Opinie o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laam Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Laam Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Laam Security Sp. z o.o.?

pika

Też jestem z nimi w Sądzie.zmusili mnie do pracy na czarno teraz w Sądzie pokazują niby umowy ,które ze mną podpisali tylko ,że nie ma na nich mojego podpisu i są datowane wcześniej niż dowiedziałam się o ich istnieniu.Normalny cyrk!!! Nie polecam firmy. A ciekawostka ich pranicy mówią ,że ochroniarz przychodzi do pracy kiedy chce i kończy ją kiedy ma ochotę No absurd czysty.Poza tym radca prawny konsalnetu straszy mnie pozwem o naruszenie dóbr osobistych firm .,bo swoim pozwem szargam ich dobre imię. Po prostu brak mi słów................................

Samael Nowy wpis
@pika

Pracowałeś w ochronie to jest książka zmian są wpisy początek i koniec służby.Takie ciemnoty to mogą wciskać dzieciom.I jeszcze jedno sprawa z firmą Laam ,Konsalnet,Konsalnet skorpion bo u mnie takie funkcjonowały wynalazki na lotnisku.

Aleksandra Nowy wpis

Dlaczego na chorych ludziach? To znaczy że biorą u Was do pracy tylko ludzi z orzeczeniami? Ciekawe czy w takim razie kobiety też u Was stoją na ochronie?

Pracownik Nowy wpis

Oszukują na wypłatach. Dość że zarabiają na naprawdę chorych ludziach- kasa z PERONU TO OKRADAJĄ ICH NA KAŻDEJ WYPŁACIE.Kasa nigdy się nie zgadza. Dopiero jak się upomniesz to dają 50 zł. Poza kontem. Umowy i inne papiery datowane do tyłu po upomnieniu się. Wszyscy rządzą poza szefem ochrony.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Laam Security Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Laam Security Sp. z o.o. - czym spowodowana jest cisza na forum? Zachęcam obecnych lub byłych pracowników firmy do podzielenia się swoją opinią - Wasze wypowiedzi mogą być bardzo przydatne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. Jak oceniacie atrakcyjność tego pracodawcy na tle innych z branży?

Izydorek

Fajna firma tylko szkoda, że tad dawno nikt nie pisał. Rozumiem, że jak jest dobrze to nie macie o czym pisać? Kandydaci szukają opinii pracowników.

rys

Ci prezesie co byli w Laamie jeszcze przed przejeciem ich przez Konsalnet zalozyli kolejna firme Umbrella i maja takie obiekty jak kiedys Laam

antek

To skoro tak Ci źle @Ok to przecież zawsze możesz się zwolnić i poszukać czegoś nowego, nikt nikogo na siłę nie trzyma

Ok

Skoncz człowieku. Kasa na czas to ich obowiązek. Maja zasrancy swoich prawników i lecą w (usunięte przez administratora) jak chcą. A co powiesz na ryczalt za nocki wjebany w minimalna krajowa tj ?

Ok

Antek z wyplatami nie ma problemu podstawa tj. 1850brutto zawsze jest przed 10... ale musisz sobie liczyc nadgodziny ktore przychodza troszke pozniej... poprostu czy sie wszystko zgadza. Ale jesli chodzi o regularność to jest ok!

ok

Romek placić, płacą na czas ale trzeba caly czas liczyc czy Cie nie jeb..nęli na wypłacie, a zdarza się tak często.

ok

pracuje w tej zjeb..anej firmie. Mój menager to kur..wa jakich mało! Swoją żonkę wkrecił do Nas i daje jej tylko dniówki na takim posterunku gdzie siedzi i nic nie robi! ma swoje krzesło na którym pisze NIE SIADAĆ! jak kończy zmiane wtyka w nie szpilki!!! Rozumiecie to ? ! czysty Mobing. Lamm Konsalnet Jeden wielki CH*J!!!! a po zatym powiedzcie jak to mozliwe ze zarabiamy najnizsza krajowa tj 1750 zł a ryczalt za nocne zmiany niby 150 zł na miesiac jest w tej minimalnej??? czyli 1600+ 150 no ja pier.dole :/ Wygrał ktoś w sądzie z tymi Kur..wami ?

grubas 83

firma jest okjesli znasz konkretnych ludzi,i wywiazujesz sie z tego co mowisz kasa zawsze na czas,a nawet wczesniej.Pracuja tam ludzie z ktorymi mozna wszystko zalatwic,jesli sie chce pozdrawiam wszystkich z firmy,bo chcialbym wrocic do PANA MARKA R. zajebisty przeloZony

michał

Też, podbnie jak @winter, natrafiłem na ten pozew zbiorowy i włąśnie nie wiem w jakim kierunku to wszsytko poszło, bo internet mówi tylko że został złożony pozew zbiorowy przeciwko Laam Security i nic więcej. jest może tutaj ktoś kto ten pozew składał lub jakoś bardziej orientuje się w tej sprawie żeby powiedzieć na czym stanęło i w ogóle. Bo myślałm że może w Wawie do nich do roboty pójdę, ale tak to to sytuacja nie pewna.

stefan

No właśnie nie o to chodzi - co do kar to w umowie jest np. zapis, że jeśli nie stawisz się do pracy to możesz dostać nawet 200zł kary, więc jeśli miałeś w grafiku wolne, a zadzwoni koordynator, że jednak wolnego nie masz (a to się często zdarza - co najmniej kilkanaście razy w miesiącu) to wtedy straszy, że dostaniesz te 200zł kary albo po prostu Cię ochrzania dopóki się nie zgodzisz. I nie bądź taki mądry - 5 minut wcześniej wyjść, haha. Ciekawe co byś powiedział, gdybyś musiał dojechać w godzinę kilkadziesiąt kilometrów - tak kilkadziesiąt kilometrów do pracy - z jednego końca Trójmiasta do drugiego - np. z Gdańska do Rumii i to codziennie na inny obiekt.

