Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Pan H

Pan H zaraz położy kolejny salon?

kok
@Pan H

Położy, położy. To co on mówi, a to co robi- to są dwie sprawy. Nosi wilk razy kilka, poniosą i wilka... tylko spokojnie.

moo
@kok

jaka firma taki dyrektor

Pan H
@kok

I jak? Bo chodzą różne słuchy?

szokinietylko

Podejście firmy do pracownika jest zastraszające. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do człowieka. Nic co jest obiecane nie jest dotrzymane, Ciągłe proszenie się o wszystko a wymagań niezmierna ilość. Ciągłe umowy zlecenia . Atmosfera między pracownikami to jedyny plus w tej firmie.

Nawet jeżeli nie macie żadnych innych perspektyw to broń boże nie Wiązać się z tą firmą. Niesłowni, nie szanujący ludzi (usunięte przez administratora) Prezes to wsiur jakiego w życiu nie spotkałem, powinni już dawno być zamknięci przez PIP!!!

Gdybym tam nie pracował, to gdyby ktoś nakręcił film o panu prezesie, a ja bym go zobaczył, to bym powiedział, że ten film jest przerysowany, bo nie ma takich ludzi... a jednak ktoś taki jest...buraczany mafioso.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
XXX

Nie polecam nic co jest związane z firmą Inter auto w Krakowie. Do momentu kupna auta było wszytsko ok, 3 miesiące po zakupie brak kontaktu ze strony pracowników, Pan kierownik nie odbiera telefonów ode mnie, maile również są wysyłane zbędnie ponieważ brak odpowiedzi a wszytsko przez to że ktoś zapomniał rozliczyć zaliczki w zawrotnej wysokości 1 tysiąca złotych i czekam na zwrot tej zaliczki od ponad 2 miesięcy., Osoba która się zajmowała moja sprawa przywaliła focha i nie odbiera telefonów pełen profesjonalizm. Żenada i wstyd !!!

xxy
@XXX

Jaka to marka i który salon?

Xxy
@XXX

O co gdbys tam poprostu pojechał?

Jaro
@XXX

Chłopie nam uszkodzili katalizator za 14 tys złoty w nowym aucie i wypieki (usunięte przez administratora) sprawa ląduje w sądzie

Malgorzata

Bardzo dziekuje panom z serwisu Fiata przy Andersa w Krakowie za pomoc przy zamówieniu i wymianie korka do paliwa. Dziękuję za życzliwość i kompetencje w załatwieniu prozaicznej ale ważnej sprawy. Bardzo polecam i ogromnie dziękuję.

Pracowałem tam i totalnie nie polecam , nie dość że są niesłowni to żadne przywileje mi nie przysługiwały a inna osoba juz dostawala pracujac na tym samym stanowisku . Jezeli chodzi o płace to byla rozmowa o innej kwocie a przy wypłacie dostalem najniższą krajową , także z takim poszanowaniem pracownika to lepiej bylo sie zwolnic. Nie polecam

Iza
@Tomek

Powiedziałeś, że na rozmowie w Inter-Auto proponowano Ci inną stawkę od tej, którą otrzymałeś. No ale chyba podpisując umowę wiedziałeś, jakie zarobki będziesz miał. Jak to w końcu było?

Kicia.
@Iza

Zaczyna cię to powoli niepokić ?? Od kilku lat ludzie narzekają tu na złe warunki pracy , niska płace , brak poszanowania pracownika i zapewne inne problemy o których boją się pisać, a ty piszesz że zaczyna cię to powoli niepokoić ?? Ładne żarty.

Taki tam

A jak tam p. kierownik zabrał się w końcu do jakiejś pracy czy dalej ścierania że coć robi poza budową domu.

klient

salon Skody przy Kocmyrzowskiej - zdecydowanie odradzam! Obsługa fatalna, niekompetentna, nie biorą odpowiedzialności za swoje błędy. Nie kupujcie tam samochodu, stracicie niepotrzebnie nerwy.

