Arka Artur Solski

Tylko strasznie ociąga się w kwestiach finansowych
albert 2011-06-21 08:14:48
:) - 2011-05-11 10:39:04

Tylko strasznie ociąga się w kwestiach finansowych

Witam,a ja mam kłopoty z tą firmą,mega kaskę mi wiszą, i juz wpisałem ich do krd,właściciel to niepoważny facet,kilkanaści numerów telefonów posiada i lipa, jak ktoś ma jakieś namiery to prośba o prześłanie albo info dzie można go dopaść,dzięki
Artur solski 2012-10-21 12:13:08
Witam po pierwsze nikomu nie jestem winny pieniędzy nikt nie wpisał mnie do żadnego rejestru jeżeli tak jest to proszę zgłosić to do pip ze nie wplacilem pensji ale to poprostu głupoty i kłamstwa a teraz jeszcze jedno po przyłapniu pracownikow na oszustwach w piekarach na sklepie zwolnilem ich, przyczyna , robili zakupy dla siebie i znajomych poza moimi plecami lub towar wpisany ze zła marzą. Miałem straty ma sprzedaży sprzedaż poniżej marzy więc na tej podatawie potracilem tylko to co byłem straty to są kwoty rzędu 100-200zl za ostatni tydzień pracy bo zawsze płacilem tygodnoiwki mam na to dowody w zeszycie który był w sklepie widnieje wpis cytuje zamów dla mnie towar i jak coś pieniądze zabierz z kasy !!!!!!!! Szok
Teraz odnośnie pracownikow w firmie bo nie wiem kto tu pisze takie głupoty ja mam odwagę sie podpisać z imienia i nazwiska bo nie pozwolę żeby złodzieje którzy wynoszą towar z produkcji lub w ciagu 8 h pracy wyprodukowali towaru który są wstanie zrobić 2h pisali ze im nie wyplacilem bo ja tylko w ciag miesiaca miałem strat na produkcji 3tys j wiec to darmozjady i złodzieje do tego oszuscir dlatego was zwolniem i powiem jeszcze raz nikomu nie jestem winny pieniędzy
Jeżeli jest inaczej proszę sie podpisać z imienia i nazwiska tak jak ja to robię złodzieje i oszuści kretacze pozdrowienia dla pani z piekar oszustka jakich mało i pani z Mysłowic kolejny oszust patologia jeżeli jest ktoś odważny proszę sie podpisać oczywiście chce dodać ze w firmie pracowało i nadal pracuje osoby które wiele wniosły swoją praco w sukces firmy kontakt do mnie arka@onet.eu
Solski 2013-03-05 01:15:29
Wszytkie płatności z tytułu umowy o pracuje moja firma ma i zawsze miała uregulowane pozdrawiam Solski
poszkodowany 2014-06-03 12:48:44
Niestety współpraca z firma ARKA nie należy do najlepszych. (usunięte przez administratora) LUDZIE STROŃCIE OD TAKICH LUDZI JAK ON!!!!!!!!!
ykaop 2016-04-22 23:14:34
sporo jest informacji w sieci o tej firmie, ale zastnawiam się jeszcze jak to wygląda naparwde z rekrutacją u nich, bo nie widziałem obecnych ofert pracy no i troche mnie to martwi jednak, nie powiem, ze nie.
Zostaw swoją opinię o Arka Artur Solski - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arka Artur Solski