Ski Team Sp. z o.o.

Opinie o Ski Team Sp. z o.o.

m**ka 2015-03-11 01:58:52
Zgadzam się z przedmówcą. Ogólnie nie polecam firmy, chyba, że ktoś lubi tyrać w okolicy zimy masa dostaw, dźwigania, metkowania towaru, kurzu i syfu, który trzeba samemu sprzątać (kible również - najgorzej jak jakiś klient zostawił mega "porządek") pensja zostawia też wiele do myślenia, jakaś marna podstawa 1800 plus oczywiście premia ładnie wyglądająca na papierze 3500, której zresztą nigdy nikt nie widział, w firmie idzie się tylko natyrać a później i tak na koncie tyle co na waciki i ciągłe pretensje, że coś jeszcze nie zostało przestawione, zrobione jakby wszyscy tylko tam leżeli.Jedyny plusem (jest-było) to współpracownicy na sklepie, fajna ekipa. Raz w roku mają remanent, nieważne, że dwa lub trzy dni ciurkiem sprawdzasz sztuka po sztuce, jak tylko skończysz zaraz otwierają sklep, a umyć się nie ma gdzie, masakra.
gość 2015-06-16 10:06:26
pracowałem dwa lata w sklepie na Karolkowej miłe wspominam , zarobki od 1900-2400 jako sprzedawca umowa o pracę , prywatne ubezpieczenie zdrowotne medicover bardzo się przydało ;-)
pracownik 2015-07-30 15:21:54
zgadzam sie z poprzednikiem, dziwna firma
Bikeman 2016-09-05 15:53:09
TRAGICZNY PRACODAWCA
To frustrat nie szanujący nikogo. Nie polecam pracy w tej zwariowanej firmie. Oczywiście zgadzam się z opinią Moniki iż praca jest wyjątkowo nie doceniana. Wypłaty są obliczane jak się umyśli prezesowi i nie mają nic wspólnego z ustaleniami. Nie są szanowane prawa pracownika a nadgodziny według zarządu to norma i nie muszą być wypłacane. Przedsiębiorstwo od strony zarządu to katastofa !!!! Zresztą widać jak szybko znikają z rynku.
Zostaw swoją opinię o Ski Team Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ski Team Sp. z o.o.