Opinie o Symposion Sp. z o.o. w Poznań Zielna 37

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Symposion Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Symposion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symposion Sp. z o.o. w Poznań Zielna 37

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Symposion Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy Symposion Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dominika Nowy wpis

firma chyba juz nie istnieje

Krystian

UWAGA (usunięte przez administratora) Biora towary na faktury terminowe za które później nie płaca.Aktualnie nasza sprawa jest a sadzie.Radze mocno sie zastanowić przed wykonaniem usługi

Wiktor
@Krystian

Firma z powodu zerwania prze inwestora rozmów na finiszu uzgodnień nie jest w stanie funkcjonować od sierpnia 2018 roku . Zatem nie zaciąga zobowiązań : Proszę powiedzieć która z firm na rynku prowadzi dzialalność bez płatności terminowych ?

Teresa
@Wiktor

Dziękuję za wpis, choć nie widzę żadnej oficjalnej informacji o tym, że Symposion Sp. z o.o. nie funkcjonuje. Skąd takie wnioski? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz coś więcej.

Teresa Nowy wpis
@Teresa

Firma nie ma pracowników, nie prowadzi działaności : konferencje, które przez lata organizowała , zostały przejęte przez innych organizatorów : Już nie wysyła zaproszeń, została z długami i jej sytuacja jest poważna .

Wiktor

Co aktualnie słychać w firmie? Podobno cofnięto wniosek o upadłość?

Stick
@Wiktor

Nieprawda .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Symposion Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
N.

Firma upadła, dyro kupił nowa furę i tynkuje dom z kasy która sukcesywnie przelewał na zagraniczne konta bankowe...a Pani Prezes będzie sprzątać bałagan po nieudolnym dyrektorze...

Justyna
@N.

Firma ogłosiła już oficjalnie upadłość, czy nadal w jakiś sposób działają i (usunięte przez administratora) wszystkich do okoła?

On1234

Czyli tak jak było w 2016 nic się nie zmieniło

MEMBER

Może by tak przedstawić opinię nieanonimowo, ale przecież to wymaga odwagi i uczciwości ; albo zająć się sobą a nie, hejtować , nie majac zielonego pojęcia o firmie .

Olek

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy na wątku? Czy można założyć , że dobrze sie pracuje?

P
@Olek

Firma nie istnieje a prawda jaka pisali pisza ludzie na tym forum jest nagminnie usuwana przez administratora. Mysle ze administrator stake sie bardzo malo wiarygodny...

Kazimierz
@P

Na forum GoWork.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie, jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu. Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy? Czy pracownicy otrzymali jakieś odprawy?

kan

tel o płatnośc(usunięte przez administratora)

Agata

@Weronika, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. W dodatku brakuje jej argumentów i odpowiednich uzasadnień. Trudno wywnioskować jaka jest twoja ocena firmy Symposion. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Dlaczego wspomniałeś o firmie Sympomed?

Darek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Idealnie nie jest nigdzie.

Beata
@Darek

Człowieku,chyba masz stare wiadomości.Firma lada moment ogłosi upadłość.

Beata
@Darek

Człowieku,chyba masz stare wiadomości.Firma lada moment ogłosi upadłość.

@Darek

Firma ma dobre opinie? Ciekawe gdzie. Jedyne informacje jakie można znaleźć to takie, że firma jest niewypłacalna i niepoważna.

Agata

@anonim To bardzo dobrze, iż postanowiłeś, mimo złych doświadczeń, podzielić się z użytkownikami forum swoją opinią o pracy w Symposion. Jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Nadmieniasz, że wyżej wymieniony pracodawca stosuje mobbing - to bardzo poważne oskarżenie. Mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jesteś pewien, że tego właśnie tam doświadczyłeś?

Agata

@Dawny pracownik, mobbing to bardzo poważny zarzut, jesteś przekonany, że prawdziwy i że takie praktyki miały miejsce w firmie? Czy w jakiś sposób na to zareagowałeś? Co możesz powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych?

Dawny pracownik

Bardzo dziwna atmosfera, sama praca jest ok natomiast relacje w pracy, nawet powiem mobbing ze strony chyba juz niepracujacej pani natalii koszmar. Nie polecam

Henryk

Szkoda, że nie można dowiedzieć się coś o pracy w firmie, chciałbym tu pracować!

jflksjdlsd

shfhdkjfhsak hfkjsah fkjdhf hakljfhlk daf

Zadowolony

Praca jest ciezka ale gdzie nie jest ciezko. Mialem okazję pracowac z ta firma i jestem pod wrazeniem zarzadzanie zespolem. Banda profesjonalistow, ktorzy wiedza o co chodzi w tym biznesie. Faktycznie czasem stres zwiazany z projektami bierze gore nad spokojem ale przeciez ludzie to nie roboty, to normalne! Moja wrazenia sa jak najbardziej pozytywne. Jezeli ktos hejtuje to albo nie pracowal z Symposionem albo nie dorasta do piet tym ambitnym ludziom.

Sam proces rekrutacji to bardzo miła i prowadzona na luzie rozmowa - pierwsze wrażenie SUPER ... Jednak pomimo obietnic, że zadzwonią z odpowiedzią TAK/NIE - kandydatów na NIE nie informują i mają w 4 literach :) brak szacunku i nowoczesnych standardów rekrutacji i traktowania kandydatów na pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Symposion Sp. z o.o. - Poznań

Symposion Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.

Symposion Sp. z o.o.