Twój Fryzjer Sp. z o. o.

Opinie o Twój Fryzjer Sp. z o. o.

Walk 2016-05-17 15:50
Bardzo tanie strzyżenie i profesjonalne, polecam ich
rozczarowany pracą jean louis david 2017-01-25 08:12
jean louis david - brak profesjonalizmu
OSTRZEŻENIE dla Klientów. Jeżeli nie bedziesz zadowolony z fryzury to usłyszył, że było TANIO, fryzjer DOPIERO SIĘ UCZY, a salon ma regulamin na podstawie którego wynika, że reklamacji nie ma.
rozczarowany pracą jean louis david 2017-01-25 08:12
jean louis david - brak profesjonalizmu
Agata 2017-07-25 20:02
A jakim pracodawcą jest Twój Fryzjer Sp. z o. o.? Czy forum odwiedzają pracownicy firmy, którzy mogą opowiedzieć osobom szukającym zatrudnienia, jak prezentują się warunki zatrudnienia?
Fryzjer JLD 2017-09-10 08:04
Od kiedy pracuje w TWoim Fryzjerze mam kasę na konto w terminie i w całości, a nie pod stołem w 5 ratach albo i nie.
Pracuje w Jean Louis David 4 rok i nic lepszego w tym czasie nie znalazłam.
Agata 2017-09-10 14:13
@Fryzjer JLD dzięki za odpowiedź, wygląda to w takim razie nieźle. A jak wyglądają szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników w tej firmie? Ile trwają?
Zostaw swoją opinię o Twój Fryzjer Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Fryzjer Sp. z o. o.