Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Zgadnij kto ...

Trudne miejsce dla leni, złodziei, bajkopisarzy i obiboków. Nie polecam łazikom, wszelkiej maści leserom czy wałkarzom. Jak ktoś chce pracować, jest uczciwy, potrafi się zaangażować, może legalnie zarobić porządne pieniądze, znacznie powyżej średniej dla tej branży. Tak jest w całym Inter Auto. Ludzie, którzy teraz pracują w Salonie Fiata to fajny składający się z wartościowych pracowników i osobowości zespół. I niech tak pozostanie. [dyr]

Gfr
@Zgadnij kto ...

Pan Dyrektor? Czy dalej Pan tak uważa? To dlaczego Pana zwolniono??

Gfr

Stanowczo i zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Kilka lat tam pracowałem ale nie wyszło mi to na dobre. Traktowanie ludzi przez prezesa nie znajdyje nawet określenia w moim słowniku wulgaryzmów. Kierownictwo zastraszone za plecami prezesa psioczy na niego ile się da, ale jak tylko się pojawi ów jegomość zwala wszystko na zwykłych pracowników, którzy robią co mogą, bo mają rodziny, kredyty itp. Tak to wygląda. Atmosfera zależy od marki. W peugeot nieudolny kierownik serwisu i pseudo dyrektor kreują wyscig szczurów, atmosfera wiadomo, kiepska. Reszta marek działa podobnie.. niestety autorytarny system, który panuje w tym kołchozie daje się we znaki wszystkim. A jak wiadomo, ryba psuje się od głowy. Radzę omijać szerokim łukiem, lub zdobyć doświadczenie i przejść do innej firmy, bo są i takie, które chętnie przyjmują byłych pracowników IA.

Byly

Najciekawsza w tej firmie jest polityka nie placenia w terminie za czesci kupowane od innych firm ! Polityka ta doprowadza do blokady zakupow ! Wiec wszyscy siedza i nic nie robia , czekaja po 30 dni az odblokuje sie mozliwosc zakupow ! Prezes tak zarzadza , jest chory jak ma cos zaplacic w terminie , a nie widzi ile przez to traci ?!

Motyl

Pracowałem w Opel Inter Auto Serwis przez kilka miesięcy. W tym okresie zdążyłem się zorientować w układach tam panujących. Właściciel traktuje każdego nowego i chyba nie tylko nowego pracownika jak potencjalnego złodzieja. Kierownika serwisu Opel Inter Auto najbardziej jest zainteresowany budową swojego domu oraz żeby nikt nie zawracał mu głowy w ciągu dnia pracy. Ma totalnie w 4 literach wyniki serwisu. Pracownicy biura serwisu bardzo zaangażowani jak na te warunki gdzie polityka właściciela sprawia że serwis ma baaardzo ograniczony dostęp do tak oczywistych kwestii jak części zamienne. Sic. Ogólnie rzecz ujmując można się zaczepić na góra rok ale przyszłości nie ma tam żadnej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
heniek

@Doradca to nie ma ogrzewania nawet?

@heniek

Ogrzewanie jest ale chyba nie było nigdy włączone.

Doradca

Pracowałem tam kilka miesięcy i odradzam wszystkim pracę w tym serwisie . Firma nie jest w stanie zapewnić pracownikom nawet miejsc parkingowych. Trzeba zostawiać samochód gdzieś w pobliskich krzakach. Obcinanie premii pracownikom według widzi mi się prezesa. Notoryczne cięcie kosztów . Warunki panujące na serwisie wołają o pomstę do nieba . U wielu garażowych mechaników jest lepiej , a to podobno Autoryzowany Serwis. W zimie podobno personel musi siedzieć w czapce , na całe szczęście nie będzie mi dane przebywanie tam o tej porze roku . Szef czy tam prezes zakleił taśma panel sterowania ogrzewaniem dostępnym na salonie . W lecie sytuacja wygląda analogicznie do tej z zimy . Klimatyzacja też generuje koszty. Po moim odejściu musiałem się upominać o wypłatę ekwiwalentu urlopowego dostałem go dopiero 2 tygodnie po zakończeniu pracy w tym pseudo serwisie . Należnej mi premii za ostatni miesiąc nie dostałem w ogóle . Dlaczego ? Bo nie.

@Doradca

Najgorsze miejsce pracy w Krakowie !

Abc
@Doradca

Każdy kto złoży wypowiedzenie w tej firmie może już zapomnieć o premii która wiadomo jak wygląda - w umowie najniższa krajowa a reszta premia. Prezes oczekuje że jak ktoś się zwolni ma pracować za najniższą krajową i nie ważne czy ma kredyt, dzieci itp.