Bulka

Interauto. Miejsce do którego nie chce wracać się myślami a jednak wciąż tam się zmierza. Jak do Mordoru. Moja opinia o Interauto jest jak Rafaello, wyraża więcej niż tysiąc słów, szkoda, że w większości negatywnych. Ciężko napisać wszystko co się myśli o tej firmie. Jestem byłym pracownikiem i większego (usunięte przez administratora) nigdzie indziej nie widziałem. Zero szkoleń. Jak masz coś zrobić to idziesz i robisz ale sam dowiadujesz się jak, po zjebkach, odkręcaniu. Nikt niczego nie uczy , wszystkiego masz się domyślić. Ludzie. Ja miałem w miarę szczęście i trafiłem na dość młody zespół, tzw towarzyszy niedoli. Z wielu sytuacji absurdalnych względem pracownika śmialiśmy sie i jakoś to było. Mimo to, mam wrażenie że wszędzie w firmie panuje narzekactwo, wyklinanie zarządu i (usunięte przez administratora). Jak idzie się gdziekolwiek poza drzwi swojego biura to ma się wrażenie bycia obcym i pogardzanym. Ludzie tutaj odbijają sobie swoje słabe warunki życiowe kosztem twoim i twojego zdrowia psychicznego. Wszedzir jakieś ponure gęby, wsiury kanalie. Praktycznie zbędne jest proszenie o jakąkolwiek pomoc kogoś z innego działu z ktorym nie zachlalo się mordy po fajrancie. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa, zamglony przez widmo cienia prezesa który stoi nad plecami. Czas pracy to z reguły 8 h i nierzadko mordercze weekendy które uwaga...nie są płatne ! Tak miałem przynajmniej ja, i nierzadko zdarzało mi się pracować tam powyżej 12 h w niedzielę ! Pomimo że niektórzy z działu mi wybranemu sa sympatyczni to leniwi. Próżno szukać pomocy w krytycznych warunkach. A skoro już o krytycznych warunkach mowa... Absurd goni absurd. Oprócz braku przeszkolenia, brak sprzętu i warunków do pracy. Oczywiście, przed klientem na zadane pytania dlaczego jest jak jest świece oczami ja, nie weźmie słuchawki ani prezes ani jego cudowny dzieciak ... Oszustwa w umowach, kłamstwa na każdym kroku, i co najgorsze powolne przywykanie do myślenia że to jest normalne ... Kilka razy się złapałem na twoim myśleniu. Absurdalna liczba rzeczy które od podstaw powinny jako tako funkcjonować ale nie funkcjonują. Brak pracowników do pomocy, a więc niezgodności w kontraktach podpisanych przez klienta skutkuje wylaniem się potoku obelg na moją twarz bez cienia szans na obronę. Krótko mówiąc to nawet nie praca dla chorych psychicznie, oni by tego raczej nie udźwignęli Totalny brak zainteresowania ze strony zarządu jak dany segment firmy pracuje, czego mu trzeba, oczywiście skutek już opisałem ( świecenie oczami przed klientem ) Ludzie którzy tu przychodzili na umowę próbna lub dzień próbny uciekali w podskokach widząc (usunięte przez administratora) jaki się odwala na ich oczach, i bardzo dobrze robili. Wyzysk na pracowniku również na każdym kroku. A tu przyjdź do pracy za (usunięte przez administratora) a tu zrob to i tamto, co nie leży w twoich obowiązkach, a tu odejmiemy z koperty ( zwalowanej, nie wyliczonej w pit ) bo taki jest kaprys prezesa. Zarządzający tym pierdolnikiem jeździ Q7 kupiona za kasę z zapomogi covidowej, uprzednio (usunięte przez administratora)przez rok wypłaty każdemu i wywalając kilka świeżych osób... Nie stać go na podstawowych kilka narzędzi do pracy chociaż trzepie grube miliony na wałkach... Nie ważny jest też wysiłek włożony w to wszystko, każdy który włożył troche dobrej karty z nadzieją na zauważenie tego przez kogoś został opluty prosto z gardła w twarz , i później albo się zwalniał lub jego zwalniali... Dużo by jeszcze pisać ale może na razie to tyle... Z plusów to przelew w miarę na czas :) i to chyba tyle bo koperty już różny czas dostawy oraz różna kwota ... Absolutnie nie pchalbym się tutaj za marne 3 k i odcisk czasem większy czasem mniejszy na psychice... Oczywiście obiecuja dużo rzeczy ale nie pamiętam czy cokolwiek z obietnic zrealizowali Mówię to z dość długiego doswiadczenia.

