Symposion Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Symposion Sp. z o.o.

P 2012-01-23 18:16:30
Firma podzielona na faworytów zarządu i resztę. Jeśli należysz do pierwszej grupy - masz dobre życie, nie musisz nawet pracować na konferencjach/ wyjazdach. Jednak będąc w drugiej grupie - ostra praca, puste obietnice itp.
gość 2013-07-31 19:44:49
może i wykłądy ciekawe ale swoim współpracownikom nie płacą miesiącami,trzeba żebrać o zarobione pieniądze
gość 2014-12-06 17:56:42
kto lubi cygańskie życie, często obietnice bez pokrycia, kto nie ma rodziny i ma do zmarnowania swoją psychikę - zjedz to ciastko
Anonim 2015-04-19 16:52:58
Sam proces rekrutacji to bardzo miła i prowadzona na luzie rozmowa - pierwsze wrażenie SUPER ... Jednak pomimo obietnic, że zadzwonią z odpowiedzią TAK/NIE - kandydatów na NIE nie informują i mają w 4 literach :) brak szacunku i nowoczesnych standardów rekrutacji i traktowania kandydatów na pracowników.
gość 2015-10-12 20:24:45
Pracowałam jako hostessa przy jednej z konferencji, więc oceniam Symposion tylko z perspektywy pracy dorywczej. Na plus: wynagrodzenie się zgadzało, przyszło w przeciągu miesiąca, fajni ludzie. Na zero: oj, dużo godzin się przepracowało, ale za to stawka godzinowa, więc nie było żal i dla mnie w sumie to plus. Na minus: trochę chaotyczne szefostwo, trzeba było pilnować, żeby o tobie nie zapomnieli. Podsumowując: jak najbardziej polecam.
Anonim 2016-04-09 17:49:13
NIGDY nie popełniajcie tego błędu. Firma z fatalną atmosferą, szefostwo nie szanuje swoich pracowników, wymaga od nich dostępności po kilkanaście godzin na dobę i wykonywania zadań, których nie mają w zakresie obowiązków (często masz wrażenie, że pracujesz na 2 etaty), a w zamian wynagrodzenia nie są powalające. Jeśli chcesz zniszczyć sobie nerwy, przychodzić każdego dnia zestresowany do pracy, bać się, co też dzisiaj wymyśli szefostwo - to praca dla Ciebie. UWAGA - wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej są zupełnie inne, nie daj się nabrać.
NIESFRUSTROWANY 2016-10-12 14:45:52
SZUKAM PRACY I Z CIEKAWOŚCI WPISAŁEM FIRMĘ , W KTOREJ BYŁEM
ZATRUDNIONY KILKA LAT I ODSZEDŁEM
Z POWODÓW ZMIANY PLANÓW W ŻYCIU PRYWATNYM.
Jestem zbulwersowany !
Informacja nieprawdziwa i bardzo krzywdząca Pracodawce, który wyjątkowo dba o Pracowników ,
Docenianie wkładu pracy , zaangażowania po każdym wyjezdzie ! Lampka szampana witająca każdego Nowego Pracownika , lampka szampana i premie z okazji sukcesów ; niezapomniane spotkania przedświąteczne .
Niestety , żyjemy w epoce hejtow , które kierowane ze strony Sfrustrowanych , krzywdzą Przyzwoitch Ludzi i Firmy,
SYMPOSIONIE , nie jestem juz Pracownikiem , lecz zawsze będę miło wspominać pracę , kulturę organizacji i realizację prestiżowych wydarzeń , dzieku czemu miałem możliwość poznać Wielu Wybitnych Profesorów Medycyny i zawsze otrzymałem wynagrodzenie w terminie .
Pozdrawiam Zespół Symposion i Jego Zarząd !
Niesfrustrowany były Pracownik
Zadowolony 2016-10-13 11:17:53
Praca jest ciezka ale gdzie nie jest ciezko. Mialem okazję pracowac z ta firma i jestem pod wrazeniem zarzadzanie zespolem. Banda profesjonalistow, ktorzy wiedza o co chodzi w tym biznesie. Faktycznie czasem stres zwiazany z projektami bierze gore nad spokojem ale przeciez ludzie to nie roboty, to normalne! Moja wrazenia sa jak najbardziej pozytywne. Jezeli ktos hejtuje to albo nie pracowal z Symposionem albo nie dorasta do piet tym ambitnym ludziom.
Zaintrygowany 2016-10-14 14:35:09
Skoro jest tam tyle okazji do spożywania szampana z chęcią podejmę współpracę z tą firmą.
Muszę zadać jedno ważne pytanie,jaki to szampan?
klient 2016-10-30 22:14:21
Drogi zadowolony... Banda profesjonalistów to może kiedyś tam pracowała... w tej chwili to jakość organizacji i obsługi pozostawia wiele do życzenia...
Niewiadomy 2016-11-03 16:10:38
Szanowny "Kliencie"...teraz obrażasz ludzi którzy tam pracują....
Anonim 2016-11-27 13:00:05
Jeżeli jesteś masochistą, to praca w Symposionie jest dla Ciebie idealna. Najpierw sprawdź, ile ludzi korzystało i korzysta z pomocy psychologa. Owszem, na powitanie jest szampan, przemowa pełna banałów i samych obietnic bez pokrycia. Łatwo się nabrać. Dla p. Prezes nie ma ustalonych godzin pracy, potrafi pisać lub dzwonić o różnych porach dnia i nocy, nie mówiąc o weekendach. Ma też słabość do komplementów, ale tylko wybrani ulubieńcy są w łaskach. Śmieszny, a zarazem żenujący jest wpis "niesfrustrowanego", zamieszczony przez samą p. Prezes (łatwo to rozpoznać po typowych dla niej błędach). Codzienność nerwowa atmosfera, absurdalne polecenia służbowe, przeinaczanie faktur- jednym słowem mobbing. Spotkania świąteczne są sztuczne, pełne patosu i kłamstw, których ludzie nie chcą słuchać a w samych spotkaniach uczestniczą z poczucia obowiązku.
przerażony 2016-12-01 12:28:13
Miałem okazję przyjrzeć się tej firmie. Jest to klasyczny przykład polskiej firmy patologicznej. Jest źle zarządzana, jeżeli zasoby ludzkie nie są przeciążone to się marnują. Projekty są zmianiane na etapach wcześniejszych podczas wdrażanian kolejnych : istne szaleństwo! Zarząd oraz kadra menedzerska nie szanuje pracowników, brak miękkich form motywacji. W teorii zarządzania i biznesu powstało pojęcie Folwarcznej kultury pracy. To XVI-XVIII- wieczny model biznesowy. Ta firma korzysta z tego modelu. Chciałbym tylko zacytowac Hryniewicza : " Właściciele folwarków dysponowali nieskrępowaną władzą, chłopi pańszczyźniani hołdowali etosowi "wymuszonego lub zinternalizowanego posłuszeństwa, w połączeniu z brakiem poczucia odpowiedzialności i zapotrzebowaniem na szczegółowe instrukcje w pracy i opiekę kierownictwa poza pracą "
Zostaw swoją opinię o Symposion Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symposion Sp. z o.o.