JANTEX

Środa Wielkopolska

Opinie o JANTEX

tygrys8 2009-10-28 12:43:21
Fajni ludzie w Firmie choc szef- młody bez wiedzy gościu,szarogęsi się wszędzie i zachowuje jakby rozumy zjadł wszystkie a o swoim zapomniał.Nie przemyślane decyzje, sprawia wrażenie , że na firmie mu nie zależy ale za to płacą regularnie
Warszawa 2009-11-14 13:03:14
Tygrysie, nie wiesz co mówisz, szef jan-tex jest wyrozumiały, i w każdej sytuacji ci pomoże, jak go nie znasz to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie udziejasz?!
Najpierw walni sie 2 razy w łep a potem coś napisz.
Ta firma nie jeden raz Ci pewnie uratowała [usunięte przez moderatora] a ty se jaja robisz.!!
Alfred 2015-04-14 22:50:11
Kierownictwo słyszałem że do bani w tej firmie? Ponoć jest taki facet co strasznie liże tylek szefowi, a z kolei drugi to ojciec szefa. Co o nich myślicie?
lari 2016-04-22 20:03:47
wiarygodność zbudowali sobie latami działalności @lis, dlatego ja bez wahania wysyłam do nich teraz cv na spedytora międzynarodowego krajowego, mam nadzieję że się dostanę, bo znajomość zagadnień z zakresu TSL perfekcyjniew wymagana
Zostaw swoją opinię o JANTEX - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANTEX