Opinie o Eurowet Sp. z o.o. w Kościelna Wieś

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eurowet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurowet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurowet Sp. z o.o. w Kościelna Wieś

dowidzenia Nowy wpis

Nie polecam tam pracować, chyba że nie macie innego wyjścia. Jedyny pozytyw to można liczyć na stabilność zatrudnienia - ale zarobki też są niestety stabilne i mocno pod kreską ;) Atmosfera mierna, plotki, obgadywanie, obrażanie się o pierdoły, knucie za plecami to codzienność.

Iiiiii Nowy wpis

Tam nigdy nie będzie dobrze no chyba ze jestes rodzina prezesa albo potrafisz mU dobrze ściemniać jak od lat robi to Pan dyrektor. Nauczyciel geografii który pomylil miejsca na mapie. Panie P. To nie spozywka ze robi się 20 wizyt a ulotka nie sprzedaje..., no ale skad Pan ma to wiedzieć. Ta firma to porażka. Ratuje ja tylko to ze klienci mają sentyment do właściciela.

Lidia Nowy wpis
@Iiiiii

Ale chyba wykształcenie tego Pana zbytnio nie przeszkadza? I skoro tak krytykujesz jego decyzje to jakie byłyby Twoje w takim razie?

Liiiii Nowy wpis
@Lidia

W tym konkretnym przypadku przeszkadza. Z tego co widzę Lidia to nie masz pojęcia o sprzedazy. Prawda jest taka ze ni z każdego da sie zrobić handliwca a rym bardziej dyrektora

Wiktoria

Jakieś problemy z atmosferą na produkcji były.. Dalej się te plotki utrzymują? Czy już nie ma takich klimatów? Można się dogadać z innymi ludźmi na produkcji?

Megan

@he nadal widać to (usunięte przez administratora)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eurowet Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
he

No ale to niefajnie trochę jeśli jest jakieś donosicielstwo, chociaż z drugiej strony powinno się pracować uczciwie @surma.

Pewien pracownik

Jeśli o mnie chodzi to mam na myśli głównie tę osobę.Bazuje ona wyłącznie na plotach i donosach a do porządnej pracy ostatnia chociaż za moich czasów w tej pracy niektóre osoby były w dziwnych układach z tą Panią. Najgorsze jest to, że tam się nie tępi takich zachowań. Ciekawe jak jest teraz oby lepiej.

Pewien pracownik

Jeśli chodzi o całokształt to firma całkiem wporządku z wyjątkiem ciągłych plotek i obgadywania za plecami. Przestrzegam wszystkich którzy tam trafią przed kobietą z produkcji...

olo

Super, super, super

tagi

To nie są opinie o produktach tylko o pracodawcy. Zgadzam sie z jomjom bo tez tam pracowalem. KKiedyś bylo super Bartek i Jolka widze ze bardzo dawno tam pracowaliscie o ile w ogole tam pracowaliscie. Teraz firma rzadza osoby niekompetentne i to jest problem. Prezes spoko szkoda tylko ze nie widzi ze rujnuja to co osiągnął przez ladnych pare lat

Bartek

Ja również polecam, zwłaszcza produkty do używania! Super atmosfera i dobre warunki pracy! Takie warunki i zasady pracy w obecnych czasach nie zdarzają się często. Polecam!

Jolka

A ja wręcz przeciwnie, bardzo polecam. Rodzinna atmosfera, super ludzie, z właścicielem na czele. Bardzo dobre produkty! Chyba te opinię pisała osoba, która miała inne plany niż praca w tej firmie, albo jej nie wyszło. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Eurowet Sp. z o.o. - Kościelna Wieś

• Jak się pracuje w Eurowet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurowet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eurowet Sp. z o.o.
  • Poznańska 10D