarnie za chamskie i mało profesjonalne podejście do klienta. Con to ma znaczyc ze nie odpowiada się na pytanie tylko rzuca słuchawka a potem nie odb. telefonu. Brak profesjonalizmu... Ja jako klient na pewno nie zaufam już tej firmie skoro pierwszy kontakt z klientem jest tak kiepski!!!!
anty 2017-07-26 05:20
Rentowna nie rętowna panie z Chodzieży. Zyski Zap Sznajder Piastów to w zależności od roku 20-25 mln zl. Gdyby Chodzież byla bardziej rentowna to wy wykupilibyscie firmę w Piastowie a jest na odwrót :D
Zostaw swoją opinię o ZAP Sznajder Batterien S.A. - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Sznajder Batterien S.A.