?

[usunięte przez moderatora] Wykopali mnie bo bylam niewygodna.Za mądra zbyt ułożona .Zroblłi nalot o świecie po 24 h pracy.zagrozili dyscyplinarka.jak nie podpiszesz sama zwolnienia to my cos wymyślimy...ha ha ha [usunięte przez moderatora]

ja ciec sklepowy

pracowalem w jankach na reserved niestety koordynator wiekszy [usunięte przez moderatora] niz ja. [usunięte przez moderatora] straszył dyrektorem nastepnego dnia sie zwolniłem z ich winy ogolnie nie polecam

lucky

Pracowałem w laam około 4 miesięcy. Początek był całkiem niezły, stały obiekt, niedaleko do pracy. Na obiekt nie narzekałem, wszyscy mili i uśmiechnięci. Po około 1,5 miesiąca zaczęło się to samo co w komentarzach wyżej. Zero grafiku, codziennie pracowało się gdzie indziej, w dni wolne wydzwanianie, żeby przyszło się szybko na inny obiekt. Praktycznie bez szans na odmowę. Umowa zlecenie z zapisami o karach, spóźnienie czy nie przyjście do pracy. Gdzie w innych firmach to zwykle nie występuje. Ogólnie to bardzo dobra zaprawa przed prawdziwą pracą ;) Teraz pracuję w miejscu gdzie mam większą stawkę, stały obiekt, nie stoję po 12-14h, z bardzo dobrym zapleczem socjalnym i co najważniejsze jak pokażesz się z dobrej strony to masz umowę o pracę. Myślę, że gdyby nie zaprawa w laam i innych tego typu firmach narzekałbym na obecną pracę, bo i tutaj dużo ludzi odpada, ale w porównaniu do laam to niebo a ziemia. Jak na pracę tymczasową, czy wakacyjną albo weekendową to nadaje się jak najbardziej. Tylko od samego początku trzeba postawić na swoim, żeby koordynator Tobą potem nie pomiatał.

melo

Pracowałem w laam security ponad pół roku. Mam mieszane opinie o tej firmie. Co prawda wypłata zawsze na czas, w okresie przedświątecznym nawet pare dni wcześniej. Stawka zadowalająca jak na pracownika ochrony. Początkowo było ok. Jednak potem koordynator okazał się totalnym [usunięte przez moderatora] traktującym pracowników jak bydło. Z dnia na dzień potrafił zmienić obiekt na jakiś na drugim końcu miasta. Zmuszanie do zostawania na obiekcie w nagłych wypadkach do późnej nocy - jak usłyszał że niemam o tej porze jak wrócić komunikacją miejską to powiedział że to nie jego problem i krzyczał że ja "panikuje". Notoryczne telefony w dni wolne że nie mam wyjścia, że" musze pojawić się na obiekcie na drugim końcu miasta za godzine", jak grzecznie odmówiłem to podnosił głos posypywały się obelgi. Wchodził w podejrzane kontakty z personelem sklepu - był widywany wielokrotnie na papierosku z kierowniczką - jak gadali o pracownikach ochrony. Podsumowując Ogólnie polecam pracę w tej firmie, bo wiem że pracują tam też uczciwi koordynatorzy którzy godnie traktują pracownika - wiem z rozmów z innymi pracownikami ochrony. Praca jest niekomfortowa, wymagająca - 12-godzinne stanie, w niewygodnym umundurowaniu, kiepskie warunki socjalne obiektów ochranianych do tego kierownictwo sklepów mocno ingeruje w pracę ochrony. No ale to jest jednak praca i jak ktoś chce siedzieć w budce na parkingu za 3zł to ma wybór. zatrudniając się w tej firmie zwróćcie uwagę na waszego przełożonego jak traktuje ludzi i kierownictwo obiektu.

były ochrończyk

Chyba trochę emocje Cię poniosły. "240-300 godz/tydz."? Przecież tydzień ma 168 godzin!!! Druga sprawa: 13% odsetek za każdy dzień zwłoki? 13% to jest rocznie!!! A teraz co do samej firmy. Pracowałem kilka miesięcy w centrum W-wy na empikach i nie narzekam, ani na koordynatora ani na płacę. Pan [usunięte przez moderatora] był naprawdę OK a wypłaty zawsze miałem około 10-tego (+/- 2 dni) na koncie, czasami były minimalne niedopłaty ale zawsze bez problemu szło to wyjaśnić i wyrównanie w następnym miesiącu było bezproblemowe. Odszedłem nie ze względu na złe stosunki pracy czy pracy ale znalazłem lepiej dochodowe zajęcie. Pozdrawiam chłopaków z empiku na Nowym Świecie, [usunięte przez moderatora] :)

Zostaw merytoryczną opinię o Laam Security Sp. z o.o. - Warszawa

Laam Security Sp. z o.o.