Rudus

A jak tam pracowałem i powiem tak góra to traktuje ludzi źle ale reszta spoko.. Na szczęście góra zadko się miesza i zadko ja widać dlatego dobrze się tam pracowało. Pozdrawiam ekipę IA

Słownik ortograficzy
@Rudus

Zapraszam z powrotem do podstawówki.

Klient

Czytam czytam i nie wierzę... To gdzie można Skodę naprawić w Krakowie żeby było porządnie zdobione ???

Czy ktoś wie co panem B. z używek ? Chyba najdłużej pracował ...i ktoś go rozkminil...

Jaki dress code obowiązuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Babuka

Dres w zupełności wystarczy do poziomu tego zakładu

Lojalny Pracownik

Od czego by tu zacząć.. Neyrotyczny kierownyk serwisu Fiat, (który notabene koniecznie powinien zmienić lekarza), na wstępie przekonuje umową o pracę i fajnymi zarobkami. Na miejscu oczywiście okazała się jedynie minimalna podstawa umowy zlecenia i premia jako wyrównanie do ustalonej telefonicznie kwoty w formie koperty - zależna wyłącznie od humoru Dyrka i Prezia. Umowy o pracę jak widać dostają kawosze podróżujące do kuchni i z powrotem 10 razy w ciągu zmiany. Kierownyk poniżając od początku współpracy przy kolegach i traktując jak jakieś g***o do wyżywania się za swoje prywatne problemy przez kolejne miesiące, nawet nie zauważył pod swoim nosem, że źle przygotował pracownika do pracy na danym stanowisku, a sam projekt posiadał masę błędów logicznych. Nagle Kierownyk doznał objawienia - oznajmił, iż albo zarobimy grube pieniążki na premie pracowników które kierownyk stracił z powodów powyższych, albo Szanowny Dyrek go Wy... Wystosunkuje. Mając na uwadze całokształt wybrałem rychłe odstosunkowanie się od IA zamiast ratować kierownykowi stołek. Wiecie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Już następnego dnia pół firmy huczało o tym, że to podobno mnie zwolniono, a było totalnie na odwrót :D. No i koniecznie nie mogę zapomnieć o płęcie - nie da się kupić atmosfery ani szacunku do drugiego człowieka :-).

xyz
@Lojalny Pracownik

Klasyka, każdy kto (usunięte przez administratora) dokumentami jest "zwalniany".

@xyz

Firma interauto to (usunięte przez administratora)i z sami konfidentami O wypłatę trzeba się prosić a jak już dostaniesz to nie cała Mistrzowie hali jak tez dyrektor prezes zastraszają pracowników i groza im pozwami Samochody które powinny być nowe są rozbite i naprawione a klient myśli ze kupuje nowe auto to nie uszkodzone Na pracownikach jest prowadzony mobbing Nie polecam pracy jak tez zakupu samochodu

xyz

Praca w Oplu IA to TRAGEDIA. Ogrzewanie ktore zapewnia całe 12 stopni na hali, brak niezbędnych narzędzi do pracy, kadra kierownicza ma wszystko w nosie na czele z prezesem. Co miesiąc ta sama sytuacja- proszenie sie o wlasne pieniadze. Na szczescie juz tam nie pracuje. Nie polecam.

kandydat
@xyz

Naprawdę w tej firmie jest tak tragicznie? Nie warto tam aplikować?

Gfr
@kandydat

Nie warto. Jak zaaplikujesz to sam się przekonasz, ale uciekaj póki możesz. Chyba, że nie masz doświadczenia to przemęcz się chwilę i zamień firmę. Od Wiesława każdy Cię przyjmie, bo wszystkie firmy w branży mu chcą dopiec. Tylko uważaj na szkolenia i podejrzane kwity bo Wiesław lubi obcią(g)ać, znaczy obciążać.

M~m
@xyz

Potwierdzam nie polecam pracy w oplu ogólnie w inter auto zimno cimno brak narzędzi do pracy i ten gruby W mistrz hali gruby ha. Odradzam każdemu

Aleksandra
@M~m

Możesz podać trochę więcej konkretów? Zastanawiam się, czy brak niezbędnych narzędzi był zgłaszany przełożonym. Wspominasz też o innym pracowniku, powiesz dokładnie o co chodzi? Zastanawiam się, jaka atmosfera panuje w INTER-AUTO.

