Rafstal Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Rafstal Sp. z o.o.

anonim 2011-05-15 23:55
Ty na pewno jesteś bliskim znajomym właściciela, pracowałem tam i bardzo dobrze znam strukturę firmy dosadnie na własnej skórze odczułem jak sie traktuje pracownika jeśli miał bym wybierać miedzy kauflandem a rafstalem to wybrał bym kaufland zdecydowanie człowieku popracujesz kilka lat zmienisz zdanie ,,, buahahaha
spfire 2015-03-23 01:11
Jeśli 1500zł starczy to zapraszamy.
wert 2015-11-03 23:21
@spfire no z tego co widziałem to teraz szukają w firmie Rafstal sp. z o. o. osób na stanowisko kierowcy C+E w Piekarach Śląskich ,przedział wynagrodzenia: 2.700,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto) oferują też premie, dodatki: fundusz socjalny, płatne delegacje, premie świąteczne, jubileuszowe, uznaniowe, ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne Allianz.
kinia 2017-05-23 12:44
Firma schodzi na psy wymagają i tylko patrzą kto więcej szklanek zrobi... nowych biorą z pod firmy na jeden czy dwa dni i niby maja pomagac a tak naprawdę tylko szkodzą.
Zostaw swoją opinię o Rafstal Sp. z o.o. - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafstal Sp. z o.o.