Czy INTER-AUTO KRAKÓW zapewnia kartę multisportu?

Gml

Żartujesz ?!?! Żadnych dodatków nie ma

Były pradownik

Nie

covid 2020

tak jest karta sportowa, dodatki do zajeć poza pracą. To zakład tylko dla ambitnych, którzy chcą mieć w życiu jakieś osiągnięcia. Nieudacznicy i lenie oraz ci którzy próbują oszwabić właściciela szybko się żegnają z taką elitarną pracą !!!

ExIA
@covid 2020

Wolne żarty !!! To zakład który powinien szukać (usunięte przez administratora) w Afryce za to co proponują

@covid 2020

hahaha, świetny sarkazm :) w tej firmie nigdy nie było (i raczej prędko nie będzie) żadnych dodatkowych benefitów, typu multisport czy pakiet medyczny... Mamy XXI wiek, a firma, która zatrudnia kilkuset pracowników uważa, że wynagrodzenie płatne w terminie oraz premia uznaniowa jest spełnieniem "marzeń" każdego pracownika.

Minęło już 5 lat odkąd nie pracuję już w tej pseudo firmie i jak czytam komentarze to widzę , że nic się nie zmieniło. Podobno jest lepiej po odejściu psychicznego (usunięte przez administratora) ale chyba niewiele. Ale nie o opinie nt byłych pracowników mi chodzi a o tą kartę multisportu , kiedyś była taka sytuacja że pewien serwisant wpadł na pomysł zebrania chętnych do karty, zebrał coś koło 70-80 osób ze wszystkich salonów i poszedł z tą listą do Wiesia i przedstawił o co chodzi , ku zaskoczeniu wszystkich PAN PREZES powiedział że musi to zobaczyć , zobaczył , przemyślał i wszem ogłosił że karta może wejść jako benefit w firmie Inter Auto. Chłopak w szoku, sekretarka w szoku więc serwisant powiedział , że super , ale jakie dofinansowanie do karty PAN PREZES założył , 50 ,60 a może 90% to (usunięte przez administratora)zrobił oczy jak Wilk w znajomej bajce i powiedział: no jak to 100% płatne przez pracownika.... hahaha i to jest pełny obraz PANA PREZESA , myślał że jak już się łaskawie zgodzi na wzięcie udziału w multisporcie przez firmę to będzie mega(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich pracowników tej firmy bo to jedyny pozytywny aspekt pracy kilku lat w tym (usunięte przez administratora)!

Witek

Tak są bony na święta do intersportu

@Witek

Na 50 zł??

Klient

Narzekacie narzekacie a ja Wam auto do naprawy dałem i trzeba było wrócić do poprawki lakierniczej. . To wygląda na to że tacy fachowcy jaka płaca i zamiast mocni w fachu to na internecie mocarze.

Anonymous

Cześć. Jaka podstawa w tym momencie jest w IA Jasnogórska Opel? Ktoś wie? I jak tam się pracuje?

@Anonymous

Minimum krajowe i łaska prezesa ze daje Ci prace

Anonymous
@Babuka

Pracowałeś tam?

TRUE
@Anonymous

1900 netto PODSTAWA 200 zł za sprzedaż sztuki i być może premia uznaniowa ok 600zł BIG COMPANY!!!!!!!!!!!! Nie ma chętnych

JamCiOnLubOna

Szczerze to dziwie się ludzią którzy chcą pracować u tego człowieka. Pracowałam/em w tej firmie i żałuje rozstania ze współpracownikami bo są naprawdę bardzo przyjaznymi ludźmi, natomiast pan Siwek (ciężko używać mi zwrotu pan) daje wiele do życzenia - brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika zwykły cham i prostak.(usunięte przez administratora)mówię to śmiało ponieważ nie mało mi pieniędzy nie wypłacił a jeden z ostatnich jego wybryków mówi sam za siebie - na świecie pandemia a ten człowiek otrzymał od rządu tarcze, pracowników zmusił do zwolnienia „na mocy porozumienia stron”a nowym AUDI Q8 jeździ.

Jakiś
@JamCiOnLubOna

Wiesiek jesteś tu? Wzywają Cię do tablicy. A może jakiś jego wysłannik? A może Sid coś opowie jaki to Wiesiek jest wspaniały?! Ludzie - naprawdę omijajcie te miejsca i przestańcie robić na tego pana. On was naprawdę nigdy nie będzie szanował.

