Opinie o K-Consult Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie K-Consult Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w K-Consult Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-Consult Sp. z o.o. w Gdynia

Judyta Nowy wpis

Z rok temu dodawana była oferta dla specjalisty ds. administracji, zastanawiam się czy do dziś taka praca byłaby dostępna? Spełniam warunki i chce się dowiedzieć co do dziś może być oferowane. Pisali o tym, że zarządza się benefitami pracowniczymi. Co wchodzi w skład tych obecnych?

MariuszK Nowy wpis

Chciałbym, niniejszym, wyrazić wdzięczność za miłą i fachową obsługę ze strony pracowników firmy K-consult. Wszystkie kontakty z pracownikami firmy były sympatyczne i pomocne. Konkretnie chodzi o konsultacje przy okazji przedłużenia gwarancji na trzeci rok na obiektyw. Pracownik w/w firmy z własnej woli zaproponował, że w moim imieniu dokona wszystkich formalności. Po upłynięciu godziny otrzymałem certyfikat. Firmę K-consult serdecznie polecam jako partnera do współpracy. Mariusz .

Nick Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam.(usunięte przez administratora) Milion pomysłów na minutę, żaden nie zrealizowany dobrze. Pracownik traci zapał do pracy, bo po co, jak za chwilę zmieni się koncepcja o 180 stopni.

QWERTY Nowy wpis

Zdecydowanie NIE POLECAM. Z zewnątrz wszystko wygląda ok, a w środku... Osoby zarządzające nie potrafią wyciągać wniosków. Kilka lat temu masowe zwolnienia, w tym roku powtórka... Nie ma się co dziwić, jeżeli awanse są przez zasiedzenie, a osoby na stanowiskach managerskich nie mają kompetencji i doświadczenia w dziale, którym zarządzają. W firmie panują dziwne układy, które nie sprzyjają komunikacji wewnątrz.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w K-Consult Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy/a? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Natalia

Na poprzednie posty, niestety nie udało się uzyskać żadnej odpowiedzi, może ktoś z obecnych pracowników jest w stanie potwierdzić je? Czy faktycznie firma poszukiwała i prowadziła rekrutację? Prowadzona teraz też jest rekrutacja na doradcę klienta, napiszcie coś na temat stanowiska pracy, czy trzeba mieć doświadczenie? Oferują szkolenia wstępne?

Józef

Ilość osób odchodząca w ostatnim czasie tak urosła, że będą musieli zacząć szukać nowych ludzi. Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie, a nie masz ostrza na gardle to omijaj bardzo szerokim łukiem. Zachęcam innych byłych i obecnych pracowników o opisanie stanu faktycznego bo ktoś przeczyta wcześniejsze PRowe wpisy (patrz: zadowolony pracownik) i wdepnie. Solidnie wdepnie.

Zadowolony pracownik

Firma cały czas stoi na wyprostowanych nogach :) Faktycznie zmniejszyła znacząco zapasy na swoim centralnym magazynie w miejscowości Kowale co w odczuciu pracowników magazynu mogło wskazywać na jakieś problemy finansowe ale zapewniam ,że te działania miały zupełnie inne podłoże. Po pierwsze celem firmy było przyśpieszenie dostępności towarów w swojej ofercie poprzez zwiększanie częstotliwości dostaw z UE i jednoczesne ograniczanie dostaw poza unijnych, po drugie firma wykorzystując odzyskaną powierzchnię magazynową przygotowała się do świadczenia szerokiego zakresu usług logistycznych. Zgadza się, dobrze przeczytaliście: ) W chwili obecnej firma K-Consult świadczy tego typu usługi już dwóm firmom z Trójmiasta. Wprowadza również do swojej oferty kolejne ciekawe marki akcesoriów co dla mnie jest wyraźnym sygnałem , że " Idziemy cały czas do przodu !" i spełniamy zmieniające się potrzeby konsumentów jak na porządnego Dystrybutora i Producenta przystało.