Doradca
@M~m

Gruby mistrz hali to w porządku gość . Nie miałem z nim problemu . Jak tam było w zimie ? Bardzo zmarzliście w pracy ?

Gargamel

Firma DRAMAT, omijać szerokim łukiem. Kombinowanie z wynagrodzeniem ( Zawsze problem w terminowością i wysokością wypłaty, lub nie wypłacanie premii pod byle pretekstem), brak narzędzi do pracy, brak szkoleń. Kadra zarządzająca zna się tylko na zarządzaniu rodem z PRL czyli codzienne straszenie. Wisienką na torcie tej psełdo firmy jest prezes, który jest chamski, arogancki, nie odpowiada nawet dzień dobry i wyzywa pracowników. Za kilkuletnią pracę dla firmy nawet reki nie poda tylko na koniec okradnie i zwyzywa. Kto ma jakiś wybór to każdy jest lepszy niż INTER AUTO

Grzegorz

Mogę się tylko i wyłącznie odnieść do profesjonalizmu salonu, w szczególności do Działu sprzedaży i Pana Doriana S. Znakomity kontakt, profesjonalna obsługa, dobry pracownik. Brawo!

Biedronka
@Grzegorz

Jesteś pracownikiem , tak ?

Jacek

Jeśli tylko możesz unikaj tego miejsca pracy. Najniższa krajowa, a i tak mają problemy z wypłacaniem. Mogą Cie wywalić z dnia na dzień, bardzo niestabilne miejsce pracy. Negatywne opinie, które są w internecie niestety są prawdziwe.

Też Jacek
@Jacek

Pracowałem wiele lat w IA i wiele opini sfrustrowanych byłych pracowników (w większości zwolnionych bo byli słabi) jest przesadzonych. Firma jak firma. Jeśli tylko warunki finansowe odpowiadają to jest ok. Ja doszedłem tam gdzie płacą zancznie lepiej.

zenek martyniuk
@Jacek

witam szukam opinie mozna os prywatnie sie dowiedziec nie chce pisac na forum mam kilka pytan

Konar
@zenek martyniuk

Pytaj tu , nie mamy żadnych tajemnic , a być może pomoże innemu zainteresowanemu.

nick

kolejny sprzedawca poszukiwany .... kolejny .... kolejny .... itd .... bez konca

IA
@nick

Między innymi dzięki polityce zwiększania zatrudnienia i szkoleniom Inter Auto osiągnęło w listopadzie 2017 bardzo dobre wyniki handlowe. Dla przykładu załoga Fiata wypracowała prawie 12% udział w sprzedaży krajowej Fiata dostawczego, a Serwis i Magazyn Peugeot zostały laureatem organizowanego przez centralę konkursu Masters. To tylko przykłady. Zmotywowany i pozytywnie nastawiony do życia zespół pozostawił "kwękaczom" forum gowork.pl, a sam swoją pracą i zaangażowaniem uzyskał coś dzięki czemu ma satysfakcję i kasę adekwatną do swojego wkładu i zaangażowania.

p
@IA

Pracując z batem nad głową to można wszystko wywalczyć w konkursach. Dziękuje za takie „zmotywowanie”

razadobrze
@p

Kasa mała, bat na głową, wszędzie lepiej ;-) . Zaraz, zaraz to jak to jest, że ktoś tam jeszcze pracuje? I to ponad pół tysiąca ludzi. Człowiek, który pisze takie bzdety próbuje obrazić 0.5 tysiaka uczciwie pracujących ludzi. Faktem jest, że jak w każdej dobrej firmie ceni się fachowców oraz ludzi zaangażowanych, a nie bajkopisarzy, tym pozostawiając różne niby opiniotwórcze fora.

cała prawda o ..
@razadobrze

Daj już spokój chłopie. Każdy kto kiedyś pracował w jakimkolwiek ASO w Krakowie , wie co to za firemka i omija ją szerokim łukiem. Pracują tu w większości wypadków ludzie którzy nie maja o was zielonego pojęcia(są z poza branży) , ludzie którzy nie mają wyjścia , albo ci którzy chcą się jeszcze "NACHAPAC" i zaraz odejdą. Więc skończ z mydleniem oczu , jacy jesteście wspaniali.

nick
@nick

Słyszałem że premie znowu w dół. Już niedługo będzie można za to tylko bigos kupić.

Gfr
@razadobrze

Chyba Ty Grzesiu

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków