Jurmet Sp. z o.o.

Lubicz Dolny

Opinie o Jurmet Sp. z o.o.

madagaskar 2012-03-29 19:48:04
Szkoda, że nie wypowiadają się Ci, co tam jeszcze ...pracują. Firma totalnie niezorganizowana, praca pod presją czasu na maxa, wszystko na ostatnią minutę. Ponadto koleś [usunięte przez moderatora], który donosi, kamery... Zarobki nie powalają, Nie polecam!!!
byłem tam 2015-08-12 16:17:16
Syf kiła i mogiła kamera obserwuje kamere i pogania kamera
rudy 2015-09-02 17:01:07
Tak zgadza się kierownik pseudonim "świnia"siedzi cały czas przed monitorem i patrzy kto i ile czasu siedzi w toalecie bo po za tym nic nie potrafi jedynie donosić, nie wolno rozmawiać robić herbat i tp. pracy tam nie polecam
Mołody 2016-06-06 22:55:39
Firma rozwojowa z bardzo dobrą opinią u klientów. Kasa zawsze w terminie, umowy na czas nieokreślony.Kamery mi jakoś nie przeszkadzają. Jak masz możliwość to złóż cv, bo ostatnio przyjmowali nowe osoby.
Master 2016-06-26 09:55:54
Firma bardzo fajna pracowałem tam parę miesięcy jako frezer, ślusarz i szczerze stwierdzam jedna z najlepszych firm w Toruniu jakich pracowałem,m polecam można mnóstwo się nauczyć.podziękowania dla firmy za dobre potraktowanie.
Zostaw swoją opinię o Jurmet Sp. z o.o. - Lubicz Dolny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurmet Sp. z o.o.