Leon
@Zadowolony pracownik

Firma i może stoi na wyprostowany nogach ale po szyję w szambie próbując złapać jeszcze kilka oddechów przed utonujęciem ... aby nie być gołosłownym wystarczy sprawdzić ogólnodostępne raporty finansowe i przekonać się o jej kondycji ... Kilka faktów - firma odnotowuje straty (nie małe jak na jej skalę działania) - zwalnia ludzi (w przeciągu tego roku kilkanaście osob) to kolejna fala zwolnień - ludzie sami odchodzą z firmy aby było śmiesznie na koniec są proszeni o pozytywne wpisy na portalach co widać powyżej (jak by miało to coś zmienić) - jej dyrektorzy i managerowie odchodzą do innych firm albo rozkręcają własne biznesy na boku Możnaby wymieniać i wymieniać ... Zdecydowanie nie polecam tej firmy jako miejsca do pracy.

Rafo

Przepracowałem w tej firmie 3 lata na stanowisku magazyniera na Kowalach. Świetni ludzie, jakich trudno znaleźć w pierwszej, lepszej firmie. Zgrana ekipa, każdy ze sobą się dogaduje. Kierownik magazynu - Michał. Świetny człowiek. Pójdzie na rękę kiedy trzeba, zawsze można się dogadać, a jeśli sytuacja tego wymaga to potrafi dobrze zmobilizować ekipę do wytężonej pracy. Zast. kier. magazynu - Jarek. Tak samo. Konkretny gość który przekazuje proste i logiczne informacje bez zbędnego owijania w bawełnę. Zna życie i ma normalne podejście do drugiej osoby. Nie ma roboty na akord, każdy każdemu pomaga a cały zespół to jedna dobrze pracująca maszyna. Wypłata zawsze na czas - pieniądze w stosunku do wykonywanej pracy, adekwatne. Nie ma szału, ale narzekać też nie można. Gdyby nie fakt problemów finansowych firmy oraz jej ogólnej sytuacji na rynku w branży elektronicznej myślę że długo bym tam jeszcze posiedział. Trafiła się okazja lepszego zarobku, większej szansy rozwoju, oraz mniejszej odległości do pokonania do pracy. Więc skorzystałem. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem kontakt na co dzień, tj. Krzychu, Jureczek, Grzegorz, Jarek (TAG :) ), Michał Ł, Katarzynę, Marzenkę, Tomusia, Kamila i Mata. Mam nadzieję że firma jeszcze się zdąży odkuć i wstać z kolan. Szkoda ludzi, sił i pieniędzy wrzuconych w ten interes. Byłbym zapomniał... Rurku, wysłałeś jokera? ;) Pozdrawiam, R.M. :)

weroko

Widocznie nikogo nie szukają, bo wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżące warunki płacowe w firmie, ale wiecie czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam

ktosiek

Hmm,po pierwsze każdy ma prawo do swojej opinii- bo jak wiemy, punkt widzenie zależy od itd...Więc po co Michale i Maćku uprawiacie propagandę, nie ma to sensu. Ja też pracuję w tej firmie parę lat, pamiętam swoje lepsze i gorsze chwile, oraz gorsze i lepsze chwile całej organizacji (k-c).Wiem na pewno jedno, że opinie mogą być tu skrajne... Nie dziwi mnie to.

Wiesz kim jestem

Czas napisać, że idą dobre zmiany w firmie. W końcu są zdiagnozowane problemy i rodzi się jasny, zrozumiały i logiczny plan naprawczy. Wraca coś czego brakowało od dawna: skupienie. Skupienie rozumiane jako: zdefiniujmy co chcemy osiągnąć (ale nie wszystko na raz) i skupmy się aby to osiągnąć. Słowo dla pracujących: idzie lepsze! Słowo dla chcących dołączyć: idealny moment, decydujcie się.

Michał Ł.

Pracuję w tej firmie już prawie 10 lat. Wspinając się po szczeblach kariery zawodowej widziałem, przeżywałem i brałem udział w wielu zmianach w firmie. Nie wszystkim pracownikom podobała się taka dynamika zmian w ostatnich latach i między innymi dlatego zakończyli współpracę. Atmosferę w pracy budują pracownicy i szczerze mogę się pochwalić bardzo dobrą atmosferą w moim zespole. Bardzo cenie sobie również współpracę z moim przełożonym, to osoba pełna profesjonalizmu, doświadczenia oraz pogody ducha. Z nieoficjalnych źródeł wiem natomiast ,że byli pracownicy, Ci którzy tak negatywnie wypowiadają się o pracy w firmie K-Consult wcale nie są aż TAK zadowoleni z pracy u obecnych pracodawców, także śmiało aplikujcie bo WARTO !

wizu

Są w porządku. Nie wymagają żebys miał 25 lat i 7 lat doświadczenia. ok w tej kwestii.

dab

to porządna Firma.

mino

Oni dają szansę. To znaczy, że nie wymagają żebyś miał 25 lat i 7 doświadczenia. sa na prawde ok w tej kwestii.

Pracuję w K-Consult kilka lat. Jak w każdej firmie, zwłaszcza handlowej, kluczowe są wyniki i wymierne efekty, ale taki jest biznes. Osobiście czuję się doceniana za zaangażowanie i za to, co udaje się osiągnąć. Jest miejsce na własne pomysły. Ludzie są w porządku i atmosfera też.

Łukasz

Z KC współpracuję od kilku lat. To firma mocno rozwijająca się, jeżeli ktoś zechce, z pewności wiele się tu nauczy. Jest to firma handlowa więc jasne, że wyniki pracy są ważne.Atmosfera pracy jest w porządku. Wynagrodzenie - uczciwe, stosowne do zaangażowania i efektów pracy. Firma daje dużą samodzielność w działaniu, jeśli ktoś potrafi samodzielnie i rzetelnie organizować swoją pracę, świetnie się tu odnajdzie.

Łukasz J.

Pracuję w oddziale warszawskim, widzę to trochę inaczej bo oczekiwana wobec mnie są jasne (nie tylko mnie), jeśli je przekraczam wiem że mechanizm to widzi. Kadra. Kadra nie wzięła się znikąd, ktoś pracownika musiał zauważyć, docenić i awansować, nie da się pracować i być niezauważonym, nieocenionym (w taki czy inny sposób) Niezdrowe frustracje trzeba odsunąć bo one w niczym nie pomogą, Róbmy swoje :)

Kyle

Szkoda czasu i nerwów na ta firmę. Fatalna kadra zarządzająca,owszem koncentracja na wynikach,duże oczekiwania ale nawet jesli uda Ci sie je spełnić-nie licz,ze ktokolwiek to zauważy i doceni.

obserwatorka

Ja firmę znam z opowiadań koleżanki. Jest nastawiona na rezultaty ale to jak wszędzie, przede wszystkim nie ma problemu z wypłatami wszystko o czasie.

sauron
@obserwatorka

Znasz firmę z opowiadań koleżanki i postanowiłaś się wypowiedzieć na forum? Naprawdę żenująco zabawny jest ten pseudo dialog - widać że to jedna osoba pisze. Żałosna próba reperowania i tak upadłego wizerunku. W chwili obecnej trwają zwolnienia, firma się kurczy - oczywiście z pominięciem dyr. To są efekty 'biznesowych eksperymentów' ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia. Na umowę o pracę nie masz co liczyć, standardem będzie zatrudnienie na działalność, więc powyższe 'ochy i achy' są totalnie bez pokrycia.

Zostaw merytoryczną opinię o K-Consult Sp. z o.o. - Gdynia

K-Consult Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Architektów 67
    81-528 Gdynia