brak logo

Symposion Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Symposion Sp. z o.o.

P 2012-01-23 18:16:30
Firma podzielona na faworytów zarządu i resztę. Jeśli należysz do pierwszej grupy - masz dobre życie, nie musisz nawet pracować na konferencjach/ wyjazdach. Jednak będąc w drugiej grupie - ostra praca, puste obietnice itp.
gość 2013-07-31 19:44:49
może i wykłądy ciekawe ale swoim współpracownikom nie płacą miesiącami,trzeba żebrać o zarobione pieniądze
gość 2014-12-06 17:56:42
kto lubi cygańskie życie, często obietnice bez pokrycia, kto nie ma rodziny i ma do zmarnowania swoją psychikę - zjedz to ciastko
5
Anonim 2015-04-19 16:52:58
Sam proces rekrutacji to bardzo miła i prowadzona na luzie rozmowa - pierwsze wrażenie SUPER ... Jednak pomimo obietnic, że zadzwonią z odpowiedzią TAK/NIE - kandydatów na NIE nie informują i mają w 4 literach :) brak szacunku i nowoczesnych standardów rekrutacji i traktowania kandydatów na pracowników.
gościnna 2015-09-14 13:48:22
@Anonim - jestem w szoku, wiadomo, że proces rekrutacyjny jeszcze o niczym nie świadczy, to normalne że czasem odmawiają. Ale raczej powinni informować o przyczynach odmowy. Z drugiej strony nie można od razu ich całkowicie przekreślać przez jedną odmowę. Trzeba mieć tylko nadzieję, że już nie ma kolesiostwa, a atmosfera uległa poprawie.
gość 2015-10-12 20:24:45
Pracowałam jako hostessa przy jednej z konferencji, więc oceniam Symposion tylko z perspektywy pracy dorywczej. Na plus: wynagrodzenie się zgadzało, przyszło w przeciągu miesiąca, fajni ludzie. Na zero: oj, dużo godzin się przepracowało, ale za to stawka godzinowa, więc nie było żal i dla mnie w sumie to plus. Na minus: trochę chaotyczne szefostwo, trzeba było pilnować, żeby o tobie nie zapomnieli. Podsumowując: jak najbardziej polecam.
milenka 2015-10-14 18:11:09
no włanie @gość, ja również na takiej konferencji medycznej jeśli się da i ciekawi mnie ile jako zatrudniona tam hostesa mogłabym zarobić netto pieniążków., prosze was o pilne infoirmację zwrotną. i uprzedzając wasze kolejne pytania, chce tam się zatrudnić jak najbardziej w charakterze dorywczym, pozdrawiam
Anonim 2016-04-09 17:49:13
NIGDY nie popełniajcie tego błędu. Firma z fatalną atmosferą, szefostwo nie szanuje swoich pracowników, wymaga od nich dostępności po kilkanaście godzin na dobę i wykonywania zadań, których nie mają w zakresie obowiązków (często masz wrażenie, że pracujesz na 2 etaty), a w zamian wynagrodzenia nie są powalające. Jeśli chcesz zniszczyć sobie nerwy, przychodzić każdego dnia zestresowany do pracy, bać się, co też dzisiaj wymyśli szefostwo - to praca dla Ciebie. UWAGA - wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej są zupełnie inne, nie daj się nabrać.
filim 2016-04-24 17:10:57
anonim, myślę, że w takich warunkach nie da się odnosić zbyt dużych sukcesów. Powiedzcie ctylko jak konkretnie płacą ?
krosiak 2016-05-18 18:51:26
jeśli nie jesteś człowiekiem sukcesu to i takich sukcesów nie bedziesz miał szansy odnosić rzecz jasna
1
NIESFRUSTROWANY 2016-10-12 14:45:52
SZUKAM PRACY I Z CIEKAWOŚCI WPISAŁEM FIRMĘ , W KTOREJ BYŁEM
ZATRUDNIONY KILKA LAT I ODSZEDŁEM
Z POWODÓW ZMIANY PLANÓW W ŻYCIU PRYWATNYM.
Jestem zbulwersowany !
Informacja nieprawdziwa i bardzo krzywdząca Pracodawce, który wyjątkowo dba o Pracowników ,
Docenianie wkładu pracy , zaangażowania po każdym wyjezdzie ! Lampka szampana witająca każdego Nowego Pracownika , lampka szampana i premie z okazji sukcesów ; niezapomniane spotkania przedświąteczne .
Niestety , żyjemy w epoce hejtow , które kierowane ze strony Sfrustrowanych , krzywdzą Przyzwoitch Ludzi i Firmy,
SYMPOSIONIE , nie jestem juz Pracownikiem , lecz zawsze będę miło wspominać pracę , kulturę organizacji i realizację prestiżowych wydarzeń , dzieku czemu miałem możliwość poznać Wielu Wybitnych Profesorów Medycyny i zawsze otrzymałem wynagrodzenie w terminie .
Pozdrawiam Zespół Symposion i Jego Zarząd !
Niesfrustrowany były Pracownik
Zadowolony 2016-10-13 11:17:53
Praca jest ciezka ale gdzie nie jest ciezko. Mialem okazję pracowac z ta firma i jestem pod wrazeniem zarzadzanie zespolem. Banda profesjonalistow, ktorzy wiedza o co chodzi w tym biznesie. Faktycznie czasem stres zwiazany z projektami bierze gore nad spokojem ale przeciez ludzie to nie roboty, to normalne! Moja wrazenia sa jak najbardziej pozytywne. Jezeli ktos hejtuje to albo nie pracowal z Symposionem albo nie dorasta do piet tym ambitnym ludziom.
1
Zaintrygowany 2016-10-14 14:35:09
Skoro jest tam tyle okazji do spożywania szampana z chęcią podejmę współpracę z tą firmą.
Muszę zadać jedno ważne pytanie,jaki to szampan?
2
Zostaw swoją opinię o Symposion Sp. z o.o. - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symposion Sp. z o.o.