Kate

Ej powiedzcie czy jest sens oddawać auto do naprawy po stłuczce? Bo jak szefostwo oszczędza na wszystkim to i jakość pewnie też cierpi...

Niestety firma (usunięte przez administratora) tylko patrzą jak wydoić pracownika z kasy, na jedno się umawiają, drugie płacą premiami która nigdy się nie zgadza z uzgodnioną kasą z szefostwem. Dobrze, że ja tutaj krótko pracowałem, to dużo nie straciłem. Na każdym kroku kręcą, nawet z urlopem a jak odchodzisz, to modlisz się aby Ci coś wypłacili. Nie ma żadnych dodatków socjalnych, nie dajcie sobie wmówić, aż dziw, że ta firma nie jest zamknięta w czasie koronavirusa. Pracownicy nie przygotowani, płyn do dezynfekcji rąk jeden na cały oddział. Pracownicy siedzą jeden na drugim, nie wspomnę o klientach. Co drugi klient wychodzi niezadowolony, klimy nie można włączyć, bo za dużo prądu zżera, ogrzewania zimą nie można włączyć, bo albo nie działa albo dyrektor skręca i jest zimno. To samo ze światłem ale to ma plusy dla nich, bo klient nie widzi porysowanego auta przy odbiorze :)

MM
@Gość

Nie dowierzam. Serio jeszcze tak shitowe firmy istnieją?

Herbi1303

Witam, poszukuje ludzi, którzy zakupili samochód w Inter Auto i mają z nim problemy tzn. sprzedano mu auto uszkodzone bez jego wiedzy, może ktoś z były pracowników mógłby pomóc w tej sprawie?

Aleks
@Herbi1303

Chcial pan,pani pracowac w firmie FIAT czy w INTERAUTO?

Mareku
@Herbi1303

Witam oto kontakt 798913472

Co wchodzi w socjal INTER-AUTO KRAKÓW?

Bebeto

Najniższa krajowa, a jak się nie podoba to biała kartka i do widzenia bo ma Twoje miejsce jest 10 kolejnych specjalistów

KN

Brak szacunku do ludzi, człowiek siedzi czeka długi czas bez odzewu, bez informacji, mimo iż przychodzi się na umówiona godzinę.. Słysząc tylko gadanie przez telefon że "siedzi i czeka"

InterAuto Zakopianka

Ludzie są świetni, (usunięte przez administratora)Nie zależy mu na zgranym zespole, tylko ciągle nowe osoby do uczenia, które po miesiącu, dwóch rezygnują. Brakuje osoby zarządzającej, która zna odpowiedź na zadane pytanie. (usunięte przez administratora). To wstyd,żeby salon autoryzowany był w taki sposób prowadzony. Zero organizacji . Wieczne oszczędności na tym, co nie trzeba. Na Ludziach, dzięki którym ma to co ma. Może kiedyś pan prezes się obudzi, byleby nie za późno. . .

@InterAuto Zakopianka

Tam się nic nie znieni. Pracownicy tam to zło konieczne bo przynoszą koszty w formie wypłat

Mario

Kierownik Przemyslaw sie wydaje na kawal (usunięte przez administratora) Proponuje najnizsza krajowa + premie w kopercie bez opodatkowania. Umowa na zlecenie, po 3 miesaicach o prace a dopiero po 3 latach na stale, smiech. Za 2500 robic w tym zawodzie i dodatkowo 2 soboty w miesiacu? haha lepiej juz isc do jakies biedronki, przynajmniej wiecej sie zarobi i social jest lepszy, w sumie tutaj go brak.

Paula

Dlaczego jest tam taka częsta rotacja pracowników w dziale księgowym?

@Paula

Bo nie szanuje się pracowników, już tam zatrudnionych :) Nie każdy wytrzymuje presje, często ciężką atmosferę... lub ktoś po prostu ma już "dosyć"... :)

Rychu

Witam chcialbym sie dowiedziec na temat blacharni jaka placa atmosfera. Czy warto pracowac w IA na blacharni Dwie zmiany troche dziena technologia pracy ale niech im bedzie

Grubba
@Rychu

Podbijamy pytanie o blacharnie

Scala

Narzekacie i narzekacie jak dzieci a klient ma take marudzenie w nosie bo ważne jest żeby było tanio i przede wszystkim porządnie.

pikachu
@Scala

Ale to nie jest portal dla klientów , tylko dla potencjalnych pracowników. Niech wiedzą jak tam jest.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków